Eindelijk is mijn boek uit. Had een ander einde verwacht. Ben ook een beetje verrast dat Dimitri dan zo snel opgegroeid is. Had toch wel verwacht dat dat deel van zijn leven interessanter was. Hopelijk is er op dit boek een vervolg want zou toch graag weten wat hij allemaal heeft gedaan in die tussentijdse periode.
Helaas was de schrijfstijl tot op het laatste blad nog steeds hetzelfde. Naarmate het einde toe nam de humor wel een beetje toe (vond ik toch)
Hopelijk is de film wat goed want die zou ik zeker eens willen bekijken, en het werd ons beloofd!
Tot dusver volledig geconcentreerd bezig met het lezen, bang om een deel van het verhaal te missen. Op dit moment weet ik al wat meer over de biografie van Dimitri Verhulst. Ik vind het niet echt een interessant boek en zou het zeker ook geen 2 keer lezen. Hopelijk is de film wat beter