Inhoud blog
  • Frankrijk (Nord Pas de Calais) - Les huttes d'Oye
  • Belgisch Limburg - Lommel
  • Nederland (Zuid-Holland) - Gouda
  • Duitsland (Noordrhein Westfalen) - Monschau
  • Belgische kust - Oostende
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Met de camper door Europa
    tips en trips
    09-05-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belgisch Limburg - Lommel
    7 en 8 mei 2016

    Op 7 mei hebben we eerst Lier bezocht.  Op zaterdag vind je er namelijk de wekelijkse markt.
    Je kan er op verschillende locaties parkeren maar je kiest best voor een randparking want deze zijn er gratis.  Wij verkozen parking 'Zaat'.  Hier zijn achteraan plaatsen voorzien voor de camper.  Naar ons gevoel is hier zelfs een gedoogd beleid voor overnachten.  Dat bleek namelijk toen we een aantal globetrotters troffen.  De parking ligt naast de Nete en van daaruit is het ook mooi wandelen via de wandelpaden.   Het centrum bereik je na een tiental minuutjes stappen.

    Daarna werd de reis verdergezet naar Lommel.  Nabij de jachthaven van Lommel vind je parking 'De Meerpaal'.  Voor €10 mag je er 24 u staan (tot 15u de daaropvolgende dag).  Je betaalt aan de havenmeester.  Hij is te bereiken in de jachthaven vanaf 16u maar komt geregeld zelf langs om het geld te innen.  Een vriendelijke man!
    Neem op de parking het bospad en kom in een oase van rust terecht (achterkant Parelstrand).  Heel rustig.
    Naast de parking tref je een cafetaria waar vriendelijke uitbaters je bedienen op het terras.  Je kan er ook een aantal kleine snacks verkrijgen.
    Lozen van afvalwater en toiletcassette is er gratis.  Stroom en water zijn te bekomen mits een kleine meerprijs.

    Je staat er heel rustig. 
    Opletten: na de wandeling tussen de bomen goed controleren op tekenbeten!

    Op 8 mei werd de terugkeer ingezet via Mol.  In Mol kan je rustig en gratis parkeren op de randparking in de Rivierstraat.  Vroeger kon hier ook overnacht worden maar of dit nog steeds gedoogd is, is ons niet duidelijk.  Vermoedelijk is het hier 's nachts vrij rumoerig.  Aan de parking is een jeugdhuis gelegen.  De volledige parking was bezaaid met lege blikjes en plastic flesjes.
    Elke zondag gaat in het centrum van Mol de dierenmarkt door.  Blijkbaar is dit een heel gekende markt.

    GPS-coördinaten Lommel:

    N 51.24268,  E 5.36902
    N 51°14'34",  E 5°22'08"

    Adres:

    Boskantstraat 60, 3920 Lommel



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Categorieën


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs