5 juni
Vertrokken om 10u, via Duinkerke, middendoor via Saint Omer, Amiens, zo naar Rouen, dan Evreux.
Gestopt op de camperplaats in Chateaudun. Je kunt er lozen en er is een toilet. De plaats is gratis.
6 juni
Vertrokken om 9u45, via Tours, St Maure en Touraine, Poitiers, Angouleme, Bordeaux. Gereden naar Blanquefort, daar is een France Passion in Caychac, Chateau St Ahon. Je staat er heel mooi aan de wijngaard en heel rustig.
7 juni
Om 9u vertrokken en tot Cap Ferret gereden. Daar gewandeld naar de Phare en de Pointe. Je hebt er een heel mooi uitzicht op de bassin d' Arcachon en aan de overkant de Dunes de Pilas.
Daarna de Bassin gevolgd tot Andernos les Bains, Port Oistreicol, we hebben 10 betaald, enkel met de bankkaart.we We hadden een heel mooi plaatsje. Hebben wat rondgewandeld en zijn naar één van de vele oesterkwekers om oesters en andere schaaldieren geweest.
8 juni.
's morgens zijn we nog naar het stadje gefietst en om 11u zijn we verder gereden.
Ik wil al heel lang eens naar Dunes de Pyla, dus dat is onze volgende bestemming. We kiezen voor camping Pyla. De camping ligt aan de duinen en via een pad ben je zo op het strand.
9 juni
We hebben vandaag veel gewandeld, over de duinen, langs het strand.
In de namiddag genoten van de zon en het zwembad.  10 juni
Vandaag met de bus naar Arcachon. Daar veel gewandeld, langs het strand, de boulevard tot aan de haven. Daar ergens in een zijstraatje lekker gegeten. In de namiddag tussen de villa's gewandeld van de Ville d'Hiver en dan naar het Belvedere et Passerel Saint Paul. Het is een ijzeren constructie met trappen, die heel en weer wiebelt als er een paar mensen tegelijk naar boven klimmen.
11 juni
Om 10u vertrekken we richting Pyreneën. We betalen 54.30 op de autosnelwel en rijden dan via Mont-de-Marsan, Pau, Jurançon, naar Laruns. De camperplaats kostte 6, via bankkaart. Je kunt er water innemen en lozen. Er zijn 2 stekkers voor electriciteit, waar wij dank aan onze Britse buur gebruik van gemaakt hebben.
Stadje is dichtbij en je hebt er een mooiuitzicht.
12 juni
Vandaag vertrekken we de bergen in. Zetten wat vroeg aan om de meute voor te zijn. Om 9u zijn we op de Col d'Aubisque, daarna volgt de Soulor. Na wat wandelingen rijden we door naar Cauterets . We gaan naar Camping les Geres. Er is ook een camperplaats, maar voor het kleine verschil in prijs gaan we liever op camping.
13 juni
We gaan naar Pont d'Espagne. Parkeren de camper daar, (6) en maken een wandeling. Om 18u zijn we terug op de camping. Daar naar de match van de Belgen gekeken, die we jammergenoeg verloren.
14 juni
Vandaag gaan we weer wandelen. Dit maar naar Lac de Gaube. Terug gaan we met de zetellift. Het weer rond 18u als we moe op de camping aan komen.  15 juni
Vandaag rusten we wat uit op de camping en maken we een wandeling door het stadje.
16 juni
We gaan een eindje verder, naar Gavarnie. We komen om 11u30 aan, parkeren de camper bij het stadje, eten een hapje en vertrekken op verkenning.
Rond 17u zijn we terug bij de camper en rijden we naar de camperplaats ongeveer 2 km verderop. De plaats kost 7 tot 8u de volgende dag. Je kunt er lozen en water innemen.
17 juni.
Reeds vroeg buiten met de hond en zie de zon opkomen over de bergen, een mooi schouwspel.
We rijden terug naar beneden en parkeren de camper. We gaan wandelen naar de Cirque.  oe We wandelen tot aan het hotel, restaurant en nog een eind verder richting cirque. Het is indrukwekkend om zo helemaal omgeven te zijn van rotsen en watervallen. We zien een kudde gemzen of zo in volle snelheid over de rotsen lopen. Om 16u zijn we terug aan de camper en rijden we naar de camperplaats.  18 juni
Rond 10u vertrekken we, we gaan richting Middellandse Zee. We rijden via Lourdes naar Foix en stoppen daar op de camperplaatsn parking de la Viene. Deze is gratis, maar er zijn geen voorzieningen. We gaan het centrum in want ik wil de wedstrijden van de Rode Duivels niet missen. In de camper hebben we geen tv, dus zoeken we een taverne waar ze de match uitgeven. Nu winnen ze wel. Alle mannen kijken wat raar op van een vrouw die helemaal in de match opgaat en haar man die er maar wat naast zit.
19 juni
We rijden verder, de D117, stoppen aan de Fontaine de Fontestorbes, Quillan, defile de la Pierre-Lys. Daarna rijden we via Perpignan naar Colliure. De camperplaats ligt boven het stadje bij het kerkhof, kost 10, je kunt er lozen en water innemen.
Ik vind de camperplaats maar niet, je staat dicht opeen en er is veel lawaai, van onder andere de achterligende weg.
20 juni.
Ik heb niet zo goed geslapen. We nemen de gratis bus die om het half uur naar het centrum rijdt. We wandelen door het leuke stadje en eten onze broodjes aan het strand. Om 15u houden we het voor bekeken. Ik wil geen nacht meer op deze camperplaats bijven. We vertrekken 
we rijden naar Argeles-sur-Mer. Camping les Pins.
We zitten nog wat in de zon en gaan zwemmen. Wat een verademing na gisteren.
De volgende dagen houden we vakantie.
We gaan zwemmen, zonnen, doen een wandeling, op tijd en stond een terrasje.
's avonds steken we meestal de grill aan en zitten we tot laat buiten.
27 juni
We zijn langer dan verwacht op de camping gebleven, maar vertrekken nu toch.
Betaald 125.44 voor 7 nachten.
We rijden tot Canet-en-Roussilon. Gaan opnieuw op camping staan. Camping Le Bosquet. De camping ligt een eindje van het strand aan de rivier de Tet. Ook Canet is een viertal km weg.
We gaan te voet naar het stadje, wandelen wat op de zeedijk, eten een ijsje en gaan met het treintje terug naar de camping. Het treintje kost 2/pp
28 juni
We gaan naar Canet-Etang, het is een natuurgebied waar je vogels kunt spotten.
Doorgereden naar Saint Cyprien.
's Namiddags naar het zwembad
29 juni
In de voormiddag gewandeld langs de rivier de Tet tot aan de monding en op het strand.
In de namiddag langs het fietspad gefietst naar Le Bacares. Daar terrasje gedaan en terug.
30 juni
Tijd om naar huis te vertrekken. Betaald 48.30 voor 3 nachten op de camping.
Gereden via Narbonne, Beziers, via de brug van Milliau, Clermont Ferrand, de D2009 tot St. Pourcain-sur-Sioule. De camperplaats is aan de rivier, achter het tennisveld. Centrum +/- 500m.Camperplaats is gratis. Cassette lozen 2, 3 stekkers 4:4u elec. grijs water lozen gratis.
1 juli
Om 8u45 vertrokken. Daar er een ongeval gebeurd was hebben we een tijdje stilgestaan.
Om 10u30 waren we in Nevers. Dan via Montargis, Dordives, Nemours, Fontainebleau, Melun, Marne la Vallee, Soissons, Laon, St.-Quientin, Lille en zo naar huis. We waren om 19u in Oostende.
We hebben 3400 km gereden.
d 
|