Zo hey, terug thuis en een beetje uitgerust ondertussen van een leuk dagje bij Hondenschool De Roedel in Helchteren.
Vanmorgen begon ons dagje al heel vroeg. Layla en ik waren gelijk wakker! Vroeg begin van de dag betekend goed nieuws voor ons 2-tjes. En ja hoor. Daar gingen we dan richting Helchteren. En wat dat betekend dat is mij wel duidelijk. Cairn Terrier Familiedag!! Een dagje vol weerzien met familiehondjes, kennishondjes en vriendjeshondjes, spelletjes, wandelen en genieten!
Rond kwart na 10 waren we daar en het dagje begon met een fotoshoot door fotograaf Eric. Nou, die kennen we. Daar hebben we de eerste 8 weken van ons jonge leventje doorgebracht. Ik wilde constant naar vrouwtje toe want die had lekkere snoepjes bij, maar uiteindelijk heb ik ze hun zin gegeven en ben ik mooi blijven zitten.
Baasjes denken wel dat er weer mooie foto's van gekomen zijn, het is Eric al elk jaar gelukt om ons mooi op foto te krijgen.
Daarna gingen we spelletjes doen. Vrouwtje deed alle spelletjes dubbel. Eerst met mij (Jayden) en dan met Layla. Baasje zou zorgen voor de foto's ondertussen. Joep en Dobbey (het broertje van Layla) deden met ons mee. Jullie zullen wel op de foto's zien dat de baasjes er allemaal een echte wedstrijd van maakten! We hebben in elk geval grootste lol gehad!
Eerste spelletje: Op 2 minuten tijd moeten de baasjes samen met ons een klein bakje water vullen, naar 3 flessen lopen en zoveel mogelijk flessen gevuld krijgen.
Eerst waren vrouwke en ik:
Even de paparazzi content stellen en vriendelijk in de lens kijken
Daarna was het zus haar beurt
Hoe ik al zei, de baasjes amuseerden zich ook!
Joep en baasje Bert
Dobbey en baasje Ingrid
De voorzitter van de Club Rick, zag dat iedereen een leuke dag had en genoot mee :)
2e Spelletje: Stonden verschillende emmers van groot naar klein. Grootste emmer gaf minste punten, kleinste emmer meeste punten. Baasjes moesten met een tennisballetje in de emmers gooien om het meeste punten. Wij moesten supporteren. Baasjes kregen 7 tennisballen, dus 7 kansen. Layla wilde achter de ballen aan, dat ballengek zusje van me ;)
Ondergetekende
Layla
Joep
Dobbey
De oefening die daarna kwam was lachen! De baasjes mochten heel elegant met een bal tussen hun benen geklemd een parcours lopen rond 2 kegels.
Eerst Joep
Daarna Dobbey
Dan was het mijn beurt
Vrouwtje kan toch ook nooit normaal doen he
En Layla was laatste
Als laatste kregen wij alle lol. Er stond een agility parcours, baasjes mochten kiezen wat we gingen doen. Sommige oefeningen hadden meer punten dan andere, maar die punten mochten we niet weten, voor gelijkstanden te voorkomen.
Joep mocht eerst, dit keer met baasje Maril. Aan Joep kan je al zien hoe graag wij cairntjes dit doen!
Dan was het mijn beurt. Yeeeeeej!!!
Vervolgens moest het vrouwtje even op adem komen, dus kwam Dobbey aan de beurt. Een echte pro!
En toen was vrouwtje weer op adem en mocht Layla eens crossen
Ik moet zeggen dat die kleine zus van mij me vandaag serieus versteld heeft doen staan! Ze heeft het verdorie beter gedaan dan ik!
Hier baasje Viviane, baasje van mijn broer Toto
Ik mocht ook even mee op de speelweide
Maar helaas kreeg ik ruzie met dit cairntje Basiel
Dus moest ik weer terug van het veldje af :( Op deze foto zien jullie nog net vrouwtje met mij onder de arm weglopen.....
Op de voorgrond zien jullie Laurence, haar hondje Biba & Murphy en mijn broer Toto
Na het eten voor de baasjes (heerlijke pasta van de pastabus), mochten we weer de pootjes en beentjes strekken en ging de wandeling naar het ijssalon
Ook aan de oudere cairntjes wordt gedacht. Mart had voor haar lieverd Bailey vervoer voorzien zodat bompa Bailey toch met ons mee kon. Super hé!
Wist niet wat ze zag toen onze groep voorbij wandelde
Ijsje eten en even rusten
Daarna terug naar de hondenschool
Het baasje van Jentl Edmond en een vriendje van Jentl die op visite is bij hun
Nog ene currieuzeneuze die die groep cairntjes wel eens van dichtbij wilde zien (Baasje zei dat het het zusje van vrouwtje was ... ????)
Daarna heeft vrouwtje nog snoepjes voor ons gewonnen met de tombola en was er een loterij en prijsuitreiking van de spelletjes. Voor de baasjes was er nog koffie en taart.
Onze voorzitter hopelijk even content dan de aanwezige leden :)
We hebben ook nog een leuke groepsfoto genomen met onze vriendjes, vriendinnetjes, broertjes en zusjes. Een mooie cairnfamiliefoto vinden jullie ook niet? Merci voor deze mooie foto!
Zo, jullie zien en lezen het, wij hebben een super fantastische dag erop zitten!! Merci aan de organisatoren en vrijwilligers van De Roedel. We ziens ons volgend jaar weer. Maar als jullie het niet erg vinden gaan zus en ik nu toch nog wat slapen. Wat een vermoeiend dagje!!!
|