Bewokt = frisse start; amper 11°.Gelukkige maar een 2 3 Bft windje.Het duurde tot 11u voor de zon er eindelijk doorkwam, wat meteen zorgde voor een 19°. Na de middag was het best te doen op m'n terras bij een 24°.Maar mooie liedjes duren nooit lang en rond 18u openden de hemelsluizen zich opnieuw met een fikse onweersbui.Toch met een 11 aan de start.
Velm-Neerlanden-Eliksem; Neerheylissem-Goetsenhoven-Hoegaarden.Groot Overlaar-Oorbeek-Meldert; Opvelp-Boutersem-Binkom.Glabbeek-Miskom-Ransberg;Budingen-Stad.Nog een koffietje op terras.Huiswaarts via Bernissem-Kluisbos.
Voor sommigen is het toch blijkbaar heel moeilijk om eenzelfde tempo aan te houden en komt dat machogedrag om zichzelf te bewijzen te snel naar boven.
Info: 111,5km, avg.30,5km/h; 602hm.
|