Volgens de weersberichten zouden we het niet droog houden voormiddag.Vandaar ook het wat getwijfel van enkelen onder ons.Maar op een kort buitje na in Eksel, waar we gelukkig even konden schuilen onder bomen,is het droog gebleven. ZO wind en qua temperatuur is er nog geen verbetering te bespeuren in de toekomst. Met een dozijn aan de start om 8h15 voor een rit onder leiding van Peter.
Wellen-Wimmertingen-Diepenbeek; Zonhoven-Houthalen-Helchteren. Wijchmaal-Eksel-Kerkhoven-Leopoldsburg.Koersel- Heusden-Viversel. Op het jaagpad tot Stokrooie ; Stevoort-Mierhoop-Melveren, Terbiest-Kluisbos.
Een korte omschrijving van de rit; draaien, keren, sprintjes na elk oponthoud, flat tire voor Patrick, schuilen voor een bui, tenen uitkuisen om erbij te blijven.
Info: 140km; avg.32,2km/h; 439hm.
|