Eindelijk terug een zonnige dag, maar liefst 23°. Was meteen te zien : blote benen dag overal Ook in ons 9 man sterk pelotonneke, dus niks dan blije faces.Nog wat keuvelend op terras alvorens te starten, sprong het achterbandje van Marc stuk. Miserie, miserie. Nog tijdens het herstel een 2de knal: ook voorband naar de
Veel oponthoud dan ook en bij hem thuis z'n andere fiets dan nog uithalen, zodat het 12h30 werd toen we eindelijk van start konden gaan.Maar ja, da zijn nu eenmaal dingen die kunnen gebeuren. Rudi wist er toch nog een mooi ritje van te maken.
Viersprong-Rummen-Kortenaken-Waanrode- Sint-Joris-Winge. Lubbeek-Kerkom-Attenrode-Wever. Zuurbemde-Neerlinter-Budingen-Gorsem. Den "aprés" kon in de zon op terras: zalig.
Info: 101km; avg.29km/h; 849hm
|