Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    02-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Geen zin om een ritje op verplaatsing te gaan doen. Zeker ni na het "fuifje" gisterenavond.Wink Dan maar eentje in de buurt: de Cristal Alken Classic.Samen met Steven van start voor off cause de langste afstand.Ook hier heeft de organisatie gekozen voor een gans nieuw parcours. Grotendeel in de provincies Waals Brabant en Namen.Gelukkig op tijd gestopt met regenen gisteren, zodat de wegen er doorgaans goed berijdbaar waren. Vertrokken met ons 2 tjes: father and son. Soms even in een groep , maar dan soms te langzaam of te snel. Meestal da laatste, want ¨"zöneke" bepaalde de snelheid.Wink Na de splitsing in Noville-les-Bois, wist een enkeling ons te vergezellen voor de rest van de tocht.

    Via Metseren-Booienhoven geraakten we al snel in Landen. Jandrain-Vézin. Even de Samson volgen tot Thon. Een ommetje Mozet-Maizeret. Marche-les-Dames-Gelbressée-Hanret.Linsmeau-Neerlanden-Zoutleeuw-Alken.

    Info: 177km; avg.29km/h; 1344hm



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs