Nog steeds "gene vette" wat betreft het deelnemersveld. Vandaag kwam Guido opdagen en was de B groep toch wederom met 2. Guido besloot echter van er een soloritje van te maken.Ik "mocht" nog eens mee met "de grote jongens" Faulx-les-Tombes stond op kun agenda. Aanvoerder Peter wist er een hele mooie rit van te maken. Over kleine autoluwe wegen; mooie panorama's en aan klimmen geen gebrek. Er moest zelfs meerdere keer "gekropen" worden om boven te geraken. Mijn conditie op dat punt is nog veraf: doch I love it. In Wanze een eerste kuitenbijter: gelukkig speelt terreinkennis mee.Vorige week nog omlaag, vandaag omhoog: de noordelijke kant van Mont Falize: 1200m; 14%; 6,8%. Thier de Huy ( Belle Masion ) 1400m; 19%; 11%. Hierbij lijkt de Mûr een bultje Côte de Strud; Côte de Surlemez; Côte de Ver; Côte d' Oteppe; geen echte côte, doch hij doet de verzuring in je benen stijgen: Braives.
Waremme-Wanze-Hoei; Ronheuville-Perwez-Ohey-Spase. Halfweg de Samson vallei: Faulx-les-Tombes. Strud-Andenne-Surlemez; Héron-Oteppe-Tourinne; Oef de eindmeet is in 't zicht: Geer-Rosoux- Jeuk. Wat uitblazen op het terras van onze staminée.
Het was vaak "harken" en alle zeilen bijzetten om bij te blijven en dit ondanks "the compassions" van de guys. Een duwtje van Rudi was zelfs nodig." My return" in de A groep is nog veraf.
Info; 139km; avg.28,6km/h; 1376hm
|