Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    28-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Een zomerdag eind maart; wat kan je dan nog meer verlangen. Weliswaar een wat frisse start, doch al gauw konden mouwstukjes en body in de achterzak verdwijnen. Het was ook te merken aan de talrijke opkomst: 18 man. Vandaag zou de dinsdag uitstap ons naar Hamoir brengen onder commando van Ronny. Al heel vroeg moesten Alex en Cederic huiswaarts keren wegens andere verplichtingen. Met het zicht op Côte de France, hield ook Pino het voor bekeken. Voor de resterenden zou het een mooie trip worden over een uitdagend parcours.Wink

    Rosoux-Omal-Côte de Cinq Bonniers-Amay. Côte de Franche-Nandrin. Côte de Fraiture-Offet. Een bezoekje aan een plaatselijke school i.v.m. een bevoorradingspost voor onze toekomstige Willy Vanitsen Classic. Van Jenneret naar Hamoir door de mooie vallei: Le Long du Néblon. Genietend van de mooie uitzichtenWink In Hamoir konden we in de zon op terras zitten van onze gekende zaak. De pannenkoeken vielen wel wat klein uit, leken eerder flensjesWink Na de pauze wat klimmen naar Xhoris toe. Comblain-au-Pont inrijdend, weet je dat Côte de Mont overwonnen moet worden. Van Hody naar Saint-Séverin via Bognée. Even de oever van de Maas volgen en dan wacht ons Côte de Grévesse, waarvan het venijn in de start zit. Over Yernawe naar Viemme, door her centrum van Waremme en dan "doempen" op de Via Roma.

    Voor Eli en onze nieuwe vriend Michiel een rit op onbekend terrein waarschijnlijk. En of ze ervan genoten hebben Exclamation Wink Mijn benen gaan elke week wat langer mee bergop, doch een tempoversnelling zit er nog nie inCrying or Very sad Geduld, het seizoen is nog lang.

    Info: 169km; avg.28,4km/h; 1720hm

    Thxs aan "onze fotograven Eric en Wouter" voor de mooie fotos.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs