Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    06-12-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Mooi droog vanochtend, dus een fietsweerke. Al is het dat laatste ook als het nat is Wink De wind die moet je er dan maar bijnemen. En die was meer dan voelbaar. Met een 5Bft en tot 60km/h, was het "stoempen" tegen de wind in. Het was dan ook aangewezen om met de wind op kop te vertrekken. Maar das voor onze 2 levende gps-ers no problemo. Vandaag nam Luc het touw in handen.Met z'n 14 aan de start. Als dan de 3groepen dezelfde richting uitgaan, is een misverstandje nie ver weg. Beneden op de  Spaansebrugstraat -zwembad was het al van datte.Wink Onze chauffeur achter de verkeerde groep; Omer achter onsWink Gelukkig zagen beide chauffeurs hun vergissing snel in en konden we terug rekenen op "onze" Michel.

    Zoutleeuw-Hélècine-Jodoigne; Huppaye-Mont Saint André-Noville-sur-Mehaigne. Meteen het verste punt van de rit. Eindelijk eens dan minder wind op kop, alhoewel ...... Taviers-Branchon-Ambresin. Op de Chaussée Romaine ging het "vlot" vooruitWink Voor sommigen net iets te vlotWink Lens Saint Remy-Trognée-Gingelom-Bevingen.

    Info: 107km; avg.31,2km/h; 588hm



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs