Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    08-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Nog wat frisjes bij de start vanmorgen, maar het zonnetje kwam al piepen en het beloofde best en aangenaam dagje te worden. Vandaar misscheien ook de talrijke opkomst: 14. Een paar hadden namiddag andere verplichtingen :wink: tja er moet nog gewerkt worden ook hé!!!!!
    Vandaag stond de rit naar Hamoir op de kalender, een ritje van Maurice.Via Jeuk-Waremme naar Bodègnée. Dalend naar Flône; de Maas over naar Ombret en dan de eerste beklimming: Côte de Yernée: niet zo moeilijk, een gem. van 3% en met een max van 9%; maar gezien de afstand van 6km, toch niet te onderschatten. Verder naar Tavier; de klim naar de top van Col de Limont ( 240m? zal later dit jaar wel eens een 0 bijkomen :lol: ) Nog wat ups en downs over Hody-Ouffet om in Hamoir break te houden voor een koffie. Ondertussen was het al behoorlijk opgewarmd ( wij ook :wink: ) dus de handschoenen konden uit. In Jenneret ( Côte de Jenneret ) de mooie klim naar Bende toe via Dréve du Centenaire. Over Seny-Strée naar Hoei en via Vaux-Boëlhe weer terug naar Kerkom.
    Info: 165km; av. 28km/h; 1632hm


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs