Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    14-07-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Het zag er veel belovender uit vanmorgen dan gisteren: meer zon, max.24° en minder wind. Doch een beperkte opkomst aan de start; slechts 11 man. Maar ja, daar zal de verlof periode ook wel voor iets tussen zitten.

    Kortenbos -Herk-de-Stad- Lummen;Vleugt-Engsbergen-Averbode. Halte werd gehouden boven op de Lekdreef, doch geen ijskraampje te bespeuren. Zichem-Keiberg-Bekkevoort; Wersbeek-Vroente-Ransberg. Budingen-Metsteren-Brustem. Nagenieten met een paar "tulpkes" op terras. Huiswaarts via Bautershoven-Kluisbos.

    Info: 101km; avg.28,4km/h; 491hm.

    14-07-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-07-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Bewolkt,soms kwam de zon er toch wat door;doch met een max. van 19° ,is het ver van zomer.Komt daarbij dan nog een westenwind van 3 Bft en dan is wat meer kledij geen overbodigheid.Het enige positieve vandaag was de talrijke opkomst.

    Runkelen-Geetbets-Halen; Rotem-Loksbergen-Waanrode. Muggenberg-Molenbeek- Sint-Joris-Winge; Kiezegem-Binkom-Vissenaken. Bunsbeek-Oplinter-Wommersom; Overhespen-Wange-Neerhespen. Landen-Velm-stad; Bernissem-Terstok-Kluisbos.

    Info: 105km; avg.31km/h; 461hm

    13-07-2024 om 18:07 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-07-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Westenwind 2-3 Bft; max.23°. Geen extreme hitte vandaag;een aangenaam dagje om te fietsen. Was ook te zien aan de opkomst: 13man. "Aussi" Wesley is momenteel enkele maandjes thuis en vertoefde vandaag in ons midden. Een ritje onder impuls van Jaak.

    Velm-Niel- Cras-Avernas; Poucet-Avennes-Meeffe. Fernelmont-Gelbressée-Borinne. Champion-Marchovelette- Cortil-Wodon. Wasseiges-Hannuit-Montenaken; Gingelom-Bevingen. Nagenieten op terras van de Bron. 's Avonds een bezoekje gebracht aan onze copain Stephane; nog steeds herstellend na z'n zware val begin mei.

    Info: 119km. avg.32,4km/h; 787hm.

    11-07-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-07-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Het zou een tropische,zwoele dag worden met temperaturen van 32° en meer.'s Avonds zou er een onweer kunnen komen met hevige windstoten, hagel, regen. Gelukkig bzijn we in onze regio daar van gespaard gebleven op wat gedonder en een paar bliksemflitsenna. Ook qua regen hoeveelheid viel het best mee. Op het programma vandaag: een uitnopdigoing van Alex om een tochtje naar Banneux.Met "slechts" 7 aan de start, even buiten de stad sloot onze vriend Peter van Hoeselt aan. Mijn planning was om misschien toch ni helemaal mee te fietsentot het bedevaartsoord. Ook Wim,Eddy en Rudi hadden dezelfde intentie.

    Jeuk-Waremme-Viemme- Saint-Georges-sur-Meuse. In Engis splitste onze wegen; via het Industrie Park en fietspad naar Amay. Langs de oever van de Maas naar Hoei; Wanze-Moha. Côte de Marneffe om uit de vallei te geraken; Braives- Lens-Saint-Sevais. Rosoux-Bevingen-stad. Samen met Wim even "bijtanken"in de Bron. 

    Info: 114km; avg.28,5km/h; 685hm.

    09-07-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    07-07-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Zon en wolken:max.20° en een ZW 3-4 Bft.Met slechts een 10 aan de start voor een toerke in ons mooi Haspengouw: het Toscanie van het noorden. De vele heuveltjes en verkavelingswegen die onze mooie regio rijk is.Soms moet je het ni te ver gaan zoeken

    Mettekoven-Heers-Bommershoven;Herstappe-Diets Heur-Tongeren. Gors-Opleeuw- Wellen-Rijkel-Brustem.

    Info: 102km; avg.27,5km/h; 734 hm.

    07-07-2024 om 16:36 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-07-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Bij de start vanmorgen zag het er veel belovend uit. Alle radars gaven zon, bewolkt; 19° en een ZW 4-5 Bft.Dat alle voorspellingen al meer dan eens verkeerd zijn, bleek nog maar eens vandaag. Wat gemiezer onderweg. Nie genoeg om nat te worden, alleen om onze "carbonnekes" te besmeuren.Vandaag terug een rit met de "boys" # Black Bulls. Met 11 aan de start. Eddy terug  in ons midden na meer dan 2 maanden inactief.

    Zoutleeuw-Ransberg-Miskom; Glabbeek-Vissenaken-Meldert. Hoegaarden-Goetsenhoven-Hélècine. Linsmeau-Landen-Wezeren; Borlo-Bevingen. Jarige Giel trakteerde alvorens samen home waarts te fietsen.

    Info: 108km; avg.30,5km/h; 574hm

    06-07-2024 om 16:16 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-07-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Wat een week;regen en nog eens regen.Van fietsen is ni veel  in huis gekomen.Kwam mij enerzijds wel goed uit met Kato hier. Dinsdag in de late namiddag zijn we toch met ons 3en met de fiets naar het dorp gereden voor een 'commisseke'.Donderdag namiddag werd het wel nog droog, maar tja, er waren andere prioriteiten.Vandaag dan toch een klein toerke. Maar in Hogen begon het al te druppelen = terug naar drogere regio. In de environs van thuis leek me het best. Runkelen-Nieuwerkerken. In Kozen terug wat gemiezer.

    Info: 53,80km; avg.26,5km/h;212hm.

    05-07-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    De hitte van de vorige dagen was wat voorbij.Goed  doenbaar vandaag met een max.van 23°.De Alden biesen Classic vond vandaag plaats en aangezien het een evenement is ,georganiseerd door m'n vrienden uit Bilzen; waar ik elk jaar mag mee deelnemen aan Kom op tegen Kanker; is het voor mij dan ook logisch dat ik aan hun tocht deel neem.Op één van de bevoorradingen in Zepperen,kan ook ingeschreven worden. Komt mij dan ook goed uit.Het nadeel is wel dat deze post de laatste is op de tour, en dat ik bijgevolg de ganse rit bijna solo  rijd. Maar geen erg, op eigen tempo, genietend en tijd om een babbeltje te slaan op de bevoorradingen. In Bilzen even tot bij "onze Jean-Pierre" aan zijn standje tvv KOTK. Dit jaar wa s het parcours lichtjes gewijzigd.Onderweg kon men kiezen voor 3 afstanden. Ik koos uiteindelijk toch maar voor de langste: Bilzen-Elst-Otrange; Gelinden-Montenaken-Libertange. Laar-Landen-Mielen-Zepperen.

    Info:169km; avg.26,5km/h; 1232hm.

    29-06-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Alleen onze benjamin was terug aan een ritje toe na z'n perikelen naar Nice.Zijn voorstel om een platte  rit naar onze kempen, werd direct aangenomen door Guy en ik.Wat extra lang blijven kletsen bij de koffie, zodoende was het bijna 9u30 toen we goed en wel van start gingen.Via terug naar mij thuis en centrum van Alken naar Wimmertingen. Diepenbeek-Schoonbeek-Kaatsbeek.M'n gps ging in spaarmodus:te weinig power nog in de accu. Vandaar de registratie van de rit in 2 delen.Een paar kmskes gemist; maar op die enkele zal het wel ni aankomen .Langs het kanaal tot de brug van Diepenbeek; Rooienheide-Rapertingen-Steenberg. Moosherk-Industrie Alken. Nog wat tijd over; dan maar mee terug naar Sint-Truiden. Een "ponton op ons terras" en dan naar huis . Er wachtte me nog wat opruimwerken in m'n tuin. Maar met zulke tropische warmte: 30°,zijn de verkwikkende pauzes een must.

    Info: 81km; avg.28,2km/h; 269hm.

     

    27-06-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    De "Nice" mannen zijn allen gisteren behouden thuis gekomen: wat een avontuur. Met dank aan Lieven om ons, de thuiskm;blijvers, elke dag te laten meeleven met jullie tochten. Dat er vandaag nog niemand  van die boys mee zou fietsen was te verwachten.Alleen Guy en Wim waren nog  ni fietsmoe.Zomers warm: 22°  29°. Guy's voorstel om naar Aubel te fietsen, was direct aangenomen

    Eerst een ommetje over thuis-Ossenkop terug naar Zepperen. Outersloven-Vrolingen-Kerniel. Sint-Huibrechts-Hern- Rijkhoven-s'Herenelderen Berg-Sluizen-Boirs; Houtain-Saint-Siméon-Haccourt - Visé De weg naar Bombaye onderbroken:  er moest geklauterd worden  om over de nadars te geraken. De vallei van de Berwinne naar Val Dieu. De pauze was hier op terras. Terug naar Dalhem, Richelle-Oupeye. Wegomleiding in Hermée; via industrie park naar Liers; terug Slins-Glons;nog een ommetje . Oef, eindelijk terug op de goei weg. Terug Sluizen-Mal-Nerem:even bijtanken  in de Spar winkel. Rutten-Lauw-Heks; Broekom-Rijkel-Zepperen.   Een versnapering  bij Guy op tyerras en dan via de Stokstraat-Kluisstraat naar huis.

    Info: 159km; avg.27,5km/h; 1149hm.

    25-06-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Eindelijk nog eens een echte zomerdag: heerlijk vertrekkend in zomertenue. 15gr en 24gr s'middags.Met een dozijn aan de start.

    Nog maar pas vertrokken en in de Duifhuisstraat een "snake bite " voor mij. Met een paar helpende handen was het euvel in no time hersteld en konden we herstarten. Melveren-Runkelen-Bos; Helen Bos - Wommersom. Boeslinter-Wever-Kiezegem; Sint-Joris-Winge - Optielt- Molenbeek-Wersbeek. Rijnrode-Loksbergen-Halen; Geetbets-Grazen-Sinterklaashoeve. Melveren-Brustem ; een drankje op terras alvorens huiswaarts te keren via Terstok.

    Info: 103km; avg 28,5km/h; 421hm.

     

     

    23-06-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    M'n goesting was snel over vanmorgen: alle buienradar gaven regen in de voormiddag. Dat die er soms ook volledig naast zitten, werd duidelijk. No rain; even na 10 en dan maar alle goesting bijeen geraapt en op de fiets. In Heers ging een tocht tvv Kom op tegen Kanker. Daar zou ik wel zien welke afstand ik zou doen .Via Hoepertingen-"Poggio" naar de sporthal in Heers.De tochten waren uitgepijld: das makkelijk😀Ik zou onderweg wel beslissen qua afstand.

    Batsheer-Lantremange-Momalle; Haneffe-Chapon-Seraing- Vaux-et-Borset. Les Waleffe-Omal, onderweg kon ook aanpikken met een groepje uit Rukkelingen. Met 8 gaat het toch wa makkelijker😀Geer-Boelhe-Kortijs;Kleine Vorsen-Borlo-Buvingen. Mielen-Boekhout-Mechelen- Heers. Huiswaarts via Veulen -Hoepertingen.

    Info: 95km; avg 27,5km/h; 675hm.

     

     

     

     

    22-06-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Gisteren een verzopen dag;vandaag zou het een stuk beter zijn. Droog en zonnig.Al was het op da laatste wachten tot in de namiddag. Een bewolkte start 14 gr; bijgevolg waren armstukjes en een body geen overbodigheden.Guy had voorgesteld om samen een tochtje naar Esneux te maken

    Jeuk-Berloz-Celles; een passerende tractor met grote wielen spatte ons helemaal vol op de lînkerflank. Fiets en kledij droegen de sporen😀Afdaling naar Amay en een eerste "echte" kondigde zich aan:Cote de France. Nandrin-Cote de Fraiture-Houchenee -Cote de Xhos. Taviers-Hody-Anthisnes; Mont-Poulseur-Chanxhe. Aan de steengroeve linksop: Le Prealle-Cote de Lince. Le Fays-Montfort-Esneux. Een plaatselijke bakker zorgde voor een korte intermezzo. Ondertussen was de zon erdoor gekomen en steeg het kwik naar een 22gr. Houte-si-Plou - Cote de Bonsgnee-Rotheux;Neupre-Engis-Cote de l'Orangerie. Saint-Georges-sur-Meuse - Viemme-Waremme.Rukkelingen-Mielen-Zepperen. Een verfrissing op terras bij Guy en dan huiswaarts via Terstok -Kluisbos. Nog enkele uurtjes kunnen genieten op ons terras.

    Info: 151km; avg 26,7 km/h; 1634 hm

     

     

     

     

    19-06-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Veel wolken; zw 4 Bft en een 12°  18°. Rain in the clouds.Wel nog droge start, maar lang heeft het ni geduurd.Reeds om 9h15 een fikse bui met Hoei in 't verschiet.De regenjasjes werden boven gehaald. Geen sinecure in de wind: gelukkig een paar helpers om m'n vestje aan te doen. Velen hadden forfait gegeven voor vandaag; zal wel met het weer te maken hebben.Met 9 dan maar naar Hoei.

    Zepperen- Groot-Gelmen-Mielen; Jeuk-Berloz-Celles. Les Waleffes; in Villers-le-Bouillet de weg onderbroken. Niks anders op dan de afdaling Côte La Prâle: opletten geblazen door nat wegdek. Iedereen zonder kleerscheuren onder en via de drukke , grote weg tot aan de Maas. De oever volgend tot Hoei. Côte de Cherave; wat verkleumde vinger door de kou en nattigheid. Moeilijk om te schakelen in die omstandigheden. Gelukkig lukte het wel dankzij het extra systeem. Downhill Ben Ahin leek me een beter idee dan opnieuw via de stad terug te keren. Ik heb de groep dan maar via Wanze aan de voet van de Côte de Vinalmont gebracht.  Ondertussen was het al terug droog geworden en hier en daar werden de regenvestjes terug op geborgen in de achterzak. Chapon Seraing-Faimes-Waremme; Rukkelingen-Engelmanshoven-Brustem.Een paar koffietjes bij Jean Pierre als afsluiter.

    Info; 101,5km; 27,2km/h;786hm.

    16-06-2024 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    15-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Amai wa 'n wend: 5 Bft uit het zuidwesten.Even over 8h nog een fikse bui hier.Er zat niks anders op dan te vertrekken met regenjas. Amper 13° tot 18° werd het. Tien man van onze BBCT vertrokken vandaag naar Nice en wij zouden ze uitwuiven en wat vergezellen. Ook onze Velmse vrienden zouden meegaan en onderweg hun trip naar Ciney maken. Met 24 aan de start, na de kisses met de misses; tja 10 dagen zonder is lang; en de kiekjes kwam er beweging in de groep.

    Jeuk-Berloz-Omal- Warnant Drye; downhill de Vinalmont Over de Maas scheidde onze wegen. Samen met Stijn, Patrick en Wim naar Andenne.Velaine-Bierwart.Eindelijk wind van vanachter op Route de Namur. Ciplet- Avennes- Lens-Saint-Remy. Geer-Boëlhe- Rosoux ; Borlo-Bevingen. Dankzij 2 sterke boys, Stijn en Partrick op kop, waren we in no time terug in St-Truiden.Een koffie hadden we wel verdiend ne wor?

    Info:119km; avg.30km/h; 765hm.

    15-06-2024 om 17:11 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    13-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Zonnige ochtend: 13°  19° en een zw 3 Bft. Profiteren dan, want mooie liedjes duren ni lang. Op de afspraak om 9h was er echter niemand. Het was te verwachten: 5 man in de lappenmand; en 10 die zaterdag vertrekken naar Nice. Dan maar terug naar huis en m'n dagplanning verwisselen. Voormiddag gras maaien; namiddag fietsen. Talrijke opkomst in Melveren; 12 man de groep van Marc en Kim. Da zag ik vandaag wel zitten. Enkele onbekende, maar da maakt het juist zo fijn.

    Alken-Wimmertingen-Godsheide. Een "flat tire" voor Kim.Tja als je de juiste lengte van "sepàp" ni hebt; kan het lang duren voor het euvel hersteld is. Bokrijk-Kiewit: op het jaagpad tot Stokrooie.Viversel-Lummen-Schulensmeer. Halen-Kortenaken-Geetbets; Binderveld-Melveren. Een koffietje in hun lokaal en dan huiswaarts via Bernissem-Kluisbos.

    Wel een dagtrip in 2 delen, maar 't zen de kms die tellen ne wor.

    Info: 1. 18,5km; avg.24,8km/h; 48hm

            2. 97km; avg.30,2km/h; 318hm

    13-06-2024 om 16:55 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Nog steeds die ondermaatse temperatuur: 12°  16°; met een westenwind  3Bft. Maar met z'n 4 en deze voormiddag; een rit tot de middag.Geen lange rit deze week, want 10 man van de groep vertrekken volgende zaterdag naar Nice. Krachten sparen dus.

    Halmaal-Landen-Jauche; Ramillies-Taviers-Branchon. Ambresin-L'Empereur- Lens-Saint-Remy. Homllogne-sur-Geer- Berloz-Jeuk; Aalst-stad-Zepperen-Beurs-home.

    Info: 98km; avg.29,1km/h; 492hm.

    11-06-2024 om 12:56 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Verkiezingen 2024 = op tijd thuis zijn. Zeker voor de meesten die  maar konden stemmen tot 14h. Met 13 aan de start

    Kozen-Stevoort-Stokrooie; Zonhoven-Termien-Diepenbeek. Wimmertingen-Ulbeek-Beurs-home

    Info: 89,5km; avg.28,5km/h; 272hm.

    09-06-2024 om 17:10 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    De mannen die volgende zaterdag naar Nice gaan, hadden vandaag nog een generale test op hoogte stage; een trip naar Remouchamps met de nodige klimmen. Enkele jaren geleden zou ik hiervoor ni gepast hebben; maar ja...de jaren beginnen te wegen.Met Wim had ik afgesproken om te vertrekken op ons normaal zaterdag uur. Op goed geluk  Velm-Landen.Hier kwamen we nu echter de pijltjes tegen van de Landen Classic.We besloten die dan maar wat te volgen. De organisatie van die rit mogen van geluk spreken dat het de laatste dagen droog is gebleven. Voor 80% op verkavelingswegen. In Zammelen waren we echter de pijltjes kwijt; no problemo, daar kennen we de weg wel.Vliermaal-Kortessem-Stevoort-Alken.

    Info: 92km, avg.26,6km/h; 558hm.

    08-06-2024 om 20:54 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-06-2024
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Die frisse ochtenden altijd; 12° en een westenwind van 2  3 Bft.Veel kwam er niet bijvandaag: 18°.Met 7 aan de start voor een donderdag ritje van Jaak.

    Velm-Montenaken-Boëlhe; Villers-le-Peuplier- Ville-en-Hesbaye. Latinne: Thier de Moulin; Fallais. Aineffe-Faimes-Saives; Grand-Axhe- Waremme-Mechelen Bovelingen. Vrijheers-Mielen-Jeuk; Borlo-Bevingen-stad. Straight home: Terbiest-Terstok-Kluisbos.

    Info: 112km; avg.30,2km/h; 733hm

    06-06-2024 om 18:55 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs