Gedurende deze 4 lesuren van E-Tools hebben we ons toegespitst op Outlook. Het grootste deel van de tijd heb ik besteed aan het maken van de oefeningen van Tex-Mex.
Ik heb ervoor gekozen om case 11 up te loaden, aangezien dit een veelvoudige opdracht was. Via deze opdracht heb ik professioneel leren werken met Publisher. Eerder had ik al de basis van Publisher gezien, maar nog niet zo ver uitgewerkt.
Via deze opdracht heb ik geleerd - dat het mogelijk is om met hulplijnen te werken (zodat je alles op een bepaald niveau kan zetten), - dat publisher ook andere mogelijkheden heeft dan een folder te maken - dat publisher de mogelijkheid heeft om een afdruk samen te voegen (met Excel)
Deze opdrachten van Tex-Mex waren zeker en vast nuttig, aangezien al de opdrachten met Word, Excel ... waren. Hierdoor kon ik alle kennis van de afgelopen jaren informatie omzetten, in afgewerkte eindproducten.
In de bijlage is mijn originele Publisher bestand terug te vinden, aangezien mijn e-portfolio het niet toeliet om deze extensie up te loaden.