Bosklassen Groenendaal 2017 in Retie 4, 5 en 6 oktober
Verslag van onze bosdagen
08-10-2009
Berichten van ouders .
Ziezo , alle berichtjes van mama's, papa's , tantes , oma's werden gelezen door uw kind . En schrijven de collega's uit Merksem ook eens iets ( dan juf Inge en meester Jan voor de reactie ) ? Kijk maar .
Hartelijk dankvoor de vele bezoekers op deze blog , blijf maar klikken . De kindjes slapen , een onweer schudt hen misschien soms wakker , of is het iets anders in de kamer .... Dank ook voor de vele geschreven reacties , blijf reageren , de kinderen mogen morgen de reactie van mama of papa lezen .
EN .... alle buiten activiteiten zijn vandaag reeds droog verlopen , mooi zo , hopelijk morgen weer zo .
Groetjes van alle juffen en meesters .Foto's volgen nog ...
hallo mama en papa ik was net klaar met eten en straks gaan we slapen en doe de groetjes aan abdellah en hafsa en aan oma en opa daag ik moet straks gaan slapen