Inhoud blog
  • facebook
  • Boekenruilrek ook open op woensdag 16 oktober
  • Zondaarskind
  • De laatste keer.
    Zoeken in blog

    Categorieën
  • boekrecensie (10)
  • over het rek (8)
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    boekenruilrek
    Geef je boeken een tweede leven en lees op je gemak wat andere hebben gelezen
    21-08-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dagen zonder Dulci
    Dagen Zonder Dulci van Deniz Kuypers.
    Ik kreeg dit boek als voorpublicatie en diende het natuurlijk te recenseren. Daarna stopte ik het in het boekenruilrek
    Op de cover staat een jonge vrouw wiens hoofd verdwijnt in het wit. Is dit Dulci of iemand die haar zoekt? Al vlug weten we uit het begin van het boek dat Dulci verdwenen is, maar dat er niet echt over gesproken mag worden. Sylph haar jongere zus weet er niet goed weg mee en communiceert nog verder met Dulci in haar gedachten. Ze overloopt de gesprekken die ze in de tijd voor Dulci’s verdwijning met haar had. Gesprekken over het leven en over hun gezin en over Caden, de vriend van Dulci. Sylph voelt zich alleen en ook haar moeder en vader lijken zich niet veel om haar te bekommeren. Op school leert ze Mort kennen, eerst is ze er niet mee opgezet, maar dan blijkt ze hem toch aardig te vinden. Sinds de verdwijning van Dulci zijn de ouders ook steeds meer uit elkaar aan het groeien. Eerst komt haar vader bijna niet meer naar huis en later blijft ook de moeder weg. Nu is Sylph helemaal alleen.

    Tijdens het lezen van het boek voel je dat er iets in de lucht hangt, je wil weten wat het is en leest lustig verder. Tot er op een gegeven moment een schoolpsycholoog aan te pas komt die beweert dat Mort al 13 jaar dood is en dan kan je het boek niet meer wegleggen. Je wil weten wie en wat waar is.

    Het is ongelofelijk goed geschreven, je leeft helemaal met Sylph en Dulci mee. Alleen zou ik sommigen zijtaken en het einde toch iets meer uitgewerkt willen zien hebben. Maar ik ben zeker benieuwd naar wat Deniz Kuypers in de toekomst nog zal doen.

    Het boek heeft 202 bladzijden is uitgegeven bij Anthos en krijgt van mij 4 op 5.

    Nathalie



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Het boekenruilrek is een initiatief van vzw Solied.  In Lokeren wordt het ook ondersteund door Letsdurme. Momenteel zijn er 2 ruilrekken: in de Lokerse bib van 10u tot 12u. En in de Stadsbibliotheek in Sint-Niklaas en dit op zondagvoormiddag.


    Archief per week
  • 03/02-09/02 2014
  • 04/11-10/11 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/02-24/02 2013

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!

    Categorieën
  • boekrecensie (10)
  • over het rek (8)


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs