Inhoud blog
  • Link Piramide
  • Eindelijk nog wat actie!
  • Meldt u blog ook aan!
  • Fuji vs Nikon
  • Volhouden... pfff
    Zoeken in blog

    Bloogle.be
    Over bloggen enzo
    05-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fuji vs Nikon
    Klik op de afbeelding om de link te volgen GRRR!

    Soms is het beter van gewoon minder kennis van iets te hebben!

    Sinds een paar jaar heb ik een Nikon Coolpix 5900 toestel waar ik uiterst tevreden van ben!
    De fotos die ik hiermee neem zijn altijd zeer goed in orde van kwaliteit en ook de kleuren bevallen mij enorm.

    Het enige waar ik wat minder tevreden over ben is de optische zoom van 3x en de kwaliteit van fotos binnen of in het donker in het algemeen.
    De iso waarde van deze nikon is zo laag dat je altijd je flash moet gebruiken waardoor fotos op familiefeestjes heel gauw een onnatuurlijk en kil uitzicht krijgen. De optische zoom is ook zoiets dat voor mij gerust wat meer had mogen zijn.

    Sinds een paar maanden droom ik dan ook van een digitale spiegelreflex camera. Waarom... ? Dat staat nu eenmaal cool en alle ergernissen die ik met mijn huidig toestel heb, zijn dan ook ineens van de baan! Ik spreek hierboven van 'een' spiegelreflex maar eigenlijk bedoel ik de Nikon D60. Mijn ultiem toestel! (althans voor het budget dat ik er aan kan geven)

    Nu lees ik deze middag op één of ander forum echter iets van de FujiFilm S1000FS en ben ik helemaal het noorden kwijt.
    Deze kost ongeveer evenveel als de Nikon maar heeft een veel groter zoombereik. Het nadeel is dat het geen spiegelreflex is maar een all-in-one toestel.

    Er zit alles in wat ik zoek, maar het is geen Nikon en dat stoort me wat... Zoveel zelfs dat ik waarschijnlijk de komende dagen nog dikwijls op internet ga zoeken naar een test die me kan overtuigen van het één of het ander toestel!

    Groeten

    Kristof

    05-10-2008 om 20:32 geschreven door bloogle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Volhouden... pfff
    Ja, ik moet het eerlijk toegeven, een succes-blogger of succes-website maker worden is niet altijd even eenvoudig.

    Ondanks de vele inspanningen die ik in mijn vorige posts al beschreven heb, is het resultaat vrij pover. Sinds mijn vorig post is er slechts 1 nieuwe aanmelding gekomen.

    De dingen die ik weet en die ik kan doen heb ik ondertussen gedaan... Het enige dat ik dus nu nog kan doen is blijven content posten en hopen dat dit een factor is die meespeelt in het succes van de blog.

    Ook heb ik een paar mails gestuurd naar computermagazines die lezerssites in hun boekje opnemen maar voorlopig nog geen antwoord.

    Ik hou jullie in ieder geval op de hoogte!

    Groeten

    Kristof

    02-10-2008 om 14:06 geschreven door bloogle  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008

    Projecten
  • Bloogle.be
  • Fietsclub Smoutpot
  • Digital Forum
  • Link Piramide

  • Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    joriet
    www.bloggen.be/joriet
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs