Op vrijdag 05/01/2018 krijgen de spelers van de U13 tem U19 een rondleiding in de Ghelamco Arena in groepen van 25 olv 4 gidsen. De rondleiding start om 19.00h dus alle spelers verzamelen om 18.45h aan de hoofdingang van de Ghelamco Arena. De rondleiding is enkel voor de spelers, niet voor de ouders.
Wij willen ons met de jeugdwerking van KAA Gent ook graag inzetten voor Music
For Life. Daarom bedachten we volgend initiatief: de U13 tem U19 zullen op woensdag 13/12 of donderdag 14/12 gedurende 10
minuten van de training ballen naar de dwarsligger trappen van buiten de 16
meter. Jullie kunnen de spelers sponsoren per keer dat zij de dwarsligger
zullen raken gedurende die 10 minuten of kunnen een forfaitair bedrag doneren.
Zie in bijlage het schema voor de evaluaties. Uiteraard mag er onderling gewisseld worden, maar gelieve mij hier wel tijdig van op de hoogte te brengen.
Graag de foto's afrekenen bij onze afgevaardigden Kristof & Kristof in plaats van op het secretariaat. Zij zijn hier woensdag en zaterdag (liefst voor de wedstrijd) voor beschikbaar.
Nu iedereen zijn login voor Soccerlab ontvangen heeft, verwacht ik dat iedereen tegen 28/8 zijn persoonlijk ontwikkelingsplan (POP) invult. Je kan je POP invullen door bij 'Persoonlijke ontwikkeling' op de knop 'Jeugdacademie - POP' te klikken. Als je daarna rechts op het groene plusje klikt kan je alles invullen. Vergeet uiteraard niet op opslaan te klikken. Daarnaast zien jullie rechts onderaan de startpagina 'Welness' staan. Als jullie rechts op 'Nieuw' klikken kunnen jullie zo jullie wekelijkse gezondheidsstatus invullen. De vragen staan in het Engels, maar door naar het i-symbooltje te navigeren, zie je ook de vertaling in het Nederlands en Frans.
De testen van de Universiteit Gent van maandag 21 augustus gaan door van 15u-16u30. Gelieve mij op de hoogte te brengen indien dit problemen zou geven.