Zie in bijlage het schema voor de evaluaties. Uiteraard mag er onderling gewisseld worden, maar gelieve mij hier wel tijdig van op de hoogte te brengen.
Graag de foto's afrekenen bij onze afgevaardigden Kristof & Kristof in plaats van op het secretariaat. Zij zijn hier woensdag en zaterdag (liefst voor de wedstrijd) voor beschikbaar.
Nu iedereen zijn login voor Soccerlab ontvangen heeft, verwacht ik dat iedereen tegen 28/8 zijn persoonlijk ontwikkelingsplan (POP) invult. Je kan je POP invullen door bij 'Persoonlijke ontwikkeling' op de knop 'Jeugdacademie - POP' te klikken. Als je daarna rechts op het groene plusje klikt kan je alles invullen. Vergeet uiteraard niet op opslaan te klikken. Daarnaast zien jullie rechts onderaan de startpagina 'Welness' staan. Als jullie rechts op 'Nieuw' klikken kunnen jullie zo jullie wekelijkse gezondheidsstatus invullen. De vragen staan in het Engels, maar door naar het i-symbooltje te navigeren, zie je ook de vertaling in het Nederlands en Frans.
De testen van de Universiteit Gent van maandag 21 augustus gaan door van 15u-16u30. Gelieve mij op de hoogte te brengen indien dit problemen zou geven.
De selectie voor de oefenwedstrijd tegen Aalst is: Ebbe, Robbe, Brian, Bram, Leo, Jarne, Andreas, Hannes, Tibe, Seppe, Bakary, Malick, Ryan, Stanis en Liam. We verzamelen ter plaatse om 16u45.
De selectie voor het tornooi in Bierbeek is: Ebbe, Robbe, Brian, Bram, Leo, Jarne, Andreas, Hannes, Tibe, Seppe, Bakary, Malick, Ryan, Stanis en Liam. We verzamelen vrijdag ter plaatse (Wijnenberg 1 B, 3360 Bierbeek) om 10u15.
Jullie kunnen het speelschema van het tornooi in Bierbeek vinden op http://eurobierbeek.org. Als jullie voldoende naar beneden scrollen kunnen jullie de wedstrijden van het hoofdtornooi zien. Aangezien onze eerste wedstrijd gespeeld wordt om 11u30 worden de spelers ter plaatse verwacht om 10u15. De definitieve selectie volgt later.