Welkom op mijn blog.!
Foto
Inhoud blog
  • Nieuwe plek
  • Samenhokken?
  • Mijn financieël plan.
  • Twintiger.
  • Het Lief & de blog.
  • BALO AO.
  • Kladblok.
  • Do all good things come to an end?
  • Notebook.
  • Hallo blogwereld; we meet again!
    Words, once they are printed, have a life of their own. - Carol Burnett

    07-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Notebook.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aankopen van de dag:
    - een Win For Life kraslot (dat helemaal niks opbracht)
    - een pakje Marlboro (uiterst ongezond)
    - Psychologies magazine Juli-Augustus 2011 (omdat daar iets uit te leren valt)
          EN een nieuw notitieboekje (€1, afmetingen: 13x8.5; past in elke handtas; koopje!)



    Nieuw hoofdstuk = nieuw notitieboekje.
    Het notitieboekje gaat overal mee. Het notitieboekje zal de basis zijn.
    De basis van deze blog.

    Ik heb deze blog onder de categorie 'Columns' geplaatst.
    Als ik het woord 'column' hoor dan denk ik automatisch aan Sex And The City (zoals waarschijnlijk veel jonge vrouwen). Maar maak je geen illusies want ik ben niet single en heb al helemaal geen 3 single-lady-friends waar ik altijd op kan bouwen.

    Ja, ik heb dus een vriend. Recent een relatie begonnen met collega N.
    Ik heb van horen zeggen dat werk en privé beter gescheiden blijft. Is het fout wij doen? Is het misschien geen goed idee? Volgen er problemen? Ik kan me niet helemaal geven in onze relatie omdat wij op papier geen zege zijn voor elkaar maar ik neem steeds vaker het woord 'ons' in de mond dus wie weet..Misschien wel ja, maar wie niet waagt niet wint.

    Ik heb ook wel vriendinnen maar ik ben niet zo'n vriendinnentype.
    Ik heb al enkele goede vriendinnen gehad maar op de één of andere manier stoot ik die telkens af.. Of zij vinden een reden om mij af te stoten.
     
    Momenteel is er 1 jonge vrouw in mijn leven die ik echt als 'een goede vriendin' beschouw en wat hou ik van haar!
    Mijn einde beschaving vriendin M. Ik heb niet elke dag contact met haar, niet elke week, misschien zelfs niet elke maand, maar een ritje naar einde beschaving kan zo nu en dan wel eens ferm deugd doen.

    Wat ik wel heb zijn een aantal mannelijke goede vrienden waar ik steeds op kan bouwen.. Begrijp me niet verkeerd, ik heb geen afkeer van vrouwen of vriendinnen maar soms hou ik meer van de manier waarop mannen met elkaar omgaan. En dan heb ik het niet over macho-haantje-de-voorste-mannen maar over hoe mannen na een discussie of een ruzie samen een pint pakken en het hele drama vergeten en vergeven is. Bij ons vrouwen, lukt dat nu eenmaal niet.. Een kwestie om over na te denken!

    Wat ik ook heb is een eigen slaapkamer in het huis van mijn ouders, waar ik na mijn 'samenwonenflop' met m'n ex weer ben ingetrokken en nu een groot deel van mijn vrije tijd in spendeer. Ik heb een liefde voor lezen en muziek. Een schoenenverslaving. Een nicotineverslaving. Veel te weinig kleren. Een job (niet bepaald een carrière-voltreffer maar ik verdien geld). Een lege spaarrekening (moet aan gewerkt worden!). Een Opel Corsa die binnen 3 jaar en 4 maanden helemaal van mij zal zijn (voorlopig dus nog zo goed als eigendom van de bank). Een hond: Zohra, mijn Border Collie, is inmiddels al 5 (wat gaat de tijd toch snel!).Meisjesdvd's-collectie.Een Flair-abonnement. Blablabla... Genoeg geluld.

    Ik heb een nieuw notitieboekje.
    De basis.


    03-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hallo blogwereld; we meet again!
    Het is weer zover! De blogkriebels zijn weer terug!

    Ik aanschouw dit als een nieuw hoofdstuk in mijn levensverhaal.
    Wat jullie van deze blog mogen verwachten, daar ben ik nog niet uit..
    MAAR ik ben toch net iets te ijdel om mijn gedachtengangen, ergernissen en ongezouten meningen in de doofpot te stoppen. 
    Omwille van privacyredenen zal ik de verschijnende blogberichten de namen van mijn dierbaren afkorten of wijzigen..

    Ik verwacht geen beginnende schrijverscarrière van deze blog maar geïntresseerden kunnen meelezen & reacties zijn uiteraard altijd welkom!






    Foto

    Archief per maand
  • 01-2012
  • 10-2011
  • 09-2011

    Blog als favoriet !


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs