Volop zomer en zalig warm. Met 2 groepjes gefietst. De meer geoefende fietsers hebben een mooie tocht gedaan van 82 km en 1002 hoogtemeters. Andere fietsers zijn langs Aspendos gefietst 65 km en 487 hoogtemeters.
Volop zon en schitterend weer. Met 2 groepjes gefietst. De mindere geoefende fietsers 45 km en een typisch Turks terrasje. Andere in de heuvels en bossen van Kalemder op de mooie volledig verkeervrije off-road boswegen 54 km en 645 hoogtemeters.
Schitterend weer. Met 2 groepjes recup fietstochtje gemaakt langs Denizkent en terrasje gedaan bij het Lykia World Golf Resort. Respectievelijk 57 km en 45 km
Mooi weer. Met 2 groepen gefietst. Een langs de Green Canyon 100 km en 1195 hoogtemeters. Andere groep langs de watervallen van Manavgat en Green lake 65 km en 565 hoogtemeters
Mooi weer en toch fris voor april hier. Met 3 groepjes gefietst. Groepje heeft verkenningstocht in de heuvels en bossen boven Kalemder gefietst. Heel mooie nieuwe route gevonden. 50 km en 845 hoogtemeters. Andere groepjes respectievelijk 50 km en 60 km.
Zwaar bewolkt en regen bij het aanvatten van de dag. Om 9u gaan fietsen met 3 groepjes en een beetje zon. Fietstochten regenvrij gedaan. 2 groepjes naar Seleukia en andere groep langs Manavgat en Sarilar. Respectievelijk 72 km - 70 km - 45 km
De sombere weersvoorspellingen klopten niet. Met allen samen deze morgend vertrokken voor het fietsen, nadien in 2 groepen gesplits. In de bossen en heuvels van Yavrudogan to Yenikoy. Veel off-road in een schitterend decor. Respectievelijk 55 km en 685 hoogtemeters en 50 km en 295 hoogtemeters.
Heéél mooi weer. Met 2 groepen gefietst in de heuvels en bossen van Hocalar. De ene groep dan via Tasagil en Bereket terug naar hotel. 57 km en 528 hoogtemeters. De 2de groep via Cardakkoy - Sagirin - Tasagil - Bereket terug naar Side Star Resort. 73 km en 809 hoogtemeters
Mooi weer. Met 2 groepen gefietst. De ene groep langs Side met een terrasje aldaar en 40 km op de teller. Andere groep langs de grote moskee Manavgat, de scheepswerven van de toeristen boten en de oostelijke zijde van de Manavgat rivier. 64 km
Zwaar bewolkt met af en toe een regenbui. Deze morgen vertrokken bij droog weer met 3 groepen. 2 groepen die in de heuvels en bossen van Yenikoy en Seki een mooie off-road fietstocht hebben gedaan. Die hebben onderweg eventjes moeten gaan schuilen, voor de rest van de tocht bijna regenvrij kunnen fietsen. Respectievelijk hebben 56 km - 53 km en 45 km gefietst.
Mooi weer, helderblauwe hemel en volop zon. Met 3 groepen naar de stuwmeren Green Cayon, Green Lake en watervallen van Manavgat gefietst. De groep met de langste tocht 101 km en 1380 hoogtemeters. 2de groep 93 km en 1135 hoogtemeters. 3de groep 63 km en 450 hoogtemeters.
Regen in de voormiddag. Een kwis gedaan met de bikefunners. Na de middag droog maar bewolkt met af en toe een beetje zon. Met 2 groepen om 13u30 gaan fietsen. Respectievelijk 62 km en 56 km