Wisselend weer vandaag. Zon - bewolking en een beetje regen. Een groep langs Tasagil en Sagirin gefietst. 84 km en 1065 hoogtemeters. Andere groep 45 km langs Tasagil en Hocalar.
Lichte bewolking afwisselend met zonneschijn. De 2 groepen hebben recup fietstochtje gedaan met terrasje bij Lykia World Golf. Een groepje onderweg ook nog wat watersport gedaan.Terug in hotel Side Star Resort 50 km op de teller.
Prachtige dag, volop zon en helderblauwe hemel. Met 2 groepen gefietst. Een langs het stuwmeer van de Green Canyon en watervallen van Manavgat. 100 km en 1286 hoogtemeters. Andere groep langs de watervallen van Manavgat en stuwdam aan het meer van Oymapinar 68 km en 557 hoogtemeters.
Schitterend weer. Met 2 groepen gefietst in de bossen en heuvels van Yenikoy en Evrenseki. Groepje dat 63 km en 910 hoogtemeters had bij terugkomst in hotel. Ander groepje 61 km en 415 hoogtemeters.
Zon en bewolking. Met 2 groepen gefietst. Een groep geplande tocht langs Aspendos gedaan. 66 km. Andere groep door zware bewolking op hun route een nieuwe tocht gedaan met nieuwe off-road wegen. 73 km
Afwisselend zon en wolken. Met allen samen gestart en een groot deel van de fietstocht samen gedaan. Moet de voorbije nacht flink geregend hebben, daardoor hebben we tijdens de rit af en toe op heel slijkerige stukken moeten rijden. Na 30 km zijn we gesplits in 2 groepen met respectievelijk 53 km en 60 km op de teller.
Bewolking en zon afwisselend. Recup ritje gedaan langs Bereket, Bükluce, Denizkent. Terrasje gedaan bij het Lykia Golf Resort, vlak bij de zee en heel mooi golf terrein op amper 15 km van Side Star Resort. 47 km en 319 hoogtemeters.
Schitterend weer. Met 2 groepjes gefietst. Een groepje langs de Green Canyon 100 km en 1108 hoogtemeters. Andere 70 km en on the road in Turks eethuisje gozléme gaan eten.
Licht bewolkt deze voormiddag, op de middag hadden we volop zon. Met 2 groepen gefietst vandaag. Een groep in de heuvels en bossen met meer off-road en hoogtemeters. 54 km en 650 hoogtemeters. Andere groep 48 km en 200 hoogtemeters.
Mooi weer. Fietstocht gedaan langs meerdere kleine Turkse dorpjes met een terrasje onderweg in Manavgat aan de rivier. Terugweg langs Side voor journalist Gunther van wielermagazine Cycling.be. In dit wielerblad komt nog een reportage over BikeFunTurkije. Terug in Side Star Resort 62 km en 500 hoogtemeters.
Schitterend weer vandaag. Heel mooie fietstocht gedaan met veel off-road. Op de heuvelruggen en langs de bossen naar Tasagil. 57 km en 719 hoogtemeters
Schitterend weer vandaag. Prachtige fietstocht gereden in de bossen en heuvels van Seki naar Yenikoy. Vernieuwde off-road wegen op heuvelruggen en langs canyons van bergriviertjes. Enkel 1 herder met geiten gezien op de meer dan 2 u off-road wegen. Buiten de natuurgeluiden van vogels, kikkers enz... hoor je niets. 55 km en 660 hoogtemeters
Bewolkte dag vandaag. Verkenningstocht gefietst en een nieuwe prachtige BikeFunTurkije tocht gevonden. Eentje voor meer geoefende fietsers. Veel afwisseling van mooie wegen en off-road. 86 km en 1100 hoogtemeters.