Inhoud blog
  • Het vele werk
  • welkom
    Zoeken in blog

    Uganda - Verpleegkundige stage

    28-12-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hoi,

    Deze week heb ik mijn ticket naar Uganda (Entebbe) en ben ik naar het UZgent gegaan om de vaccinaties die verplicht zijn. In totaal heb ik 4 vaccinaties gekregen en 3 prikjes.
    Het is bijna nieuwjaar en dan kan ik beginnen aftellen, nog 8 weken!

    28-12-2008 om 14:31 geschreven door Bieke en Cedric


    23-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Dag Bloggers,

    Vannavond is het zover, een vergadering die ons veel meer zal informeren over de stage en alle pratische rompslomp! Ik hoop echt dat de informatie ons veel zal helpen in het voor bereiden van de stage! Laat ons positief blijven en vermoeden dat dit het geval zal zijn.

    groetjes,

    23-10-2008 om 16:44 geschreven door Bieke en Cedric


    06-10-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het vele werk
    Dag iedereen

    Hier ben ik weer! Het schooljaar is nu werkelijk begonnen, het vele werk stapelt zich op! We moeten portfolio maken waarin we allerlei artikelen moeten steken over problematieken in Oeganda en omstreken. Het lijkt niet veel werk, maar wanneer je er eenmaal aan begiont blijkt dit veel werk te zijn.
    Als eindwerk hebben Cedric en ik gekozen voor een small business project. Ons project houdt in dat we EHBO lessen zullen geven in het Kagando hospital aan studenten verpleegkunde, hun docentenkorps en aan verpleegkundigen die interesse hebben.

    We willen EHBO-poppen meenemen naar Kagando en ander materiaal die kan nuttig zijn. Het wordt zeker een project dat ons altijd zal bij blijven!

    Vele groetjes xxx

    06-10-2008 om 10:40 geschreven door Bieke en Cedric


    23-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.welkom
    Welkom Bloggers,

    Mijn naam is Bieke. Een derdejaars student verpleegkunde. Ik schrijf dit bericht vooral om jullie te laten kennismaken met het doel van mijn blogsite.
    In februari 2009 vertrek ik samen met een medestudent (Cedric) naar Afrika (Uganda), daar zullen we voor 3 maanden in het kagando hospital werken. Door deze site nu op te starten kan ik jullie laten meegenieten met de voorbereidingen.
    Er zijn veel voorbereidingen, maar deze nemen we er graag bij!

    Dit zijn website's  waar informatie te vinden is over het kagando hospital:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kagando_Hospital
    http://www.kagando.org/

    Tot ziens!

    23-08-2008 om 09:36 geschreven door Bieke en Cedric




    Archief per week
  • 22/12-28/12 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 18/08-24/08 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Startpagina !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs