Op zoek naar een origineel en onvergetelijk geschenk voor familie of vrienden? Bezoek onze website op www.rabbitsballooning.be voor meer informatie.
16-07-2009
Ballonvaart donderdag 16 juli 2009
Met onze Grote Wesp vertrokken we in Geel. Met enkele
kinderen in de mand was het leuk om even langs Bobbejaanland in
Lichtaart te sturen. Vervolgens ging het via Poederlee, Lille,
Wechelderzande, Vlimmeren en Oostmalle naar Westmalle, waar de crew de
ballon stond op te wachten op een geschikt veld met kort gras. Het
gebeurt uiterst zelden, ... maar na de landing kwam de ronduit
onbeschofte boer ons bedreigen. Om ongelukken te vermijden zijn we
opnieuw opgestegen en wat verder geland in Sint-Lenaarts.
Overdag erg veel wind, maar die zou op de late avond voldoende afnemen, en dat bleek het geval. Onze wesp vertrok vandaag in Heist-op-den-Berg.
Via Booischot, Houtvenne, Westmeerbeek, Herselt en Wolfsdonk belandde
de ballon in Averbode waar hij bij het domein "de Vijvers" zachtjes aan
de grond werd gezet.
Karel mocht voor zijn 70ste verjaardag samen met zijn vrouw de lucht in. Vanuit Averbode maakten we een vaart langs de abdij, via Schoot en Tessenderlo richting Genendijk (Ham). In Genebos stond de crew op de berm van de oprit naar de nieuwe kanaalbrug klaar om de ballon op te vangen.
Heel wat rustiger weer vandaag, met opnieuw een erg goed zicht. Onze ballonnen stegen op in Geel voor een ballonvaart over Larum, Sint-Jozef-Olen en Herentals, en landden beide in Vorselaar.