Morgen komen we allemaal in FLUO naar school. In de namiddag gaan we wandelen, dus stevige schoenen en warme kleren aan.
VRIJDAG 13 FEBRUARI:
Vandaag maken en eten we soep, want onze verwarming zal niet echt hoog staan ( dikke truiendag). In de namiddag gaan we eerst zwemmen en daarna hebben we onze 'alles op wieltjes' activiteit. Dus: snijplankje, groente, mesje, beker of soepkom en 'iets op wieltjes' zeker NIET VERGETEN.
Dit schooljaar viel deze dag op een zaterdag, daarom vierden we deze dag donderdag in de lagere school en vrijdag in de kleuterschool. Meneer directeur holde donderdag, met zijn karretje vol voorwerpen, van de ene opdracht naar de andere. Met fierheid kunnen we jullie mededelen dat hij met glans slaagde in zijn klasopdrachten. (De juiste voorwerpen afgeven was een andere zaak )