het is hier nu zondagvoormiddag, dus tijd om onze site nog eens wat up te daten. :)
De voorbije week zijn we naar Orange vertrokken om daar een hele week te verblijven en te werken. We hebben een hele week boompjes moeten planten, wat echt een fijn werkske is. Niet te inspannend, we konden in de modder spelen, en het werk gaat goed vooruit, dus we hebben niet moeten klagen. =) Enkel de vliegen blijven we natuurlijk wel beu..
Ons team bestond deze week maar uit 4: Seija, ikzelf, Alan & Reg, onzen teamleider. (die echt wel enorm cool blijft!) Na onze 'zware' werkdagen zijn we steeds nog iets gaan doen, waardoor onze week echt is voorbijgevlogen! Natuurlijk altijd eerst naar de supermarkt om eten te kopen voor 's avonds, wat toch altijd wel geestig blijft. =) (We hebben ons puddingpoeder trouwens gekregen! Enkel is er iets verkeerd gelopen bij het klaarmaken waardoor ze niet zooo lekker was, maar toch nog eetbaar ze :) Het enige ook dat deze week niet extreem lekker was, want voor de rest hebben we heerlijk gegeten: soep, zelfgemaakte pizza, pasta & falafel. )
Maandag hebben we 's avonds gewoon nog wat gepokerd; en eens dat we het spel doorhadden was't wel leuk. Dinsdag waren we rap klaar met werken, en zijn we naar een cafe gegaan om te wedden op de Melbourne Cup, maar helaas... Niemand van ons 4 heeft een goed paard uitgekozen.. Daarna zijn we gaan bowlen, en jawel, ik heb het tweede spel gewonnen! =) Woensdag zijn we naar Mount Canobolas gereden om naar de zonsondergang te gaan kijken, wat echt wel mooi was. Enorm ver uitzicht, EN er zaten kangoeroes! :) Blijft toch altijd leuk om die beestjes te zien. :) En donderdag zijn we naar Wellington gereden, zo een uur rijden van Orange, om Reg zijn puppy's op te gaan halen. Echt twee schattige hondjes, Wilco en Lucy. =) En 's avonds zijn we dan nog die falafel gaan eten. Vrijdag was dan al onze laatste dag in Orange, wat wel jammer was, en dan zijn we terug naar Bathurst gereden.. Nog wat naar Alias gekeken en gaan slapen, want de week was toch wel vermoeiend.
Gisteren zijn we weer vroeg opgestaan, want we gingen een wandeling maken in de Blue Mountains. Toch wel indrukwekkend mooi, regenwoudachtig enzo. Echt de moeite, ookal was het naar boven wandelen op het einde een beetje vermoeiend.. Normaal ging ons volgend project ook door in de Blue Mountains, maar dat zou met Alan en zonder Reg zijn.. En aangezien Alan tamelijk hard op ons zenuwen werkt, zijn we nu omgewisseld met de andere twee meisjes. De komende week gaan wij nu mee met Reg naar Turon River National Park. 't Zal misschien iets minder mooi zijn dan de Blue Mountains, maar we hebben er wel zin in! Weer wilgen afknippen en vergifitigen, maar dat is wel te doen. Hopelijk wordt het net zo tof of nog toffer dan de voorbije week. :)