De belichting was iets die zeer hard opviel. Het decor bleef de hele voorstelling het zelfde maar met de verschillende lichten en kleuren was het net alsof het iedere keer veranderde. Boven het podium hingen er allemaal oranje linten. Als het stormde werd er met lucht geblazen zodat de linten bewogen. Zo werd er sfeer gemaakt in de zaal.
2) Decor
Het decor was zeer eenvoudig ingedeeld. Er was maar 1 groot stuk die het decor vulde. Een grote Amerikaanse auto. Het volledige toneel speelde zich af op rond en in de auto. Voor de rest stond er niets meer. Het was origineel wat ze er mee deden. Ze speelden ook met de belichting waardoor het net was alsof er dingen veranderde.
3)Acteurs
Het was leuk dat er een kind in meedeed. Het was een meisje van 8 jaar en speelt de rol van Billie.De andere acteurs zeggen het zelf dat het eens leuk is om met een kind een toneelstuk op te voeren. Normaal moet alles strikt en recht verlopen maar met een kind lukt dit gewoon niet. Met een kind gebeuren er in elke voorstelling wel onvoorziene dingen maar het is juist dat die het leuk en origineel maakt. Het toneel zelf is zeer saai en eentonig gemaakt. Dat was ook zo de bedoeling. Het kind Billie fleurt alles op. De serieuze gesprekken in het toneel worden onderschept door Billie die er overal tussen komt.