Dag thuisfront,
Er was vandaag een jarige: Hannelore. Wij hebben ook geschiedenisles gehad. We hebben toneel gespeeld.
Het was tof.
Daaag Xanthe
Hallo,
We hebben lekker ontbieten.
we werden gewekt door muziek. Ze hebben met de wandeling toneel gespeeld. Tijs was graaf en Lore was de gravin. Vroeger waren er huizen met een zwart kruis, daar woonden de mensen die de pest hadden.
Doei Victor Segers
Hallo allemaal
Deze morgen werden we wakker gemaakt door muziek. We hebben een wandeling gemaakt en mochten toneeltje spelen. Wist je dat mensen in de Middeleeuwen hun kaka op straat kieperden?
Veel groetjes Liam De Niel
Hallo iedereen,
tijdens de geschiendeniswandeling hebben we toneel gespeeld. Tijs was de graaf en Lore de gravin. Ze moesten trouwen en ze kregen een kind: Toon. Het was heel grappig. Deze namiddag gaan we speleo doen. Het is hier leuk en de kamers zijn ook super.
Groetjes en kusjes Merel
Hoi allemaal,
Eerst zijn we vandaag op een geschiendeniswandeling geweest en hebben we veel geleerd (en toneel gespeeld). Het eten is lekker en ook om te smullen.
Wij zijn op een kei toffe en enge avonturenwandelingn geweest. Op die wandeling hebben we heel enge bruggen gedaan en de deathride!
Vanavond gaan we speleologie doen! Super plezant!
Silke
Hoi,
we zijn in het everzwijnenbos geweest. We hebben everzwijnen gezien. We zijn terug uit het bos geraakt. Het was een succesvol avontuur!
Groetjes Lore
Hallo allemaal,
we gaan deze avond naar de grot ... super plezant en daar is het lekker donkerr, we moeten onze koplampen aan ...
Doei Natascha!
|