Op vraag van één van onze leden welke ziekenhuizen betrokken zijn in het project van de Little Quilts of Love geven wij graag een overzichtje :
AZ Sint-Maarten Duffel, AZ Sint-Maarten Mechelen en Imeldaziekenhuis Bonheiden via Love Team Hobbypatch Diana Behets
AZ Sint Elisabeth Herentals via Thérèse Keppens
Sint-Jozefziekenhuis Bornem, ZNA Middelheim Antwerpen, ZNA Jan Palfijn Merksem, ZNA Sint Erasmus Borgerhout, Universitair ziekenhuis Antwerpen, Sint Augustinus Wilrijk, H.-Hartziekenhuis Lier via Klaartje Fransen
De 70 quiltjes die wij op onze zomerse Quilting Bee mochten ontvangen zullen gebruikt worden om ons project ook op te starten in het Sint Jozef ziekenhuis Mortsel en AZ Heilige Familie Reet.
Graag aanvulling van dit lijstje, via reactie op onze blog, indien ziekenhuizen of verantwoordelijken voor de LQoL ontbreken.
|