Aniway op reis
Archief per maand
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 08-2017
  • 07-2017
  • 06-2017
  • 05-2017
    Inhoud blog
  • Dag 154 – Zaterdag 14-10-2017 – Mol – Bryac
  • Dag 153 – Vrijdag 13-10-2017 – Mol
  • Dag 152 – Donderdag 12-10-2017 – Lier - Mol
  • Dag 151 – Woensdag 11-10-2017 – Lier
  • Dag 150 – Dinsdag 10-10-2017 – Zennegat - Lier
    Zoeken in blog

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    2017
    14-10-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 154 – Zaterdag 14-10-2017 – Mol – Bryac

    Deze morgen vertrokken te 09:25 uur en via de sluizen S5-Dessen, S4-Dessel, S3-Mol, S2-Mol en S1-Lommel naar de Blauwe Kei om dan via het Kanaal van Beverlo terug te varen naar onze vast ligplaats in Kerkhoven.  Net toen we in sluis 1 boven kwamen kwam er nog een jacht uit de richting Lommel dat vlak na ons de sluis in ging.  Normaal hadden we gezegd hier aan de Blauwe kei nog een nacht te blijven liggen maar hier is geen elektriciteit en gezien de zon met de dag lager en lager komt te staan en de laatste dagen de zonnepanelen niet veel meer opbrachten zodat de CV nier bleef werken besloten we door te varen tot onze jachthaven. Rho kan dan daar nog wel een nacht blijven slapen. 


           

    Het kanaal in Dessel.       Onze matroos.              Nyrstar Balen.               Laatse tegenligger.         Kanaal van Beverlo.


    Op het kanaal van Beverlo kruisten we nog een van de boten met zwavelzuur die van de fabriek van Nystar kwam.  Natuurlijk kwamen we die weer tegen net in een van de bochten zodat we enkele minuten aan de kant zijn gaan liggen zodat die in het midden kon blijven varen.  We waren net voor 12:00 uur aan de ophaalbrug van Nystar maar gezien het zaterdag is werd de brug onmiddellijk bediend.  Na deze brug kruisten we nog het Engels kanaalbootje dat hier alijd op het kanaal rond vaart. We arriveerden te 12:45 uur aan onze vaste ligplaats. 


    We hebben weer een mooie reis achter de boeg, soms met hindernissen en op het eind nog een omweg van circa 100 km.  In totaal hebben we 2226 km gevaren, waar we 433 uur over hebben gedaan. We hebben deze reis weer 660 sluizen gedaan, een tiental keer door een kleine of een lange tunnel gevaren en een paar keer een scheepslift genomen.  Het was weer de moeite.  Ik zou het nog vergeten maar we hebben ook nog 2403 km gefietst.


    Nu komt weer de tijd om het een en het ander aan de boot aan te passen of te verbeteren en plannen te maken voor volgend jaar.


    Sl/D          Sl/T           VKm/D   VKm/T   VU/D      VU/T         F-Km/D        F-Km/T     U-teller

    5                660            18           2226      3:20       433:10      19                  2403         2761,3




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)

    T -->

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs