wat ben ik blij elke week zie ik mijn kindjes omdat mijn ex er mee komt
pleegzorg plande een overleg en dat liep goed ik mocht de kindjes alleen hebben en had een zalige dag
mijn ex pikte me op eerst zijn we nog oorbellen laten schieten bij d emeisjes iets waar ze al lang om vroegen , daarna heb ik mijn 3 uurtjes alleen doorgebracht met mijn kindjes zalig eindelijk was ik terug mama wat hebben we genoten.
Toen de 3 uurtjes om waren pikte mijn ex ons terug op even de kindjes goededag laten zeggen bij mijn tante samen met mijn ex , al moest die daar heel zijn wilde verhalen uit de doeken doen en dronk hij de nodige koffie. Daarna zette hij me bij de meter van de kleinste af maar kwam mee binnen en vertelde heel zijn verhalen nog eens .
Afscheid genomen en dat was mijn dagje 2 dagen later een boze telefoon van pleegzorg
ik was de afspraken niet nagekomen hallo ik ben wel de afspraken nagekomen mijn 3 u met de kindjes zijn vlekkeloos verlopen .
Maar ze schieten op me precies dat er nog niet genoeg geschoten word .
Wat heb ik verkeerd gedaan ik zou het niet weten.
wel worden de bezoeken ineens ingeperkt en mag ik ze binnen ibe zien en nog niet mee buiten nemen
hier pas ik zelf voor .Als ze me de kinderen willen ontnemen dan de korte pijn .
|