Twee en een half uur geleden zijn we veilig geland op vaderlandse bodem.. Het was een boeiende, intensieve reis met ontzettend veel nieuwe indrukken, fijne ontdekkingen en uitdagingen voor onze leerlingen. Dat het ook heel vermoeiend was kon men duidelijk zien aan het feit dat nagenoeg iedereen na een kwartiertje vliegen in slaap gevallen was.
Het was dan ook niet niets... bijna 1900 kilometer hebben we afgelegd tijdens onze reis. De nachten waren vaak (te) kort, de dagen goed gevuld. Respect voor het doorzettingsvermogen van deze toeristen-in-spe!!
Het verslag van onze laatste zonovergoten dag kan je in bijlage lezen! Geniet ervan! En een dankwoordje aan de trouwe volgers van deze blog!
Een verslag van onze voorlaatste dag op Spaanse bodem!!
Vandaag stond een actieve dag op het programma. En dat is het geworden! Lees in het verslag over de mountainbiketocht, het betoverende Fuente de Piedra, het bezoek aan prehistorisch Andalucia, over de schitterende wandeling in het betoverende El Torcal..
Het uur van terugkomst nadert... Morgen onze laatste dag in dit prachtige land, in deze mooie omgeving..
Na het rusten van gisteren was het vandaag weer stevig uit de pijp komen geblazen! Op het programma stond Cordoba, een parel aan de kroon van deze schitterende streek..
En dat het genieten werd wordt duidelijk bij het lezen en bekijken van dit verslag!!
De voorbije dagen waren zeer gevuld en best wel zwaar... Tijd dus om het eens rustiger aan te doen en de batterijtjes op te laden voor wat nog komen zal! Het werd een zonovergoten dag met een schitterende bergwandeling en tijd om het strand en zwembad eer aan te doen. Maar uiteraard ook met een streepje gastronomische tapas-cultuur!
In bijlage het verslag van de vierde dag..; We hebben Granada bezocht, en het was een heerlijke ontmoeting... een schitterende stad met als kers op de taart 'het paradijs' ...onder de naam van het 'Alhambra'. Deze stad in de stad in terecht Unesco werelderfgoed. Wat hebben we hier onze ogen uit gekeken We gunnen u alvast een glimp van onze ervaringen ...
De nacht was kort, het weer uitnodigend mooi! Het werd een zonovergoten dag in het bergachtige binnenland (touristil-time), die afgesloten werd met een schitterende route langs de enige echte Costa del Sol... Vertrokken bij het krieken van de dag keerden we pas lang na het donker terug naar ons hotel... Voorwaar, weer een rijk gevulde dag die toch ook weer een aanslag pleegde op het energiepeil van onze leerlingen... Respect voor het bewonderenswaardige doorzettingsvermogen van deze jonge toeristen!! We zijn ervan overtuigd dat dit zware programma niet voor iedereen is weggelegd.. maar we zijn dan ook échte toeristen!!
Vandaag openden de hemelsluizen zich boven Torremolinos.... wij zijn dus vertrokken naar betere oorden! In Sevilla wachtte ons een stralende zon, en nog veel meer! Lees maar snel in het mooie verslag van de voorbije dag!!
Wij kruipen nu snel in ons bedje, want binnen iets meer dan vijf uur zitten we opnieuw achter het stuur...
Onze eerste dag.... uiterst vroeg gestart in Zaventem met een groep fijne en enthousiaste leerlingen! Het (ongeveer totaal) gebrek aan slaap begon in de loop van de dag wel stevig door te wegen. Maar wij gaven niet op! Malaga moest en zou vallen!! We bezochten deze prachtige stad, en enkele dappere dames vonden zelfs de moed en kracht om er een verslag van te maken. Geniet van onze wedervaren!