Inhoud blog
  • zaterdag 5 mei 2018
  • 16 april 2018
  • 8 april 2018
  • 3 april 2018
  • 45+ is te oud voor de werkvloer
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Colums met een eigengereide mening

    13-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lennik zwingt 2011

    Op 19 augustus kunnen de Lennikenaren hun keeltjes weer smeren. Volleybalclub Groenenberg brengt dan weer in het kader van de Lennikse Feesten ‘Lennik Zwingt’.

    Het  concept van de avond is eenvoudig.

    ·         Tal van bekende meezingers, die tot het collectieve geheugen behoren, worden op het publiek losgelaten.

    ·         Marc Huylebroeck (ex ochtendman bij Radio Contact, hij was ook de Ferry Collins bij Radio Pajottenland) is de animator van dienst.

    ·         Het publiek krijgt ter plaatse een boekje met de liedjesteksten en kan zo van begin tot eind uit volle borst meezingen.

    ·         Ter ondersteuning van de zingende en dansende meute is er muzikant Toon en zangeres Heidi.

     

    De inkom is gratis

     

    Praktisch

     

    Locatie: tent Masiusplein

    Timing: sfeerschepping vanaf 20.00 uur, gratis vaten om 20u30, Lennik Zwingt van 21.00 uur tot 24.00 uur, afterparty tot 04.00 uur

     

    13-08-2011 om 19:14 geschreven door Amatus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Picknick een hoeve

    Ter gelegenheid van de Lennikse feesten zet KVLV Sint-Kwintens-Lennik haar thema ‘passie voor het platteland’ in de kijker. Wie zin heeft in een fiets- of wandeltocht met picknick op zaterdag 20 augustus moet zich zeker inschrijven.

    Iedereen vertrekt op het Masiusplein waar KVLV iedereen een kopje koffie aanbiedt. In samenwerking met de gemeente heeft KVLV één wandeling en twee fietstochten uitgestippeld.

    Voor de geoefende fietser is er een tocht van 33,9 km en voor diegenen die het rustig aan willen doen, een fietstocht van 17,7 km. De wandeling telt 8,4 km.

    De tochten eindigen op het Masiusplein waar iedereen nog getrakteerd wordt op een  ijsje.

    Praktisch

    Start: Masiusplein. Vrij vertrek tussen 9.30 uur en 12.30 uur

    Prijs: 6 euro per persoon. 3 euro voor kinderen van 4 tot 12 jaar en gratis voor kinderen van 0 tot 3 jaar.

    Inschrijven: inschrijven is verplicht en kan tot en met 16 augustus. De inschrijving is pas geldig van zodra de betaling in orde is ofwel cash via de dienst vrije tijd van de gemeente ofwel via storting op rekeningnummer 091-0175661-23. Gelieve naam + aantal kinderen van 4 tot 12 jaar + aantal kinderen van 0 tot 3 jaar te vermelden.

    13-08-2011 om 18:42 geschreven door Amatus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lennikse feesten steunen Oost-Afrika

    Donderdagavond vond in de dekenij  de traditionele persconferentie rondom  de Lennikse feesten plaats. Burgemeester Irina De Knop (Open VLD) steunde het initiatief van de GROS om de hongerende bevolking van Oost-Afrika een hart onder de riem te steken.

    Burgemeester Irina De Knop stelde in haar inleiding dat de Lennikse verenigingen het vlees en bloed van de Lennikse feesten zijn . De gemeente is het geraamte. Er was ook een woord van dank voor de personeelsleden  van de gemeente voor hun logistieke steun.

    De burgemeester weerlegde ook de bewering dat de Lennikse feesten de Lennikse belastingbetaler veel geld kosten. De feesten zijn dit jaar begroot op achttienduizend euro.

    Elk jaar is er een goed doel bij de Lennikse feesten. Vorig jaar was dit 1 Night  4 Dakar.  De burgemeester was dan ook verheugd over het initiatief van de GROS (GROS) om de noodlijdende bevolking in Oost-Afrika te ondersteunen.

    Hierna was de beurt aan de Lennikse verenigingen om hun initiatief verder toe te lichten. Voor sommige verenigingen zoals, KVLV Sint-Kwintens-Lennik, is het de eerste keer dat zij meedoen met de Lennikse feesten.

    Praktische informatie

    Alle informatie omtrent de Lennikse feesten vindt u terug op de website van de gemeente Lennik.

    12-08-2011 om 21:59 geschreven door Amatus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Foto

    Archief per week
  • 30/04-06/05 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 21/01-27/01 2013
  • 08/08-14/08 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 22/11-28/11 2010
  • 08/11-14/11 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Categorieën
  • kroniek 2018 (4)

  • Laatste commentaren



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs