Inhoud blog
  • Verdieping Muzische medium - BEELD
  • CREA - INTRODUCTIE
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    CREA

    13-02-2020
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CREA - INTRODUCTIE
    introductie 

    semester 2 is net van start gegaan, weer nieuwe moed en positieve energie om eraan te beginnen.

    1ste indruk van de les was dat er een openlijke sfeer was, 
    dat er plaats is om je mening te geven en vooral ruimte voor discussie.

    Waarvan ik het meeste zal genieten tijdens dit OPO is mijn kijk en kennis op vlak van creativiteit te verbreden en te verruimen. 
    De verschillende vlakken van creativiteit leren kennen en zo mijn eigen interesses al dan niet verder te ontdekken en te ontwikkelen.
    Kijken naar hoe mijn medestudenten dezelfde of compleet andere ontwikkelingen zullen doorgaan tegenover mezelf.

    De grootste uitdaging voor mij zal zijn dat ik moet leren het genoegen en acceptatie die ik vaak bij anderen zoek, in mezelf te vinden.
    Dit werd me duidelijk gemaakt toen ik feedback kreeg van Daisy tijdens het spel "rangorden jezelf naarmate hoe creatief jij jezelf vindt."
    Ze vertelde me dat ik kracht en waardering eerst in mezelf moet zoeken in plaats van bij de ander, want dat zorgt ervoor dat je afhankelijk wordt van wat anderen van je denken en zo invloed hebben op je zijn en doen terwijl dat eigenlijk geheel in je eigen handen zou moeten liggen. 

    De kracht die ik wil inzetten is vooral dat ik altijd wil leren. Dat kan gaan over zelfkennis, leren hoe ik beter met anderen omga, weten hoe ik mijn kijk kan verbreden om zo anderen te helpen, etc. Dat enthousiasme, leergierige vooral wil ik inzetten om me te ontplooien in dit vak.

    Ik kijk al uit naar meer. 



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (1)

    15-02-2020
    Goedemiddag blogvrienden u bent van harte welkom

    Succes met je studie. Hallo lieve blog vrienden opnieuw van een nieuwe dag te mogen genieten. Het is een cadeautje. Het wordt morgen opnieuw onstuimig (windstoten)geeft het weerbericht aan. ONDERWERP:Een nieuwe boek over zwangerschapPictures Het weer in Noord-Holland is het 11 graden.Mogelijk hinder door wind. Heeft een ieder de storm van gisteren overleef. Heeft u hierdoor materiele schade. Ik heb een zwakke poort balk. Ik heb het vastgebonden. En het heeft de zware storm overleefd. Genade en bescherming. Bij voorbaat dank aan alle bloglezers. Fijn dat ik uw blogje mocht bezoeken te zien wat u bezighoudt. Bent u opzoek naar nieuwe blog contacten? voeg u gezellig toe. 113.gif Een middag en avond toegewenst. Dankjewel voor de tegenreacties. Lieve groetjes. Patricia

    15-02-2020 om 15:15 geschreven door bemoedigendewoorden



    Archief per week
  • 16/03-22/03 2020
  • 10/02-16/02 2020

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs