Foto
Foto
acv nyrstar balen
Welkom op onze blog !!!!
Inhoud blog
  • CPBW APRIL
  • CPBW MAART
  • STAKING 31 MAART 2025
  • OR FEBRUARI
  • CPBW FEBRUARI
    nuttige links
  • bruto naar netto loon
  • belasting berekenen
  • klein verlet
  • sociale wetgeving
  • krantenkoppen
  • weersverwachting
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Nyrstar Balen

    24-10-2023
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CPBW OKTOBER

    Kort verslag CPBW van 23/10/2023
     
    Overschuimen kuipen logerij

    Hier zijn geen nieuwe ontwikkelingen, het onderzoek loopt voor. Momenteel nog geen aantoonbaarheid tussen oorzaak en gevolg van de zaken die aangepakt werden.

     

    Dunnere arbeidskledij

    De kledij zal begin november bij de leverancier geleverd en gelabeld worden. Eind van dit jaar zullen deze verdeeld worden in de kasten.

     

    Werken aan centrale: asbest

    De plannen voor de beperking van asbest, tijdens de werken aan de turbine werden voorgesteld. Met behulp van afscherming en 5 ventilatoren met asbestfilters gaat de zone onder controle gehouden worden. Daarnaast zijn er extra krachten voorzien met stofzuigers.

    We vragen duidelijke communicatie naar iedereen die aanwezig dient te zijn op de dienst.

     

    Acties tevredenheidsenquête

    Uit de enquête werden conclusies getrokken en toegepast op bestaande acties. Zo werd er gekeken naar de veiligheidsengagementen, de algemene en afdelingsobjectieven voor 2024.

     

    Douches roosterij / zinkhallen

    Voor de zinkhallen staan de werken gepland begin december. Een unit met douches zal worden voorzien, nadien is het de bedoeling deze naar de roosterij te verplaatsen. Voor de roosterij is de laatste offerte ontvangen en moet de beslissing nog vallen.
    We vragen of het bekeken werd om de lay-out van de douches op de roosterij te wijzigen (wissel frisdrankautomaten en douches)? Men gaat dit bekijken wat eventueel nog mogelijk is.

     

    LRQA-Audit

    Tijdens deze 4-daagse audit werden 2 grote non-comformities benoemd. Hierdoor komt er een nieuwe audit in september waar de actieplannen die opgesteld dienen te worden, gecontroleerd.
    Het betreft een punt rond de kennis en toepassing van preventiemaatregelen (noodstop / PBM’s / …) en een punt rond een versperde evacuatieweg.

     

    Poetsfirma

    De meldingen blijven van gebrekkig reinigen, voornamelijk in de weekends en avonden. Dit zou aan personeelsproblemen liggen in de poetssector.
    De directie gaat in overleg met de firma om een minimale dienstregeling te garanderen, die wel betrouwbaar is en continuïteit zou bieden. (Sanitair, refters als prioriteit)

     

    PBM’s

    Voor de airstreamhelmen op zinkhallen blijft de zoektocht lopen naar alternatieven.
    In Budel heeft men een Sundström-helm getest. Deze werd aangetast door de zure mist. Bij 3M zijn er mogelijks nog alternatieven.

     

    Kwikmeting PWZI

    De laatste meting dateert van de zomer. Momenteel blijven de maatregels van toepassing, bij werken in de zone of langdurig verblijf ABEK-masker verplicht.

     

    Veegwagen Zincdust / CGG / Zinkhallen

    De extra veegrondes die nu uitgevoerd zijn, zijn onvoldoende. Droog vegen geeft stofvorming en nat zorgt voor slijk. De vraag is gesteld om een eigen veegwagen te voorzien en in eigen beheer te reinigen wanneer nodig lijkt.

    Men zal eerst in overleg gaan met de firma Jacobs om te zien of ze zelf een nat/droogwagen kunnen sturen of een ander alternatief hebben.

     

    Gasuitstoot opstart Fluo

    Bij de opstart van de fluo is er al langer een probleem met gasuitstoot, deze is zeer hinderlijk. Dit is ongezien, zeker met een nieuw bad.

    Er is momenteel een studie lopende met oog op acties op korte en middellange termijn te verwezenlijken om dit aan te pakken / te voorkomen. Ook andere soortgelijke installaties / technologieën zijn al bekeken, maar daar kon geen kant-en-klare oplossing gehaald worden.

     

    Voorzieningen heftrucks

    Alvorens levering nieuwe heftrucks werd in bepaalde diensten airco beloofd in de nieuwe toestellen. Bij levering blijkt dat deze er niet is.

    Men gaat op zoek of deze effectief zo besteld zijn door de afdeling.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto


    forum
  • 5 postensysteem
  • verkiezingen
  • verkiezingen
  • verslag
  • verandering van acv-metaal naar acv - metea

    Druk op onderstaande knop om te reageren op ons forum, want UW mening is van het grootste belang voor ons


    E-mail ons

    Druk op onderstaande knop om ons te e-mailen.


    Zoeken met Google



    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs