Foto
Foto
acv nyrstar balen
Welkom op onze blog !!!!
Inhoud blog
  • CPBW APRIL
  • CPBW MAART
  • STAKING 31 MAART 2025
  • OR FEBRUARI
  • CPBW FEBRUARI
    nuttige links
  • bruto naar netto loon
  • belasting berekenen
  • klein verlet
  • sociale wetgeving
  • krantenkoppen
  • weersverwachting
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Nyrstar Balen

    03-11-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.9 NOVEMBER NATIONALE ACTIE-EN STAKINGSDAG

    9 november: nationale actie- en stakingsdag 

     


    Verschillende patroonorganisaties roepen de regering op om inleveringen voor de werknemers door te voeren. Ze proberen om aan onze index te raken. Ze gijzelen ons door de besprekingen rond de verhoging van sociale uitkeringen te blokkeren, als chantagemiddel tijdens de CAO-onderhandelingen, waar ze niks willen geven

     

    Bovendien weigert de regering om afdoende maatregelen te nemen tegen de hoge energieprijzen. En dat voelen de werknemers heel scherp in hun portemonnee. 

     

    Wij eisen dat de patroonorganisaties ophouden met hun aanvallen op de index. We eisen loononderhandelingen bovenop de index, hogere sociale uitkeringen zonder chantage tegen loonsverhogingen, hogere vergoedingen voor het woon-werkverkeer.

     

    Wij eisen dat de regering de energieprijzen voldoende laag plafonneert. We eisen ook herverdelende belastingshervormingen ten voordele van de lage en middeninkomens, en ten koste van de enkele procenten rijksten in België. 

     

     

    Op 9 november voeren we ook in Balen actie:

     

    - Onderaannemers, trein, schepen worden buitengehouden. Kuisploeg en keukenploeg mogen binnen.

    - Sommige productie-installaties worden stilgelegd of draaien op een lager niveau: fluo 4 gaat stil (fluo 5 draait gewoon), logerij draait op lager niveau, één pelmachine op de zinkhallen, onderhoud en andere diensten draaien op een lager niveau.

     

     

    Daarom komen er lijsten van het benodigd aantal werknemers per dienst (inbegrepen teamleider):

    -       Roosterij: 6 man (fluo 4 stil); dagploeg roosterij: minimumbezetting

    -       Logerij: 10 man (lager niveau productie vermindert aantal functies amper); dagploeg logerij: minimumbezetting

    -       Hallen: 5 man; hamon: minimumbezetting; omsmelting: minimumbezetting

    -       Onderhoud: depannage, weekdienst, minimumbezetting

    -       Magazijn, logistiek, waakdienst: minimumbezetting; centrale: 2 man per ploeg



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto


    forum
  • 5 postensysteem
  • verkiezingen
  • verkiezingen
  • verslag
  • verandering van acv-metaal naar acv - metea

    Druk op onderstaande knop om te reageren op ons forum, want UW mening is van het grootste belang voor ons


    E-mail ons

    Druk op onderstaande knop om ons te e-mailen.


    Zoeken met Google



    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs