Foto
Foto
acv nyrstar balen
Welkom op onze blog !!!!
Inhoud blog
  • CPBW APRIL
  • CPBW MAART
  • STAKING 31 MAART 2025
  • OR FEBRUARI
  • CPBW FEBRUARI
    nuttige links
  • bruto naar netto loon
  • belasting berekenen
  • klein verlet
  • sociale wetgeving
  • krantenkoppen
  • weersverwachting
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Nyrstar Balen

    06-09-2022
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KORT VERSLAG OR AUGUSTUS

    Kort verslag ondernemingsraad 29 augustus 2022

     

    Vooruitzicht energieprijzen


    Er worden stijgende energieprijzen verwacht tot en met januari. Vanaf februari zouden de energieprijzen terug gaan dalen. Er is een deel van onze elektriciteitsbehoefte vooraf ingekocht tot en met december, het andere deel wordt dagelijks ingekocht op de spotmarkt waar de prijzen enorm kunnen schommelen van uur tot uur. De bedoeling is dan ook flexibel te blijven produceren op het ritme van de elektriciteitsprijzen zoals we dat het voorbije jaar al aan het doen zijn geweest. Er wordt een productie van ongeveer 75% verwacht.

     

    Zwavelzuurstockage - Stil leggen Fluo 4

     

    Aangezien de vraag naar zwavelzuur op enkele weken tijd is ingestort en de verminderde nood aan calcine door de stroomminderingen op de elektrolyse is er halverwege augustus beslist om Fluo 4 stil te leggen, leeg te maken en stand-by te houden. Zo houden we voldoende calcine- en zwavelzuuropslagplaats vrij om in productie te blijven met Fluo 5. Er zijn nog voldoende opleidingen te volgen en kuiswerken te doen zodat dit geen impact heeft op de tewerkstelling.


    Sluiting Budel: impact op Balen/Pelt


    Er zal een deel kathodes naar Budel gereden worden om specials te maken om hun klanten te blijven voorzien. Ook voor de stilstand in Auby in oktober zal er een deel kathodes naar Frankrijk gereden worden om hun klanten te blijven voorzien. Er blijven dus minder kathodes over om in te smelten in Balen en Pelt. De mogelijke invloed op de bezetting wordt nog bekeken. Er wordt onderzocht of het een mogelijkheid is om kathodes van Hobart te laten overkomen.



    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto


    forum
  • 5 postensysteem
  • verkiezingen
  • verkiezingen
  • verslag
  • verandering van acv-metaal naar acv - metea

    Druk op onderstaande knop om te reageren op ons forum, want UW mening is van het grootste belang voor ons


    E-mail ons

    Druk op onderstaande knop om ons te e-mailen.


    Zoeken met Google



    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs