Foto
Foto
acv nyrstar balen
Welkom op onze blog !!!!
Inhoud blog
  • CPBW 19/05/2025
  • CPBW APRIL
  • CPBW MAART
  • STAKING 31 MAART 2025
  • OR FEBRUARI
    nuttige links
  • bruto naar netto loon
  • belasting berekenen
  • klein verlet
  • sociale wetgeving
  • krantenkoppen
  • weersverwachting
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Nyrstar Balen

    19-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UAP

    Voorakkoord UAP (Uitzonderlijke Arbeidsomstandigheden Premie)

    Vandaag zijn er slotonderhandelingen geweest rond de UAP. Tijdens deze besprekingen werd een voorakkoord bereikt. De slottekst wordt eerstdaags afgewerkt. Daarna zullen we jullie meer in detail informeren.

    Enkele grote lijnen van het voorakkoord:

    • De bestaande premies worden gewaarborgd voor de toekomst. Bijna alle bestaande premies zijn naar boven afgerond.

    • Er wordt voor de bestaande premies een verrekening gedaan met terugwerkende kracht vanaf 01/10/2010. Dit betekent dat het saldo tussen de overeengekomen bedragen en de reeds betaalde voorschotten verrekend zal worden (voorjaar 2016).

    • Nieuwe UAP premies worden bepaald door twee factoren: de zwaarte van het werk, en het dragen van buitengewone beschermingsmiddelen.

    • Ook het aluminiumpak roosterij en de chemvek vallen hieronder.

    • Alle premies (oude en nieuwe) worden opgenomen in de berekening van het gemiddeld uurloon, waardoor ze mee het loon van gelijkgestelde dagen verhogen. Door rekening te houden met deze opname in het gemiddeld uurloon zijn uiteindelijk alle premies hoger dan vroeger.

      Zoals reeds geschreven, zullen we later meer informatie verstrekken. Van zo gauw we meer weten over de planning van die informatieverstrekking, zullen we jullie hiervan op de hoogte brengen.




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie *
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Foto


    forum
  • 5 postensysteem
  • verkiezingen
  • verkiezingen
  • verslag
  • verandering van acv-metaal naar acv - metea

    Druk op onderstaande knop om te reageren op ons forum, want UW mening is van het grootste belang voor ons


    E-mail ons

    Druk op onderstaande knop om ons te e-mailen.


    Zoeken met Google



    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs