Inhoud blog
  • Hospitalisatieverzekering
  • Klein verlet.
  • Familiale verlof of verlof om dwingende redenen.
  • Welkom
  • Syndicale bijstand.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    ABVV Seco Tools EDC

    17-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Welkom
    Hoi Collega's,

    Op deze site kan je terecht voor allerhande syndicale informatie zoals:
    - sociaal verlof,
    - wettelijke vakantie,
    - tijdscrediet,
    - contracten,
    ... en allerlei andere nuttige informatie.

    De site is nog lang niet af, en zal nooit af geraken, daar er steeds nieuwe informatie op zal verschijnen.
    Heb je vragen omtrent een onderwerp dat je hier (nog) niet terugvind? Vraag het gerust. Stuur mij een mailtje of stuur een reactie via deze site.

    17-02-2011 om 21:10 geschreven door ABVV Michel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    07-03-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hospitalisatieverzekering

    De C.A.O. van 27 oktober 2008 voorziet de invoering van een sectorale hospitalisatieverzekering voor de Paritaire Subcomités 140.04 en 140.09. Voor de uitvoering en het beheer ervan werd een overeenkomst aangegaan met AG Insurance.

    De arbeiders uit de bedrijven waar er in 2008 nog geen hospitalisatieverzekering wordt aangeboden, zullen vanaf 1 januari 2009 aangesloten zijn bij de sectorale overeenkomst.

    De bedrijven die in 2008 reeds een hospitalisatieverzekering betalen, zullen aansluiten vanaf de eerstvolgende vervaldag van hun eigen contract. Dit houdt in dat uiterlijk op 1 januari 2010 alle arbeiders uit de sector minstens zullen genieten van de waarborgen van de sectorale hospitalisatieverzekering.

     

    Lees meer over:

     

    ·         Wie verzekerd is

    ·         Wat verzekerd is

    ·         Wat te doen in geval van schade

    ·         Wanneer uw recht op tussenkomst eindig

    ·         Wat gebeurt er wanneer u geen recht meer heeft op aansluiting

    ·         De prefinanciering van de premie voor de individuele voortzetting

    ·         Waar kunt u meer informatie bekomen.

     

     

    Wie verzekerd is:

     

    Alle arbeid(st)ers die ressorteren onder paritaire subcomités 140.04 en 140.09 en worden aangegeven in de RSZ-categorie 083, worden aangesloten bij deze verzekering en dit voor zover zij sedert minstens 6 ononderbroken opeenvolgende maanden in dienst geweest zijn van één of meerdere werkgevers die behoren tot de RSZ-categorie 083 (= transport en logistiek voor rekening van derden).

     

    Bij Seco Tools EDC , is besloten om alle familie leden de zelfde voordelen te geven en de bestaande ziekte verzekering te veranderen naar de zelfde contract van AG Insurance.

     

     

    Wat verzekerd is.

     

    • De waarborg hospitalisatie

    Ingeval van een medisch noodzakelijke opname in het ziekenhuis worden volgende kosten onbeperkt terugbetaald :

          • de kosten voor verblijf
          • de erelonen
          • de geneesmiddelen
          • de kosten voor prothesen en orthopedische toestellen (voor zover het ziekenfonds tussenkomt)
          • de verblijfskosten van de donor
          • de kosten van palliatieve zorg in het ziekenhuis
          • een forfait van 620 EUR voor de thuisbevallingen
          • de mortuariumkosten vermeld op de ziekenhuisfactuur
          • de ziekenhuisopname van één dag (mini-forfait, maxi-forfait en forfait A,B,C en D)
          • de kosten voor dringend en medisch noodzakelijk vervoer
    • De waarborg pré- en post

    In de periode van 2 maanden vòòr de opname tot 6 maanden na de opname worden volgende kosten onbeperkt terugbetaald, voor zover deze opgenomen zijn in de RIZIV-nomenclatuur :

          • de geneesmiddelen
          • de erelonen
          • de prothesen en orthopedische toestellen (voor zover het ziekenfonds tussenkomt)
    • De waarborg Zware Ziekten

    Worden eveneens onbeperkt terugbetaald voor zover ze opgenomen zijn in de RIZIV-nomenclatuur, zonder beperking in de tijd en ongeacht of men hiervoor in het ziekenhuis wordt opgenomen, de kosten van ambulante zorg die rechtstreeks verband houden met de volgende ernstige ziekten:

    ·         Aids.

    ·         Amyotrofe laterale sclerose.

    ·         Brucellose.

    ·         Cerebrospinale meningitis.

    ·         Cholera.

    ·         Diabetes.

    ·         Difterie.

    ·         Encefalitis.

    ·         Kanker.

    ·         Leukemie.

    ·         Malaria.

    ·         Miltvuur.

    ·         Mucoviscidose.

    ·         Multiple sclerose.

    ·         Nierdialyse.

    ·         Pokken.

    ·         Poliomyelitis.

    ·         Progressieve spierdystrofie.

    ·         Tetanus.

    ·         Tuberculose.

    ·         Tyfus en paratyfus.

    ·         Virale hepatitis.

    ·         Vlektyfus.

    ·         ziekte van Alzheimer.

    ·         ziekte van Creutzfeldt-Jakob.

    ·         ziekte van Crohn.

    ·         ziekte van Hodgkin.

    ·         ziekte van Parkinson.

    ·         ziekte van Pompe.

    • De waarborg buitenland

    De waarborg ziekenhuisopname is uitgebreid tot het buitenland.

    Belangrijke opmerking: met "buitenland" wordt bedoeld een ander land dan het land waar u woont.

     

    Deze waarborg omvat twee luiken:

    1) Terugbetaling van de hospitalisatiekosten in het buitenland 

    Een ziekenhuisopname in het buitenland wordt terugbetaald indien aan volgende voorwaarden wordt voldaan:

              • de opname moet een dringend en onvoorzienbaar karakter hebben of de mutualiteit (of de in het woonland bevoegde instantie) moet haar akkoord gegeven hebben;
              • er moet een wettelijke tussenkomst zijn;
              • u mag tijdens de 12 maanden voorafgaand aan het schadegeval niet in een ander land dan het woonland verbleven hebben gedurende meer dan 3 maanden voor niet-professionele doeleinden.

    Indien u aan de gestelde voorwaarden m.b.t. ziekenhuisopnamen in het buitenland niet voldoet, wordt de terugbetaling van de door het Medisch Plan gewaarborgde kosten beperkt tot 75,00 EUR, vermenigvuldigd met het aantal dagen ziekenhuisopname voor de hospitalisatiekosten. De kosten pré & post worden ten belope van 50% terugbetaald. De kosten i.v.m. ernstige ziekten worden niet vergoed.

     

     

    2) Bijstand in het buitenland

    Indien u wordt opgenomen in het buitenland, kan u eveneens beroep doen op volgende bijstandsprestaties:

              • medische bijstand en administratieve organisatie ter plaatse;
              • terugbetaling van opzoekings- en reddingskosten tot 5.000 EUR;
              • repatriëring;
              • derdebetalersregeling;
              • reis- en verblijfskosten van een familielid dat u komt opzoeken in geval u opgenomen bent in het buitenland.

    De waarborg "bijstand in het buitenland" geldt evenwel enkel voor niet-professionele verblijven in het buitenland (vakantie, reizen, ...)

     

    Indien u in het buitenland wordt opgenomen, bel dan binnen de 24 uur naar het nummer +32 (0)78 15.11.70. Dit nummer bevindt zich op de keerzijde van uw Medi-Assistance kaartje.

     

     

    Wat te doen in geval van schade

     

    Enkele weken na uw aansluiting ontvangt u het Medi-Assistance kaartje. Bewaar deze kaart zorgvuldig. Als u een ziekenhuisopname wil aangeven, heeft u de informatie nodig die op het kaartje staat. Dankzij Medi-Assistance betaalt AG Insurance de factuur rechtstreeks aan het ziekenhuis.

     

    Belangrijk: kiest u zelf voor een eenpersoonskamer, dan komt de hospitalisatieverzekering niet tussen voor de eerste 175 euro per verzekeringsjaar. Bij een meerpersoonskamer of indien u om medische redenen in een eenpersoonskamer verblijft dan geniet u de normale waarborg.

     

    Ziekenhuisopname in België:

    • U heeft het Medi-Assistancekaartje ontvangen. Wat moet u doen?
          • Een hospitalisatie moet u twee weken voor de opname melden aan AG Insurance. Dit kan via ofwel de website www.agemployeebenefits.be of via de website die op uw kaartje vermeld staat, www.mediassistance.be. Samen met uw kaartje ontving u een flyer die de stappen beschrijft.
          • Beschikt u niet over internet, dan kan u contact opnemen met ons service center op het nummer vermeld op de voorkant uw kaartje: 078/15.50.30

    Na de aangifte ontvangt u een bevestigingsbrief (Hospipass). Deze brief overhandigt u aan het onthaal van het ziekenhuis op de dag van de opname. Zo hoeft u niets voor te schieten en wordt de ziekenhuisfactuur rechtstreeks afgehandeld tussen AG Insurance en het ziekenhuis.

     

    Bij dringende opnames geldt dezelfde procedure: uzelf of iemand uit uw omgeving meldt zo vlug mogelijk de opname via dezelfde website of via het telefoonnummer dat op het kaartje staat. 

     

     

    • Pré- & postkosten en ambulante kosten bij zware ziekte

      U kunt de terugbetaling vragen van de ambulante kosten 2 maand voor en 6 maand na de opname via volgende procedure:
        • vul het document "aanvraag terugbetaling medische kosten" in,
        • stuur het document samen met de bewijsstukken naar AG Insurance.
    • Ziekenhuisopname in het buitenland

      Indien u in het buitenland wordt opgenomen, bel dan binnen de 24 uur naar het nummer +32 (0) 78/15.11.70. Dit nummer bevindt zich op de keerzijde van uw Medi-Assistance kaartje.

     

     

     

    Wanneer uw recht op tussenkomst eindig

     

     

    De aansluiting wordt beëindigd na 6 maanden te rekenen vanaf het tijdstip waarop u niet meer aan hoger vermelde aansluitingsvoorwaarden voldoet ingevolge uitdiensttreding of volledige loopbaanonderbreking of tijdskrediet, tenzij wedertewerkstelling of werkhervatting binnen deze periode van 6 maand als arbeider /arbeidster ressorterend onder de paritaire subcomités 140.04 en 140.09, aangegeven in de RSZ-categorie 083 en zoals vermeld in de CAO. In dit laatste geval blijft de dekking gewoon doorlopen en is geen bijkomende anciënniteitsvoorwaarde vereist in het kader van de wedertewerkstelling of werkhervatting.

     

     

    Wat gebeurt er wanneer u geen recht meer heeft op aansluiting

     

     

    U kan, in geval van verlies van het recht op de collectieve dekking, een individuele verzekering aanvragen bij AG Insurance. Dit noemt men de “individuele voortzetting”.

    U heeft zelfs recht op een individuele voortzetting zonder medische formaliteiten, uitsluitingen of bijpremies van zodra u gedurende de laatste 2 jaren ononderbroken aangesloten was bij een hospitalisatieverzekering. Belangrijk is te noteren dat zowel individuele als collectieve hospitalisatieverzekeringen in aanmerking komen. Contracten van ziekenfondsen komen daarentegen niet in aanmerking.

    De verzekeringsvoorwaarden zijn deze die van kracht zijn op het moment van de voortzetting. De premie stemt overeen met het tarief voor de leeftijd die u heeft op het moment van de aanvraag van de individuele voortzetting en is afhankelijk van uw woonplaats. Voor het tarief van de individuele voortzetting in:

     

    Bij uw uitdiensttreding zal u van uw werkgever een document ontvangen dat u kan gebruiken om een individuele voortzetting aan te vragen bij AG Insurance. Op dit document zal u het precieze tijdstip van het verlies van het recht op de collectieve dekking terugvinden en de contactgegevens van AG Insurance. Vervolgens heeft u 30 dagen de tijd om deze individuele voortzetting bij AG Insurance aan te vragen.

     

     

    De prefinanciering van de premie voor de individuele voortzetting

     

     

    Naast het recht op een individuele voortzetting heeft u eveneens de mogelijkheid om de individuele premie te prefinancieren. Dankzij deze prefinanciering zal de individuele voortzetting niet gebeuren aan de premie overeenstemmend met de leeftijd die u hebt op het moment van vertrek, maar aan de premie die overeenstemt met de leeftijd die u had op het moment dat u begon met de prefinanciering.

    We leggen dit uit aan de hand van een voorbeeld :

    Stel : u bent nu 35 jaar oud. Indien u nu beslist om aan de prefinanciering te beginnen, dan zal u op het moment dat u de sector verlaat een individueel contract kunnen onderschrijven dat rekening houdt met de leeftijd waarop u begonnen bent met de prefinanciering. En dus niet met de leeftijd die u bereikt hebt op het moment van uw vertrek.

    Als prefinanciering van de hospitalisatieverzekering biedt AG Insurance het product AG CARE VISION aan. AG Care Vision garandeert niet enkel de instapleeftijd, maar biedt ook nog de mogelijkheid om de collectieve verzekering verder aan te vullen. Deze aanvulling kan dan via het product AG CARE Vision met de Delta Waarborg. Het tarief van deze producten is afhankelijk van uw leeftijd op het ogenblik dat u de prefinanciering aanvat en van uw woonplaats.

     

    Deze prefinanciering is een zuiver individuele aangelegenheid, waar de werkgever niet in tussenkomt. Indien u hierover meer informatie wenst te bekomen kan u terecht bij:

    • hetzij uw eigen verzekeringsmakelaar;
    • hetzij bij de infolijn van Contact Office HealthCare van AG Insurance: 02/664.11.77
    • hetzij per mail: servicecentersector@aginsurance.be
    • hetzij op de website van AG Insurance: www.agemployeebenefits.be  > aangeslotenen > nuttige info. Hier vindt u eveneens een overzicht van de meest gestelde vragen alsook de contactgegevens van AG Insurance. 

     

    Waar kan u meer informatie bekomen?

    Voor meer informatie betreffende deze sectorale collectieve hospitalisatieverzekering en eventuele uitbreidingsmogelijkheden van de dekking (bvb. tot gezinsleden) kan u terecht:

     

    Als arbeider bij:

    • hetzij uw eigen verzekeringsmakelaar;
    • hetzij per mail op servicecentersector@aginsurance.be;
    • hetzij via de infolijn van het Contact Office HealthCare van AG Employee Benefits: 02/664.11.77
    • hetzij op de website van AG Insurance: www.agemployeebenefits.be > aangeslotenen < nuttige info. Hier vindt u eveneens een overzicht van de meest gestelde vragen alsook de contactgegevens van AG Insurance Belgium

    07-03-2011 om 18:42 geschreven door ABVV Michel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klein verlet.

    Klein verlet / Voor welke gebeurtenissen geldt klein verlet?

    De gebeurtenissen die recht geven op klein verlet zijn bij koninklijk besluit van 28 augustus 1963 limitatief opgesomd. Voor elke gebeurtenis is in dit koninklijk besluit bepaald hoe lang de afwezigheid mag duren en gedurende welke periode de afwezigheid mag worden opgenomen.

    In tal van collectieve arbeidsovereenkomsten afgesloten op sectoraal vlak of op ondernemingsvlak wordt wel voorzien in een gunstiger regeling dan de regeling die is voorzien in het hierboven vermeld koninklijk besluit.

    Het is ook mogelijk dat in je arbeidsovereenkomst met je werkgever een gunstiger regeling werd overeengekomen.

    Overzicht van de bij KB van 28/8/1963 limitatief opgesomde gebeurtenissen

    1. Huwelijk van de werknemer: 2 dagen, door de werknemer te kiezen tijdens de week waarin de gebeurtenis plaatsvindt of tijdens de daaropvolgende week
    2. Huwelijk van een kind van de werknemer of van zijn echtgeno(o)t(e), van een broer, zuster, schoonbroer, schoonzuster, van de vader, moeder, schoonvader, stiefvader, schoonmoeder, stiefmoeder, van een kleinkind van de werknemer: de dag van het huwelijk
    3. Priesterwijding of intrede in het klooster van een kind van de werknemer of van zijn echtgeno(o)t(e), van een broer, zuster, schoonbroer of schoonzuster van de werknemer: de dag van de plechtigheid
    4. Overlijden van de echtgenoot of echtgenote, van een kind van de werknemer of van zijn echtgeno(o)t(e), van de vader, moeder, schoonvader, stiefvader, schoonmoeder, stiefmoeder van de werknemer: drie dagen, te kiezen tijdens de periode die begint met de dag van het overlijden en eindigt met de dag van de begrafenis
    5. Overlijden van een broer, zuster, schoonzuster, schoonbroer, grootvader, grootmoeder, kleinkind, van een overgrootvader, een overgrootmoeder, van een achterkleinkind, van een schoonzoon of schoondochter die bij de werknemer inwoont: twee dagen, te kiezen tijdens de periode die begint met de dag van het overlijden en eindigt met de dag van de begrafenis
    6. Overlijden van een broer, zuster, schoonzuster, schoonbroer, grootvader, grootmoeder, kleinkind, van een overgrootvader, een overgrootmoeder, van een achterkleinkind, van een schoonzoon of schoondochter die niet bij de werknemer inwoont: de dag van de begrafenis;
    7. Plechtige communie van een kind van de werknemer of van zijn echtgeno(o)t(e): de dag van de plechtigheid (wanneer deze samenvalt met een zondag, feestdag, of gewone inactiviteitsdag: de gewone activiteitsdag die onmiddellijk aan de gebeurtenis voorafgaat of erop volgt);
    8. Deelneming van een kind van de werknemer of van zijn echtgeno(o)t(e) aan het feest van de vrijzinnige jeugd daar waar dit feest plaatsvindt: de dag van het feest (wanneer dit samenvalt met een zondag, feestdag of gewone inactiviteitsdag: de gewone activiteitsdag die onmiddellijk aan de gebeurtenis voorafgaat of erop volgt);
    9. Verblijf van de dienstplichtige werknemer in een rekruterings- en selectiecentrum of in een militair hospitaal ten gevolge van zijn verblijf in een rekruterings- of selectiecentrum: de nodige tijd, met een maximum van 3 dagen;
    10. Verblijf van de werknemer-gewetensbezwaarde op de administratieve Gezondheidsdienst of in een van de verplegingsinrichtingen, die overeenkomstig de wetgeving over het statuut van de gewetensbezwaarden door de Koning zijn aangewezen: de nodige tijd, met een maximum van 3 dagen;
    11. Bijwonen van een bijeenkomst van de familieraad, bijeengeroepen door de vrederechter: de nodige tijd, met een maximum van één dag;
    12. Deelneming aan een jury, oproeping als getuige vóór de rechtbank of persoonlijke verschijning op aanmaning van de arbeidsrechtbank: de nodige tijd, met een maximum van 5 dagen;
    13. Uitoefening van het ambt van bijzitter in een hoofdstembureau of enig stembureau bij de parlements-, provincieraads- en gemeenteraadsverkiezingen: de nodige tijd;
    14. Uitoefening van het ambt van bijzitter in een van de hoofdbureaus bij de verkiezing van het Europese Parlement: de nodige tijd, met een maximum van 5 dagen;
    15. Uitoefening van het ambt van bijzitter in een hoofdbureau voor stemopneming bij de parlements-, provincieraads- en gemeenteverkiezingen: de nodige tijd, met een maximum van 5 dagen.

    Enkele opmerkingen:

    • een aangenomen of een erkend natuurlijk kind wordt met een wettig kind gelijkgesteld;
    • de schoonbroer, schoonzuster, grootvader en grootmoeder, de overgrootvader, de overgrootmoeder van de echtgeno(o)t(e) van de werknemer worden gelijkgesteld met de schoonbroer, schoonzuster, grootvader en grootmoeder, de overgrootvader, de overgrootmoeder van de werknemer;
    • een halfbroer of halfzuster wordt gelijkgesteld met een broer of zuster;
    • voor gebeurtenissen die zich voordoen in de familie van de partner hebben werknemers die wettelijk samenwonen met hun partner dezelfde rechten op klein verlet als werknemers die gehuwd zijn.

    28-02-2011 om 18:16 geschreven door ABVV Michel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Familiale verlof of verlof om dwingende redenen.

    Wat is verlof om dwingende redenen?

     

    “Wegens een brand is mijn huis vorige week voor een groot stuk verwoest. Heb ik nu recht op een aantal dagen verlof om de nodige voorzieningen te treffen? En word ik hiervoor betaald?"

     

    ANTWOORD

     

    Algemene regel

     

    Je hebt als werknemer het recht om van het werk afwezig te zijn om dwingende redenen. Deze afwezigheid wordt ook wel "familiaal verlof" genoemd. Er zijn echter 3 voorwaarden :

     

    Er moet een dwingende reden zijn

     

    Je moet je werkgever vooraf of in ieder geval zo snel mogelijk verwittigen van je afwezigheid

     

    Je moet het verlof gebruiken waarvoor het wordt toegestaan

     

    Dwingende reden: definitie

     

    Een dwingende reden is een niet te voorziene gebeurtenis, die los staat van het werk en die de dringende en noodzakelijke tussenkomst van jou vereist. Deze dwingende reden geeft je recht op afwezigheid voor zover je tussenkomst niet mogelijk zou zijn als je blijft werken.

     

    Hieronder worden in het bijzonder volgende situaties verstaan:

     

    Ziekte, ongeval of hospitalisatie van je partner werknemer of van een familielid, wanneer deze met jou onder hetzelfde dak woont

     

    Ziekte, ongeval of hospitalisatie van een (schoon)kind of (schoon)ouder, zelfs wanneer deze niet met je samenwoont

     

    Een ernstige, materiële beschadiging aan je bezittingen, zoals schade aan een woning door brand of natuurramp

     

    het bevel tot verschijning in persoon in een rechtzetting wanneer je partij bent in het geding.

     

    Op sectoraal- of ondernemingsvlak kunnen nog andere gebeurtenissen worden vastgesteld als dwingende reden.

     

    Bewijsvoering

     

    Op vraag van de werkgever moet je als werknemer het bestaan van de dwingende reden bewijzen aan de hand van documenten of, bij gebreke hieraan, aan de hand van andere middelen.. Mogelijk bevat een CAO of het arbeidsreglement hieromtrent nadere bepalingen.

     

    Duur van het verlof

     

    Indien er zich een dwingende reden voordoet, heb je het recht om afwezig te blijven gedurende de tijd dat je tussenkomst vereist is.

    De maximumduur van de afwezigheid is evenwel beperkt tot 10 arbeidsdagen per kalenderjaar.

    Werk je deeltijds, dan wordt dit maximum aantal dagen herleid in functie van je arbeidsregeling.

     

    Loon?

     

    Voor de dagen waarop je afwezig bent, moet er geen loon worden betaald.

    In sommige gevallen kan een individueel of collectief akkoord wel voorzien in de betaling van loon.

    28-02-2011 om 18:14 geschreven door ABVV Michel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    17-02-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Syndicale bijstand.

    Ik wil jullie er nog even attent op maken, dat elke werknemer, die gesyndiceerd is, steeds recht heeft op syndicale bijstand. Dit wil zeggen dat je te allen tijde de steun van je delegé mag vragen. Vb. Wanneer je je evaluatie krijgt, wanneer je een functioneringsgesprek of schriftelijke verwittiging krijgt, wanneer je vind dat je onterecht behandeld wordt, enz. Je mag steeds vragen om het desbetreffende gesprek te ondergaan, samen met je delegé. Dit kan niet geweigerd worden. 

    Is je delegé op dat moment niet aanwezig? Vraag dan gerust om het gesprek uit te stellen tot hij er wel is.

     

    Ik beloof niet dat ik je altijd KAN helpen, hoewel we dat graag zouden willen (als je de regels hebt overtreden, kan ik je functioneringsgesprek of schriftelijke verwittiging niet ongedaan maken) maar ik zal natuurlijk wel mijn uiterste best doen! Met twee zijn we altijd sterker dan alleen, en dan heb je altijd een getuige waardoor je woorden niet verdraaid kunnen worden.

    17-02-2011 om 21:00 geschreven door ABVV Michel  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)


    Archief per week
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 14/02-20/02 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs