Inhoud blog
  • Iemand een ideetje??
  • Mijn worstje (door Guido Gezwelle)
  • ...
  • 1done 13 to go
  • Straks mijn eerste examen, spannend
    Archief per maand
  • 07-2007
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 09-2005
    Rondvraag / Poll
    Hoe lukt de blok tot nog toe??
    Super, klig voor op schema
    Goed, alles gaat volgens plan
    bwa goed, lukt wel
    Pff, tga nie rap genoeg vooruit
    OMG, tga echt nie, wil maar nie lukken
    Bekijk resultaat

    ~*+ Het dagboek van een 19 jarige studente +*~
    ~*+ DE BLOK +*~
    18-07-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iemand een ideetje??
    Amai amai amai, het was weer een drukke tijd... Maar hier ben ik dan weer.
    Ik zit al heel de week met een grooooot probleem.
    Tis het volgende: Mijn ouders zijn zondag 25 jaar getrouwd maar nu weten ik en men zus geen cadeau. We willen iest speciaal en origineel. Maar verder dan een fotokolage of een etentje zijn we nog nie geraakt, en da vinden we nie origineel genoeg :-s Dus als er iemand ideetjes heeft. Let me know!!!!
    Thanx!!
    Kuskes, groetjes en Biezoekes,
    Anne-Leen
    -x-x-x-

    18-07-2007 om 01:51 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    11-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mijn worstje (door Guido Gezwelle)

    MIJN WORSTJE (door Guido Gezwelle)
     
    Worstje, worstje gij aardig ding
    des werelds vrouwen lieveling
    door u is een groot genot ontstaan
    dat van vader op zoon is overgegaan 
    Zo gij, mijn worstje, er niet meer moest zijn
    ware de wereld een dorre woestijn
    had ik kou, of stond ik heet 
    steeds, lieve worst, waart gij gereed
    Toen na het lengen van de jaren
    in mij de drang kwam om te paren 
    heb ik menig vrouwtje pas ontloken
    op mijn worstje vast gestoken
    Toen ik dan moe van al dat schieten
    nog even stil lag te genieten
    legde gij, moe van al dat stoten
    uw hoofdje op mijn kloten
    Eenmaal heeft een vrouwtje met durf bezeten 
    mijn worstje bijna in twee gebeten
    dus mannen aller landen
    kies vrouwtjes zonder tanden

    11-06-2007 om 23:47 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    09-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen....

    Hallootjes,

    Amai, eindelijk weekend!! zit eindelijk in de helft van mijn examens 7 van de 14 dus. Pff, echt te veel als je het mij vraagt. Maar ja, ik ga ze wel nog allemaal doen ze. Je weet nooit dak der doorben hé ;-). 
    Heb het vandeweek weer moeilijk had. Zo hele e tijd alleen zitten op mijn kot is echt nie goed voor mij. Heb namelijk een maand geleden een maat van mij verloren. hij is verongelukt met zijn wagen toen hij terug kwam van een feestje met een industriele friteus. Ze hebben nooit gevonden waarom hij van de baan is geraakt. Zelf de getuigen kunnen nix vertelen die tot een oorzaak zou komen. Maar ja, helaas kan ikdaa rnix meer aan veranderen, al heb ik het nog altij moeilijk met het te geloven. Geloven dat ik hem nooit meer zal zien. Een week voor het gebeurde zatten we nog op ene BBQ dom te doen na het werk, en toen plots... Ben zelf nog niet naar de plaats kunnen gaan waar het gebeurde, denk dak na de examens er eens naartoe zal gaan. Al weet ik nog nie of ik het wel al kan. Ben wel naar de begrafenis gegaan, alle ja da von ik maa rnormaal, en iedereen was er van de gemeente. Toen zag je echt wat voor persoon Sander was, hoe geliefd hij welniet was. Ook al is het ondertussen al een maand geleden, kzal er nog lang mee sukkelen, zeker als ik alleen ben...

    -x-x-x-
    Kuskes, groetjes en Biezoekes,
    Anne-Leen

    09-06-2007 om 01:09 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-06-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.1done 13 to go
    Hallootjes,

    Jaja, al eentje gedaan. Denk wel dat goed gegaan is, maar ja, da dacht ik vorig jaar ook... Maar heb wel een paar dingen gezien dak vorig jaar nie kon invullen en nu wel, dus da geeft wel al wa vertrouwen. En nu een avondje blokken aan recht Das wel minder leuk, en saai, en moeilijk om te blokken. Maar ja, wat moet zal gebeuren!!

    Alle ik ga er terug helemaal in vliegen
    -x-x-x-
    Kuskes, Groetjes en Biezoekes,
    Anne-Leen

    01-06-2007 om 15:40 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Straks mijn eerste examen, spannend

    Hallootjes,

    Jaja de stress is lichtjes gekomen al is het besef er nog niet. Morgen om 13.30 mijn eerste examen. En tis dan nog een belangrijke ook. Namelijks engels, en waarom die zo belangrijk is, omdat ik die al voor het tweede jaar opnieuw doe. Dus als ik er dit jaar niet dorben kan ik het vergeten. Allemaal duimen dan maar hé.
    Vandaag is mij iets zeer vreemd overkomen. Zat rustig mijn eten op te eten toen plots mijn bel ging. Deed open en der stond een vreemde man voor mijn deur. at wel wat raar was want ik zit op kot, en om binnen te geraken in het gebouw heb je al een sleutel nodig. Hij verschoot ook toen ik opende dus ik was ervan overtuigd dat hij gewoon verkeerd had aangebeld. Maar toen begon hij plots tekens te doen. Hij kon zeer gebrekkig engels, maar ik enk dat dat kwam omdat hij slechthorend was, want hij begon tegen mij in gebaren taal. Het probleem was alleen dat ik dat dus niet kan. ik vroeg dus maar of hij het kon opschrijven. Allen schreef hij nix maar tekende hij wat hij aan het uitbeelden was. Niet echt practisch dus. Het enigste wat ik begreep was dat hij een meisje zocht met lang blond haar. Ik hem een deur aangewezen waar een meisje met lang blond haar sliep. Hij knikte van ja dus ik dacht dat hij nu goed zat. Alleen was dat niet het geval. 5 mijnutjes later ging mijn bel weer. Weer die vreemde man, samen met mijn buurmeisje probeerden we te verstaan wat hij bedoelde. Toen begon hij het volledig uit te beelde. wij moesten gaan zitten, hij nam van ons bijde en voet aan toonde onze 10 tenen aan. vervolgens legde hij een hand voor zijn mond. Veel konden wij daar niet uit maken. Toen dachten we dat we hem konden helpen als hij ons een naam gaf. Dus we gingen naar buiten en vroegen of hij een naam herkende van op de bellen. Helaas niet. Plots ging hij terug naar binnen en belde bij een derde deur aan. Daar deed hij weer heel dezelfde uitleg. Tenslotte is hij dan maar door gegaan. Maar dit vonden we wel maar raar. Normaal weet je toch de naam van je vriendin, en hij kon alleen maar tekenen maar nie schrijven, en hij was zo zenuwachtg alsof er iets ging gebeuren. Echt raar, al gaan we waarschijnlijk nooit weten wie hij zocht. En waarom hij hier zocht. 

    Maar alle ga jullie laten, morgen is een stressie en lange dag dus...
    -x-x-x-
    Kuskes, Groetjes en Biezoekes,
    Anne-Leen
     

    01-06-2007 om 01:32 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    30-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Hallootjes,

    Vandaag ging de blok alweer wa minder. Alle ja, is al mijn beste dag tot nog toe, maar had gehoopt toch net iets verder te geraken. Maar ja, zie het wel zitten morgen. Khoop dak al mijn schade kan inhalen, alle ja, als ik dan toch nie te rap afgeleid wordt.
    Had vandaag bezoek van mijn mama, ja ik zit op kot btw ;-). Ze heeft mij wa drank en lekker eten van thuis gebracht, mmm lekker. Moet dus deze week alweer nie meer naar de winkel wa natuurlijk wel handig is!! Anders heb ik eigenlijk nie veel te zeggen, ja echt een interresant leventje heb je nu eenmaal nie in de blok. Ik kanuurlijk heel mijn les van vandaag hier is uitleggen en type, maar denk nie dat da echt leuk om te lezen zal zijn voor jullie. Dus zal het u maar besparen. Iets dak vandaag wel geleerd heb is dat tijd is om nog is buiten te komen. Want ben mijn 4 muren al beu gezien.

    Maar alle, ik ga jullie laten en dodo gaan doen. Want morgen is een nieuwe dag en we moete toch een beetje uitgeslapen zijn hé!!

    -x-x-x-
    Kuskes, groetjes en Biezoekes,
    Anne-Leen

    30-05-2007 om 00:28 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weer een dag verstreken.
    Hallootjes,

    Vandaag was het weer een boeiende dag. Vanmorgen begon het al slecht. Heb mij overslapen . Had aan een vriendin van mij gevraagd of ze me wou bellen wanneer ze opstond. Maar ja, dat gebeurde dus nie. Toen ik eindelijk wakker werd heb ik eerst een douche gepakt om effe kalm te worden, wonder bij wonder heeft dat mega veel geholpen. Ban dan met volle tegenzin begonnen, maar het ging wel heel vlot. Ben verder geraakt dan ik had gedacht . Vanaf omrgen zal de stress wel meer worden. Want nu heb ik gelijk nog nie door dan de examens beginnen, maar denk wel dak morgen mijn klop ga krijgen.Maar alle ga nu gaan slapen dak er morgen weer 100% kan voor gaan .

    -x-x-x-
    Kuskes, groetjes en Biezoekes,
    Anne-Leen

    30-05-2007 om 00:00 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    29-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hallootjes!!
    De naam is Anne-Leen, ben dus 19 en ik studeer hotalmanangement in Brugge. Met deze blog wel ik dus is alles kwijt. Zal dus nie alleen een dagboek zijn, maar ook dingen waarmee ik al een een tijdje zit of dat ik me afvraag ofzo zal ik hier neertypen. Ik ben al vaak aan een dagboek begonnen maar ik graakte nooit verder dan een week. Ik weet nie of ik hier elke dag iets zal typen, maar denk wel dat ik hier regelmatig iets zal neertypen. Meschien denk jij soms wel is hetzelfde over iets als ik, of je hebt iets gelijkaardigs meegemaakt, dan mag je mij altij aanspreken. Hiervoor heb ik dit ook gestort, om via deze weg met mense te kunne praten over dingen. Maar ja, we zien wel hoe het loopt. En al sje vind dat er iets verkeerd is aan de site, laat het me weten!!!

    -x-x-x-
    Kuskes, groetjes en biezoekes,
    Anne-Leen

    29-05-2007 om 00:00 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    27-09-2005
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Om zot van te worden...

    Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig.  Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.

    Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.

    Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".

    Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen.  In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.

    Nu is uw blog aangemaakt.  Maar wat nu???!

    Lees dit in het volgende bericht hieronder!

    27-09-2005 om 16:32 geschreven door _ReMeMbEr_mE_  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Stuur mij een e-mailtje

    Gewoon effe drukke en type wa ge wilt type, zo simpel is het :-)


    Gastenboek
  • hello
  • veel blogplezier

    Weer gewoon effe klikke en type wa ge wilt type.


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Ook het bezoeken waard!!
  • _ReMeMbEr_mE_
  • _Do_yOu_ReMeMbEr_mE_
  • 't Boldershof


  • Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs