THAILAND & BUURLANDEN
Foto

Al vele jaren hou ik me bezig met Thailand en in kleinere mate zijn buurlanden, want het blijft mijn passie, waar ik kan van blijven genieten. Alhoewel Thailand naar een moderne staat evolueerde, blijft dit prachtige land mij verbazen met zijn onbeschrijfelijke schoonheid en unieke flora en fauna. Ook de vriendelijkheid van zijn bewoners en de gezelligheid van het dagelijkse leven maakt een blijvende en diepe indruk op ons.

Een van de oudste beschavingen van de wereld, maar ook een van de meest vreedzame.

Thailand , vroeger Siam heeft geen gewelddadige geschiedenis, er waren invallen van buurland Birma maar de moderne oorlogen zijn aan Thailand voorbij gegaan, deels door de slimme Thaise diplomatiek, vriendelijkheid, begrip een luisterend vermogen en in staat om zonder geweld zaken tot een goed einde te brengen.

De Thai zijn beschaafder dan de Europeanen, die beschaving zit in de mensen, en dat al vele duizenden jaren.

Thailand vindt moeiteloos de aansluiting bij de moderne tijd maar weet heel knap de oude culturele waarden overeind te houden.

Dit jaar vertrek ik op 29/10/2012 . Wij vliegen met  Jet Airways (via Mumbay) . Heeft u vragen of wil U graag info, stel ze gerust op  rudje2@qmail.com  ik antwoord u zeker terug.

Rudi

 

Wie zijn wij?

Onze reis 2006

Onze reis 2007

Onze reis 2008

Het leven zoals het is...in Pattaya! Theo Michaux, onze Belgische ambassadeur in Thailand.

Steden en dorpen in Thailand

Nieuws uit Thailand

Thailand allerlei

Inhoud blog
  • Thaise studente (20) riskeert 15 jaar: "Schuldig aan vrije meningsuiting"
  • Blozend door de Ikea lopen in Thailand
  • Hoeveel toeristen bezoeken Thailand
  • De GROTE opkuis van Pattaya!
  • personeelstekort en dubbel aantal passagiers
  • Thaise taxichauffeur geeft vergeten koffer vol goud terug
  • Prachtig Thailand
  • Thais-Belgisch restaurant opent in Koningshooikt
  • Thaise pervert snuffelt aan 10.000 damesslipjes
  • Zeer belangrijk voor ieder die de komende tijd naar Thailand reist !!!!
  • Van 26 tot 30 januari 2012 kan je ons vinden op de vakantiebeurs!
  • Thaise ex-premier Thaksin krijgt paspoort
  • Overstromingen beschadigen antieke Thaise stad
  • Pai, Vietnam, Pattaya
  • Vietnam
  • in myanmar
  • Bangkok
  • Morgen 17/10 zijn we ribbedebie...
  • Wassende water bereikt Chiang Mai
  • Tientallen krokodillen ontsnapt in Pattaya
  • Thai hebben geen moeite met corrupte regering
  • Mummie van monnik draagt zonnebril
  • Minstens 20 doden in Thailand na doortocht tropische storm
  • Kopen van een woning in Thailand....iets om goed over na te denken!
  • Genieten van Thailand
  • Wist U...dat ook Mechelen een Thaise tempel heeft?
  • Wist U dat...een Belg een van de invloedrijkste Europeanen in de geschiedenis van Thailand is geweest?
  • Thailand, Burma, Vietnam 2011
  • Netwerk particuliere sector Thailand pakt corruptie aan
  • Myanmar here whe come.....
  • Weer rellen rond Cambodja
  • Duizenden toeristen vast op Thaise eilanden door overstromingen
  • Mysterieuze vergiftiging doodt vier toeristen in Thais resort
  • Thais koppel verbetert wereldrecord zoenen na 46 uur
  • Thaise P C Air werft transseksuelen aan als cabinepersoneel
  • Voetbal is oorlog
  • Paspoort en visum voor Thailand
  • Hoe dom kun je zijn?
  • Onze reis 2010, door de ogen van onze medereizigers Walter en Marina
  • Happy New Year
  • Vreemde kijkers op mijn blog
  • Het gehem van de gele fietser...
  • Bijna een week terug thuis...
  • Mannen opgepast...
  • Voetmassage
  • Wat gaat de tijd hier toch steeds zo snel.....,
  • De eerste dagen in Chiangmai en Mae Hong Son
  • beste groeten uit Chiangmai
    Thailand 2007 Deel 3
    Thailand 2007 Deel 4
    Rudi Somers's Facebook profiel
    Deel op Facebook
    Thailand en buurlanden is een informatieve blog van Rudi Somers, die tot doel heeft over Thailand te informeren. Graag geef ik u op deze site raad over reizen, vakantie, verblijf in Thailand . Heeft u vragen,dan geef ik u graag antwoord.
    21-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe bespaar je geld voor een plasje



    Als je geen geld hebt is de redding nabij....

    21-08-2009, 23:58 Geschreven door webmaster  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WWW.BLOGGEN.BE/Shada, 3 jaar jong!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Nog 11 dagen en deze site over “Thailand en buurlanden” mag 3 kaarsjes uitblazen op de feesttaart! 3 jaar geleden, op 01/09/2006, is http//www.bloggen.be/Shada online gegaan. Al snel hadden we enkele bezoekers per dag. Nu, nog net geen drie jaar later, staan er reeds meer dan 20.000 bezoekers op de teller!. Tijdens deze drie jaar is “Thailand en buurlanden” bijna oneindig uitgebreid. Vele artikels, nieuwsfeiten, eigenaardigheden, en vooral toeristische beschrijvingen werden toegevoegd. Uiteraard zijn er veel positieve berichten te lezen, maar ondanks mijn liefde voor het land wil ik mijn hoofd niet in het zand steken voor de minder positieve kantjes die dit land kenmerkt, en hier ook uitgebreid te lezen zijn. Een verwittigde “toerist” is er namelijk twee waard! "Thailand en Buurlanden" kreeg er ook een ambassadeur bij (Theo Michaux), die onder andere, enkele geheimen van zijn leven in het verre Thailand prijs gaf in de rubriek "het leven zoals het is...". Ook zullen er weldra getuigenissen bijkomen van de vele reizigers (die intussen vrienden zijn geworden) en samen met ons door Thailand zijn getrokken.Binnenkort vertrekken we dus weer, dit keer niet enkel naar Thailand, maar ook Cambodja staat op het programma! Ook kan je binnenkort ons uitgebreid Thailand-Cambodja programma “2009” op deze site bekijken. Uiteraard kunnen de liefhebbers tijdens onze reis ook onze reisverhalen mee volgen op dit blog. De webmaster van deze blog wil dan ook iedereen danken voor de vele bezoeken aan deze site, speciaal voor alle Thailandliefhebbers.
    Wandel gerust door deze site en geniet van de vele artikels over het "land van de glimlach"? Wenst U meer informatie, aarzel dan niet om een berichtje achter te laten door te drukken op de knop rechts van de pagina “email mij”, of zet gewoon een berichtje in het gastenboek.

    Rudi

    21-08-2009, 00:00 Geschreven door webmaster  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    20-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Premier beveelt 'schoonmaak' luchthaven

    Bangkok - Premier Abhisit Vejjajiva heeft opdracht gegeven voor een 'grote schoonmaak' van de luchthaven Suvarnabhumi. De huidige situatie brengt het toerisme naar Thailand onmetelijke schade toe. De luchthaven wordt al sinds de opening drie jaar geleden geplaagd door schandalen. Daarbij gaat het onder meer om zakkenrollen, diefstal van bagage, afpersing van toeristen en het bedenkelijke optreden van taxichauffeurs en tourgidsen zonder vergunning. Kort geleden diende een vrouw een klacht in, omdat ze zou zijn gedrogeerd in een legale taxi. De schandalen brengen de toerisme-industrie, toch al geplaagd door sterk dalende aantallen, dichter bij de afgrond.Dit zijn problemen die zo snel mogelijk de wereld uit moeten, omdat ze van grote invloed zijn op het toerisme naar Thailand', zei Abhisit. Hij gaf de ministeries van binnenlandse zaken en van financien de opdracht alles op alles te zetten om de problemen snel op te lossen. Niet uitgesloten is dat de criminele activiteiten tegen betaling oogluikend worden toegestaan door autoriteiten op de luchthaven.

    Bron : Bangkok Post

    20-08-2009, 00:00 Geschreven door webmaster  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thais studentenuniform te sexy

    Woensdag 19 augustus 2009 BANGKOK (AP)- Twee topuniversiteiten in Thailand vinden dat hun studentes zich te sexy kleden en gaan daar iets aan doen. Zij willen met een campagne jongedames ertoe bewegen zich aan de kledingvoorschriften van de universiteiten te houden. Dat meldde het Thaise dagblad The Nation woensdag. Volgens de universiteiten zijn de korte rokjes en strakke, doorschijnende bloesjes die steeds meer studentes als uniform dragen, onfatsoenlijk. De rector van de Chulalongkorn Universiteit in Bangkok zei dat het dragen van het universiteitsuniform, de enige die door de Thaise monarchie wordt geschonken, een voorrecht is.De Thammasat Universiteit, eveneens in de Thaise hoofdstad, zegt iets minder strict te zijn, maar verwacht van alle studenten dat zij „gepast gekleed” naar colleges en werkgroepen komen.De rectoren van de universiteiten menen dat studentes zich steeds minder verhullend kleden door de invloed van de mode die film- en tv-sterren dragen.

    Bron: De Telegraaf


    19-08-2009, 00:00 Geschreven door webmaster  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    18-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Suvarnabhumi krijgt wachtruimte voor winkeldieven

    Bangkok  - De luchthaven Suvarnabhumi krijgt een speciale wachtruimte voor verdachten van winkeldiefstal. Daar kunnen zij dan wachten op een vertegenwoordiger van hun ambassade. Op die manier wil de Airports of Thailand (AOT) voorkomen dat passagiers het slachtoffer worden van afpersing door lieden die zeggen dat zij tegen betaling de aanklacht kunnen laten vallen. Media hebben wereldwijd gewaarschuwd tegen deze praktijken, waarbij argeloze toeristen soms 8000 euro moeten neertellen, uit angst voor een langdurig verblijf in een Thaise gevangenis.De helft van het bedrag geldt dan als 'borgtocht', terwijl de rest verdwijnt in de zakken van de betrokkenen.De internationale luchthaven van Bangkok wordt al sinds de opening in 2006 geplaagd door corruptie, afpersing en oplichting, van taxi's met 'kapotte' meters, geld eisende douane-beambten, en gidsen zonder vergunning tot bagagedieven. AOT meldt regelmatig nieuwe maatregelen, maar deze sorteren doorgaans nauwelijks tot geen effect. De instantie heeft nu laten weten dat 'foute' taxichauffeurs en gidsen minimaal een boete krijgen van circa 40 euro en bij herhaling tot een jaar de gevangenis in kunnen draaien.

    18-08-2009, 00:00 Geschreven door webmaster  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Corruptie op vliegveld

    Bangkok  - Wie vanuit de Thaise hoofdstad Bangkok de thuisreis wil aanvaarden na een al dan niet aangename vakantie, doet er goed aan zeer voorzichtig te handelen in de taxfree-shop van de luchthaven. Onvoorzichtige reizigers lopen de kans achter de tralies te belanden. Dit meldt de website van de BBC. Dat overkwam althans twee IT-experts uit Cambridge, Stepehen Ingram en Xi Lin, die vanuit Bangkok terug wilden vliegen naar Engeland. Voordat hun vlucht vertrok deden zij nog even de belastingvrije winkel van het vliegveld aan. Even later werden zij door bewakingspersoneel aangehouden en verzocht hun tassen te openen. Op hun vraag wat er aan de hand was, werd hen verteld dat er een portemonnee was gestolen en dat op de beelden van de bewakingscamera te zien zou zijn dat Xi Lin die had weggenomen. Er werd echter niets gevonden.Zij werden meegenomen en in een kantoor van de politie op het vliegveld vastgehouden. Zij werden apart verhoord op een, volgens Stephen Ingram, zeer intimiderende manier. Hen werd gedwongen te vertellen waar de portemonnee was. Vervolgens werden de twee opgesloten in een cel op het vliegveld, die volgens Ingram, vochtig, smerig en met bloed op de muur was. De volgende ochtend kregen zij een tolk toegewezen, een man van Sri Lankaanse afkomst, genaamd Tony. Tony verklaarde wel meer met de politie samen te werken. Ze werden door Tony meegenomen naar de lokale politie-officier en waren de volgende drie uren verwikkeld in een discussie hoeveel ze moesten betalen om vrij te komen. De klacht was serieus en als ze niet zouden betalen, zouden ze worden overgebracht naar de beroemde - beruchte is wellicht beter op zijn plaats - Bangkok Hilton gevangenis. Het zou maanden kunnen duren voordat hun zaak voor zou komen. Uiteindelijk kregen ze te horen dat ze £7500 moeten betalen (bijna €8000). Dat geld hadden ze niet, maar uiteindelijk wisten ze in totaal ruim €4000 op te nemen. Dat geld werd als borg aan de politie overhandigd en zij moesten een aantal papieren tekenen. Zij mochten verblijven in een hotel op het luchthavencomplex, maar hun paspoorten werden ingehouden en zij mochten het hotel niet verlaten en geen contact opnemen met een advocaat of hun ambassade. Tony voegde er nog aan toe dat hij ze in de gaten hield en dat ze daar moesten blijven tot het volledige bedrag op de rekening van Tony was bijgeschreven. De maandag erop slaagden zij er echter in ongezien uit het hotel te ontsnappen en een taxi naar de stad te nemen. Zij gingen in Bangkok naar de Britse ambassade, waar een employee hen alras wist te vertellen dat zij slachtoffer waren geworden van een truc die veelvuldig voorkomt op het vliegveld. Zij werden in contact gebracht met een Thaise advocaat. Het resterende geld werd geregeld en de twee mochten gaan. Zij kregen nog een document van de rechtbank waarin vermeld werd dat er niet voldoende bewijs was en niet langer van de diefstal beschuldigd werden. De twee gaan nu vanuit Engeland proberen het, ten onrechte, betaalde geld terug te krijgen. Op een vraag van een reporter van de BBC antwoordde Tony dat de helft van de €8000 bestemd was voor de borg en de rest was gage voor het werk dat hij had moeten verrichten, zoals het contact opnemen met een advocaat "om voor hun belangen op te komen". Volgens Tony kunnen ze proberen het borg-geld terug te krijgen. De plaatselijke politie-officier, kolonel Teeradej zei dat hij een onderzoek zal instellen naar de behandeling, maar dat de overeenkomst tussen de twee slachtoffers en Tony een private aangelegenheid is, die de politie niets aangaat. Intussen lijkt dit geval niet op zichzelf te staan. Berichten in lokale media maken duidelijk dat meer mensen - buitenlanders - slachtoffer zijn van dergelijke praktijken. Volgens se Deense ambassade zou een Deen ook zo behandeld zijn en een Ierse wetenschapper zou erin geslaagd zijn met haar man en één jaar oude zoon Thailand te ontvluchten nadat zij beschuldigd was van het stelen van make-up ter waarde van €18. Tony zegt dat hij dit jaar ongeveer 150 buitenlanders die moeilijkheden hadden gekregen met de politie, "geholpen" heeft. Soms doet hij het voor niets, zegt hij.

    Bron: De Telegraaf

    17-08-2009, 00:00 Geschreven door webmaster  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-08-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vliegtuig neergestort in Koh Samui tijdens hevige regenval

    Een vliegtuig van de Thaise luchtvaartmaatschappij Bangkok Airways is dinsdag(04/08/2009) neergestort, toen het probeerde te landen op het vliegveld van het vakantie-eiland Koh Samui. De piloot is daardoor om het leven gekomen en enkele tientallen mensen zijn gewond geraakt. Dat meldde het Thaise persbureau TNA.
    Het vliegtuig raakte tijdens een zware regenbui een oude verkeerstoren van het vliegveld.
    Het toestel was met 68 passagiers en vier bemanningsleden vertrokken vanuit de zuidelijke stad Krabi. De verbinding tussen de twee toeristische trekpleisters wordt veel gebruikt door vakantiegangers. Het is nog niet bekend of onder de inzittenden ook Nederlanders of Belgen zijn.

     

    04-08-2009, 14:00 Geschreven door webmaster  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    BINNENKORT VOORSTELLING THAILANDREIS 2009

    Welkom op mijn blog “THAILAND  & BUURLANDEN".

    Omdat Thailand mij blijft fascineren besloot ik om in 2006 al mijn kennis en ervaringen van Thailand op deze blog te verzamelen. Onze reisverhalen, nieuwsfeiten, reportages enz., kortom alle wetenswaardigheden over Thailand komen hier allemaal aan bod. Hierdoor kunnen uiteraard alle berichten niet op deze voorpagina staan. Daarom ben ik bezig (nog in opbouw) om geleidelijk aan in de linker kolom alles een beetje te groeperen. Op die manier hoef je enkel de bewuste button aan te klikken zodat je direct op de juiste pagina terecht komt.

    Wilt U bovendien regelmatig op de hoogte worden gehouden van de nieuwtjes en wetenswaardigheden die op deze blog verschijnen, meld dit dan in het gastenboek, zodat ik je per nieuwsbrief op de hoogte kan houden van de nieuwe artikels die verschenen zijn.


    Archief per maand
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 02-2009
  • 01-2009
  • 12-2008
  • 11-2008
  • 10-2008
  • 09-2008
  • 08-2008
  • 07-2008
  • 11-2007
  • 09-2007
  • 07-2007
  • 05-2007
  • 12-2006
  • 10-2006
  • 09-2006
  • 11--0001

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek
  • pataya
  • reclame
  • reis
  • super
  • nieuwsbrief

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Thailand startpagina
  • Thailand
  • guidoenyvette
  • Koen en Heidi in Thailand
  • thailand.2link.be
  • Thailex
  • Thailand Gek
  • Thaise spoorwegen
  • Wereldwijzer (groep Thailand)

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Veel info over Thailand in het algemeen

  • Laatste commentaren
  • Heeeeey (Fabienne)
        op in myanmar
  • quantas vluchten (peter)
        op Bangkok
  • het mes snijdt langs beide zijden (sandra)
        op Mannen opgepast...
  • Eden massage (Walter)
        op Voetmassage
  • sluizen openzetten... (Fabienne)
        op Wat gaat de tijd hier toch steeds zo snel.....,
  • Vietnam 2002

    aanklikken om naar album te gaan

    Cambodja 2002

    aanklikken om album te bekijken

    Thailand voor 2004

    aanklikken

    Thailand 2004

    aanklikken

    Free Image Hosting at www.picturetrail.com
    Thailand 2005
    Aanklikken

    Thailand 2006

    Aanklikken

    Thailand 2007
    Free Image Hosting at www.picturetrail.com
    Bekijk al mijn albums
    Thailand 2007 Deel 1

    Thailand 2007 Deel 2

    Thailand (Bangkok)2008

    Thailand 2008 (Kanchanburi)

    Thailand 2008 Chiangmai

    Thailand 2008 Koh Samui

    Thailand 2008 Pattaya

    Typ hierna de stad in van welke je
    de weersverwachting wil weten
    Het weer in:


    IMU Toplijst

    Hoe vaak heb je deze blog reeds bezocht?
    Dagelijks
    Wekelijks
    Eerste keer
    Andere
      
    pollcode.com free polls

    Kon je vinden wat je zocht?
    Ja
    Nee
    Niet helemaal
      
    pollcode.com free polls

    Welk item heeft je voorkeur?
    Wie zijn wij?
    Onze reis 2006
    Onze reis 2007
    Het leven zoals het is...
    Steden en dorpen
    Nieuws uit Thailand
    Allerlei Thailand
      
    pollcode.com free polls

    Free counter and web stats
    network monitoring

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!