Op papier zouden de mannen uit Wippelgem geen probleem mogen zijn voor de leider, helaas een wedstrijd is pas gespeeld en gewonnen na het laatste fluitsignaal. En na dit fluitsignaal stond op het bord 2-2.
Ze waren anders aanvalsdriftig de SK Boy's van trainer De Beule, maar die van Wippelgem ook. Zo was de wedstrijd welgeteld twee minuten bezig toen doelman De Cock zich moest reppen om de bal in hoekschop te werken. Derde minuut kon Kristof De Vos op doel schieten zijn schot ging naast, dezelfde minuut aan de overkant hetzelfde scanario, en zo ging het maar door, aanval op aanval aan beiden kanten en aan een hoog tempo.
In de elfde minuut zette Koen Van Doorslaer door op rechts, hij zag de vrijstaande Kristof De Vos, doch zijn voorzet was iets te zwak om deze te bereiken.
Twee minuten later doken de mannen van Wippelgem weer op voor het doel van Wachtebeke Koen Verniers verkwanselde echter de kans om zijn ploeg op voorsprong te brengen. De aanval die daar vanuit ging richting doel van Wippelgem kwam bij Kristof De Vos terecht, doch ook hij kreeg de bal niet tussen de palen.
In de 25ste minuut kreeg opnieuw Verniers een reuze kans om Wippelgem op voorsprong te brengen, hij struikelde echter over zijn eigen benen.
De 30ste minuut was het weer de beurt aan Kristof De Vos, zijn schot werd uit doel geweerd in twee tijden door de Wippelgemse doelman, die zijn levensmatch speelde.
Twee minuten later was er een afstandschot van een van de thuisspelers dat nipt naast ging, de 33ste minuut opnieuw Wippelgem gevaarlijk voor het doel van Wachtebeke.
In de 35ste minuut laat Kurt Pacque zich de bal ontfrutselen, de Wippelgemse speler besloot meteen op doel, de bal werd in eerste instantie nog gekeerd door De Cock, maar recht in de voeten van Verniers die pal in de bovenhoek knalde 1-0.
Een minuut later moest Jurgen De Cock zijn kunnen tonen op een vrijschop van Wippelgem.
In de 41ste minuut sneed Tars Stevens door de verdediging van Wippelgem, hij zette voor doel, waar Koen Van Doorslaer de bal maar moest inleggen, bordjes gelijk.
De laatste 4 minuten voor de rust was het al Wachtebeke wat de klok sloeg, helaas het doelpunt bleef uit 1-1 aan de rust.
Het spelbeeld veranderde niet na de rust zo kwam SK vrij vroeg in de tweede helft alweer op achterstand, balverlies van Frederick Van Gelderen was hier de oorzaak, Wachtebeke alweer op achtervolgen aangewezen. Lang duurde het niet of de bordjes stonden weer gelijk, twee minuten om precies te zijn. Kristof De Vos mocht een vrijschop nemen op rechts vanop zo een dertig meter, hij peerde de bal keihard en zuiver in doel 2-2 wees het scorebord aan.
Vanaf dan speelde Wachtebeke de drukking, Wippelgem ontsnapte telkens aan een doelpunt, ze hielden echter stand, soms met wat geluk, maar meestal door hun gebetenheid de leider het moeilijk te maken.
Afstandschoten werden door een uitstekende doelman Van Den Hende van de doellijn gekeerd of in hoekschop gewerkt. Meerdere keren viel de bal ook niet op de juiste voet, het was een kwestie van één keer de bal goed vallen om de wedstrijd te winnen, helaas het lukte SK vandaag niet, de bal wou er niet in, ondanks de vele doelpogingen en aanvallen, zelfs drie hoekschoppen na elkaar brachten niets op.
Wippelgem kwam in de tweede helft slecht eenmaal gevaarlijk voor doel, omdat doelman De Cock zich verkeek op een door Wippelgem genomen vrijschop, de bal kon nipt in hoekschop worden gewerkt, en ontsnapte Wachtebekedaar aan de nederlaag.
Ondanks de druk van Wachtebeke, de vele doelpogingen kwamen ze op Wippelgem niet verder dan een weliswaar verdiend gelijkspel.