Foto
Inhoud blog
  • Hoe zou het nog zijn met...?
  • Stille nacht
  • Verdere update
  • Update
  • Hulp in huis
  • Nu Floris
  • Eerst Pepijn
  • /
  • I, robot
  • Florisje
  • C.H.A.O.S.
  • Poort naar de hemel
  • Mijn broer is een teddybeer
  • Zelfgemaakt
  • Van mei
    Foto
    Archief per maand
  • 02-2014
  • 04-2013
  • 02-2013
  • 12-2012
  • 10-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009
  • 08-2009
  • 07-2009
  • 06-2009
  • 05-2009
  • 04-2009
  • 03-2009
  • 11--0001
    Categorieën
  • Allemaal beestjes... (15)
  • Bloggen (27)
  • Bolle buik (25)
  • Cookie monster (10)
  • De wereld (21)
  • Dinges (61)
  • Familie (39)
  • Floris (56)
  • Huisje,tuintje (61)
  • In Pepijns buikje zit... (14)
  • Kinderpraat (12)
  • Klaaghoekje (43)
  • Mannen (19)
  • One 2 watch (6)
  • Onze kleine prinsen (770)
  • Pepijn (36)
  • The chronicles of Floris (125)
  • Tijdsverdrijf (21)
  • Vrienden (8)
  • Woordseltjes (15)
  • Foto
    Zoeken in blog

    Pepijn en Floris!
    Twee prinsjes
    08-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gewichtig
    Pepijn begint te bijten en te slaan. Het is speels bedoeld, maar het doet pijn dus we treden ertegen op.
    Ik vroeg vanavond aan Griet van Mini Muis of hij het daar ook doet. Hij zou inderdaad af en toe slaan. Maar meer dan dat doet hij iets anders:
    hij gaat op het desbetreffende kindje liggen...

    08-06-2010 om 21:20 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    07-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Smaken en kleuren
    Zondagvoormiddag gingen we even naar een doe-het-zelf-zaak. Papa wou even bij het tuinmateriaal kijken. Ondertussen probeerde ik Pepijn weg te houden van de grasmachines, en op onze weg kwamen we in de auto-afdeling, waar ze een hoek hebben met boxen voor getunede wagens. Daaruit kwam die typische 'muziek', een mengsel van techno, trance, ik weet niet hoe het tegenwoordig genoemd wordt.
    Pepijn die bleef staan, luisterde even, en begon dan met een brede lach te dansen. Enfin, dansen. Met zijn armen te zwaaien, rond te draaien en af en toe eens te klappen. Hij kraaide van geluk.
    Het was volledig uit de maat maar het zag er verdorie zooooo koddig uit.
    Nu hem nog een betere muzieksmaak aanleren...

    07-06-2010 om 20:15 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    06-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek!
    Vandaag hadden we bezoek. Annelies met Fiona en Linus, mijn broer Bart en mijn ouders kwamen langs.
    Het was alweer een tijdje geleden dat ik Linus nog zag en hij is weer erg veranderd. Hij heeft een super lach, en zat te wippen in de sitter met al die aandacht. Pepijn was vroeg wakker dus hij heeft nog veel met Fiona kunnen spelen. Beiden waren aan het vechten voor oma's aandacht. Daarna is Annelies weggegaan met Fiona en Linus want ze moesten nog weg, ondertussen aten wij een lekkere rabarbertaart die oma had gebakken. Ook Pepijn lustte het, ondanks de volgens papa veel te zure smaak. Daarna zijn we nog eens naar onze bouw gaan kijken en hebben we nog een kleine wandeling in de Gavers gemaakt.
    En zo is het alweer zondagavond...

    06-06-2010 om 19:44 geschreven door Vivache  


    Categorie:Familie
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fret
    Maandag:
    Patatjes, erwtjes met americain en fruitpap en koek
    Dinsdag:
    Rijst, tomaat en ei en fruitpap en koek
    Woensdag:
    Patatjes, knolselder en kalkoen en fruitpap en druifjes
    Donderdag:
    Pasta, kabeljauw en boontjes en fruitpap en koek
    Vrijdag:
    Patatjes, americain en appelmoes en fruitpap en koek
    Zaterdag:
    Patatjes, broccoli en zalm en banaan en pannenkoek



    Zondag:
    Pasta bolognaise à la mama en rabarbertaart en fruitsalade



    ...Geen wonder dat Pepijn zo in vorm is! Al dat lekkere eten!




    06-06-2010 om 00:00 geschreven door Vivache  


    Categorie:In Pepijns buikje zit...
    05-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Grasmaaier
    Pepijn rijdt het 'gras' af...






    En nota aan papa: nadat je het onkruid bent gaan aanpakken aan onze bouw, mag je hier idd eens het gras afrijden.




    05-06-2010 om 12:35 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    04-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Son of my father...
    Vader en zoon kijken in een boekje.








    Valt het u op hoezeer Pepijn last heeft van de hitte?





    04-06-2010 om 20:08 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    03-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.It's getting hot in here...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Pepijn heeft vandaag en gisteren goed doorgestoomd. Vandaag heeft hij bijna heel de tijd buiten gespeeld. Gisteren was hij met Lisa in de weer. Het is leuker dat ze - eens ze mobiel worden - ook echt kunnen spelen met elkaar.
    Morgen wordt het nog warmer, en nu zag Pepijn al behoorlijk rood. Hij kan er echt niet tegen hé, gelukkig slaapt hij nog goed. Misschien zal dat ook te maken hebben met zijn drukke dag.

    03-06-2010 om 20:41 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    31-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een kwestie van prioriteiten
    Een man verspilt geen energie aan dingen die hem minder interesseren. Pepijn is een peuter. Een heel enthousiaste, energieke peuter - maar ook een man-in-wording. En dus verspilt hij geen energie aan dingen die voor hem iets minder belangrijk zijn.
    Mama - het wordt gezegd, het wordt mooi gezegd, soms zelfs op zijn Italiaans ('maaama') maar het wordt helaas aan iedereen gezegd. Aan mij, maar ook aan papa, de mevrouw in de straat of zelfs aan dat oude dametje met haar hond vanavond. Alsof hij het verschil tussen beide niet wil zien of wil uitdokteren. Zijn bal is ba, ma, maw, baw, maar nooit bal. Zijn boekje is oetj, toetj, atje, maar nooit boekje. Zijn walrus is wawa. Zijn beer is b. Een koe is bwoe, een schaap is aa. Een poes is maaaaaw. Een stutje is stutj.
    Maar één woord kent hij heel goed. Een woord dat voor hem wel belangrijk is. Het is namelijk een kwestie van prioriteiten.
    En daarom wordt telkens heel duidelijk uitgesproken, meestal met een bijhorende knik, en altijd met de goeie Westvlaamse tongval:
    NOG!

    31-05-2010 om 20:03 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    30-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De speelplaneet
    Wegens het hondenweer deze namiddag, en omdat Pepijn wat vroeger wakker was dan anders, trokken we naar de Speelplaneet in Stasegem. Tine had ons dat aangeraden, en omdat er niet betaald hoeft te worden voor kindjes jonger dan 2 jaar, besloten we het eens te proberen.
    En of het geslaagd was! Pepijn was nog maar pas binnen, of hij liep als een gek naar het eerste het beste springkasteel. Het was haast teveel dat ik zijn schoenen nog moest afdoen. Eens erop heeft hij onder luid roepen en enthousiast gekraai heel dat kasteel afgelopen / afgekropen, het was mooi om te zien.
    Er waren wat glijbanen ook voor de kleinere kindjes, maar dat was wat moeilijker want daar was er meer volk en Pepijn snapt nog niet echt het principe van een glijbaan. Dat je aan dat gladde schuine stuk niet omhoog geraakt bijvoorbeeld.











    30-05-2010 om 20:01 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    29-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Take me baby, take me now!
    In Amerika is er blijkbaar protest gekomen op een reclamecampagne waarin een peuter als een verleider door de straten wandelt. Pepijn trekt zich van die mening echter niks aan en neemt zijn mooiste poses aan!







    (En het was me eigenlijk vooral om zijn supercoole broek te doen )

    29-05-2010 om 14:13 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    27-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De... die ik niet mocht missen
    Gisteravond moest ik om 18u bij kind en gezin zijn.
    Gisterenmorgen bleek in Gent mijn fiets weg te zijn  (wil de onverlaat die hem gepikt heeft aub hem terug geven?) - dus moest ik met de tram. Omdat ik weet dat de trams de laatste tijd ook niet echt op tijd komen, en ik maar net mijn trein haal als de tram wegblijft, vroeg ik aan mijn baas of ik 5 minuten vroeger mocht vertrekken, zodat ik zeker op tijd in het station zou zijn.
    Zo gezegd, zo gedaan. Dus stond ik op de tram te wachten, te wachten, te wachten. Er kwam maar geen af, en het begon te spannen, dus liep ik maar naar een bushalte verderop voor een bus die ook in Sint Pieters stopte. Ik haalde die bus net, dus ik dacht oef, ik heb geluk.
    Wie gisteren het nieuws heeft gevolgd, weet wel dat ik geen geluk had. Ok, ze zeiden dat de grootste hinder was voor treinen naar Antwerpen. Maar mijn trein moest van Schaarbeek komen... Dus ik kwam in het station, op tijd om mijn trein te halen, maar het bord was één en al rood, en mijn trein was afgeschaft. U kunt zich de westvlaamse vloek wel voorstellen zeker? De trein later nemen was geen optie, want dan ging ik mijn afspraak bij k&g niet halen. Dus ik kocht snel een ticket heen en terug Harelbeke Kortrijk, in de bedoeling de rechtstreekse trein naar Kortrijk te nemen die wel reed en daar dan over te stappen op de eerste trein naar Harelbeke. Normaal gezien scheelde het toch zo'n tien minuten in aankomst dan. Een 3,20 euro armer stond ik dan maar op dat perron te wachten.
    ...waar ze even later voor de trein aankwam afriepen dat de trein uitzonderlijk in Harelbeke zou stoppen om de mensen van Harelbeke te bedienen...
    Enfin, om een lang verhaal kort te maken, ik was te laat, maar ik heb nog moeten wachten. En Pepijn die was uiteindelijk erg moe. En ik super gestresseerd.
    Ik begin me serieus te ergeren aan dat vervoer. Dat is nu al sinds de nieuwe dienstregeling in december dat ik géén enkele week zonder problemen heb gehad. Deze morgen ook, trein afgeschaft - een ongeval in Poperinge. Dat zijn allemaal dingen waar ze niet echt iets aan kunnen doen, maar zo heb ik weer eens een uur en twintig minuten gedaan over een verplaatsing van ochottekes 35km.
    Soms heb ik het gevoel dat het de laatste tijd een beetje een slechte film wordt met al die troubles. Soms drama, zoals gisteravond. Soms gewoon een slechte komedie zoals vorige week toen er twee trammen aan mij passeerden door mijn eigen lompigheid.
    Voor mij mag het wel wat anders worden. Een romantische film bijvoorbeeld.
    Of als er dan echt een compromis gezocht moet worden, een romantische komedie dan.

    27-05-2010 om 21:45 geschreven door Vivache  


    Categorie:Dinges
    26-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gemeten en gewogen

    Pepijn zijn 15 maanden bezoek bij Kind en Gezin is achter de rug. 11,2kg voor 78 cm en een flinke man over heel de lijn. Zijn stappen en behendigheid bij het stappen is al erg goed, hij draait erg vlot, hoeft zich niet meer recht te trekken om recht te staan. Woordjes en begrijpen er goed. Hij kan al veel woordjes en hij begrijpt nog veel meer. Eén dingetje was niet zo goed volgens de dokter: het opvolgen van kleine commando's. Daar heb ik wel een opmerking over: één: Pepijn was wel erg tam in het begin en niet echt in de mood om een opdrachtje te vervullen. Twee: ze vroeg hem het blokje aan haar te geven. Dat zijn drie dingen in 1 zin waar Pepijn nog geen weg mee kan: blokje - kent hij niet. Vraag hem de bal te brengen, hij doet het meteen. De beer, ook. Maar een blokje komt nog niet in zijn woordenboek voor. Geven. Ik vraag altijd: 'mag ik ... hebben?' Geven aan mij heb ik nog niet gevraagd. En aan haar? Aan mij dingen geven, ok. Aan papa, ook ok. Maar niet aan een vreemde dokter die er in de verste verte niet uitziet als iemand die hij kent. Ik vind dat haar opmerking over de commando's dus een tikkeltje overdreven was. Maar enfin, erg flink dus.

    26-05-2010 om 21:32 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    24-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mooie liedjes
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Aan alle mooie liedjes komt een eind, zo ook aan dit mooie weer en dit leuke verlengde weekend...
    Maar we hebben er vandaag nog van genoten! Eerst nog wat boodschappen gedaan, en daarna is papa vertrokken naar onze nieuwbouw om nog wat te isoleren. Ik bleef met Pepijn bij ons thuis omdat het voor hem nog wat gevaarlijk is. Na zijn eten stak  ik hem in bed, vrijwel meteen heeft hij geslapen, zacht ronkend tussen zijn beren. Ik kuiste ondertussen nog wat, en deed nog was. Tegen dat Pepijn wakker was, waren mammie en pappie er - om onze kleine pleuteman nog eens te komen bezoeken. Pepijn was zijn eigenste zelf weer.
    Na een pot zelfgemaakte pudding (met speculaas) soldaat gemaakt te hebben, vertrokken we naar onze nieuwbouw en daarna hebben we nog een mooie toer gaan wandelen naar de Gavers. Nog even genieten van het zonnetje...
    De volgende twee filmpjes tonen Pepijns nieuwe speelgoed van gisteren.

    Bijlagen:
    PICT0026.MOV (2.6 MB)   
    PICT0027.MOV (4.5 MB)   

    24-05-2010 om 20:34 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    23-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sinksen 10
    Deze prachtige dag profiteerden we van Pepijns leuke leeftijd (dixit oma en wijzelf ) om wat sfeer te gaan opsnuiven in Kortrijk. Volgens mij een onderschatte stad, want eigenlijk is het er wel mooi op zo'n zonnige zondagvoormiddag. Sinksen 10 is een soort Kortrijkse feesten, met rommelmarkten, eetfestijnen, optreden, enz. Deze voormiddag was het nog gewoon kalm met enkel een grootse rommelmarkt in de binnenstad.
    Het was er evenwel over de koppen lopen. Ik wil niet weten wat het deze middag zal geweest zijn.



    Er stonden veel gezinnen op de markt, en we hebben een paar leuke dingetjes gevonden - een puzzel met zeedieren, een kraan en een knikkerballenspel in de kleine versie van wat oma heeft. Pepijn veroverde heel wat harten met zijn kapriolen.
    Op de middag, toen Pepijn sliep, zijn wij hier op de zolder in onze garage gekropen om al eens grote kuis te houden. En als Pepijn wakker was hebben we nog een klein fietstochtje gedaan en onze goede daad voor vandaag gesteld... Tijdens het fietsen zag ik namelijk plots iets liggen op de weg. Het was iemands identiteitskaart in een mapje, met geld ook. Wetende hoe vreselijk vervelend het is om een nieuwe identiteitskaart te moeten halen, hebben we die mevrouw opgespoord. Papa gebruikte zijn logisch verstand om haar telefoonnummer op te zoeken in de witte gids, en na een telefoontje hebben we iemand erg gelukkig gemaakt. We hebben dan nog een fles schuimwijn als bedankje gehad.



    Bij papa in de nek - een favoriete bezigheid: papa's hoofd aflikken.



    Een aperitiefje aan het park waar een paar honderd meter verder Pepijn geboren is.



    De nieuwe puzzel bekijken.



    Naar papa rennen.



    En dan terug naar mama!





    Juj! Op de glijbaan!



    Zie die lach.



    23-05-2010 om 21:11 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    22-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ooooh soleil soleil / 15 maanden!

    Prachtig weertje, niet?
    Toch konden we er deze morgen niet meteen van genieten. Ik moest gaan werken, en daarna moest papa ook nog naar een klant. Terwijl Pepijn zijn middagdut deed heb ik gekuist en was gedaan, waardoor we nu wel kunnen genieten van een proper en lekker fris ruikend huis. Eens Pepijn wakker was hebben we veel buiten gezeten. En dat leverde de volgende mooie plaatjes op!


    Pepijn kreeg van ons een politieschommelmoter. Met batterijen branden er lichtjes en is er geluid, maar erzonder werd het nieuwe speelgoed ook bijzonder gesmaakt.



    En de banaan ook.



    Vroemvroem met  de vrachtwagen, traktor, vuilniswagen en kraanwagen.



    Waar is mama?



    Waar zou ze toch zitten?



    Kiekeboe!



    En het konijn?



    Gevonden!

    Wij vieren Pepijns 15 maanden met een barbeque, zoals bijna elke Belg dat nu aan het doen is zeker?

    22-05-2010 om 19:57 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    21-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Marcheren
    Pepijn loopt zichzelf vaak voorbij. Als hij in zijn normale omgeving is toch. Kijk maar eens naar het filmpje als bijlage van dit bericht.
    Hij kent geen maat met zichzelf en is constant bezig. In deze warmte zou hij het beter wat rustiger aan doen. Vooral omdat hij, net als zijn mama en papa niet zo goed tegen de warmte kan. Hij is meteen rood en bezweet en loopt te zuchten. In Mini Muis zocht hij tijdens het buiten spelen dan ook af en toe de schaduw op. Maar kalmer aan doen, zoals de meeste andere kindjes en mensen? Nee hoor.
    Het is een ''kastaar" zoals we hier zeggen.
    En nog een paar foto's voor de liefhebbers?



    Pepijn durft eindelijk alleen in het gras stappen!



    Maar het vraagt erg veel concentratie, die vreemde achtergrond.



    Een stutje fretten...



    "Wat?"



    Zijn hoofd op de zetel leggen.



    En weer verder marcheren.



    Tourner!

    Bijlagen:
    PICT0053.MOV (1.4 MB)   

    21-05-2010 om 21:17 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    20-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De Dag Dat

    Pepijn Mini Muis Saboteerde...

    door de kleertjes van de andere kindjes door elkaar te halen, waardoor het in de crèche toch even chaos is geweest om alle juiste kleertjes weer bij de juiste kindjes te krijgen. De kleertjes liggen op mooie stapels als de kindjes slapen, en Pepijn had die naar beneden getrokken. Ik denk dat ik misschien wel weet hoe dat komt, hij was op zoek naar een koe.
    Nu zegt u Que?. Of misschien wel Koe?
    Wel, zoals u enige berichten geleden al kon lezen is Pepijn gek van koeien. Toch nog net iets beter dan papa's "alekarteelobsessie" van vroeger. Thuis hebben we een body met een koe op, en sinds Pepijn dat eens gezien heeft moet ik hem goed in het oog houden of hij haalt heel verzorgingstafel dooreen... Ik heb hem zo al eens gevonden op de grond met alle body's rond hem gestrooid.

    Papa Zijn Burgerplicht Vervulde...

    zoals u misschien al kon lezen op Annelies haar blog. Papa heeft de eer en het genoegen opgeroepen te zijn als voorzitter van een kiesbureau. Blijkbaar heeft hij vorig jaar toen hij bijzitter was een onnavolgbare indruk gegeven maar vooral heeft hij dikke pech. Mijn mening over heel die verkiezingen en het feit dat het gewone volk daar een zondag aan moet verliezen, ga ik maar even binnenmonds mompelen.
    Alleen, nu zat er vandaag weer een brief in de bus van de kieswet. Nog een oproepingsbrief.
    Weer voor papa. Om te tellen ditmaal.
    Toch wel veel burgerplicht voor één dag. Dus papa heeft gebeld naar het vredegerecht. Een misverstand...
    Hebben ze hier in B. dan toch véél te weinig dertigjarigen?
    Straks roepen ze mij ook op...

    Mama afgeblaft werd...

    zelden zoiets meegemaakt. Verweten worden door een eigenste collega voor al wat schoon en lelijk is. En dan nog niet eens de waarheid of terecht. Ach, ik weet van wie het komt maar toch nijpt het wat. Ik kan er niet goed tegen om onterecht van iets beschuldigd te worden.

    20-05-2010 om 20:32 geschreven door Vivache  


    Categorie:Dinges
    19-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hier wel een camera
    Maar hier hadden we wel een camera...







    Toen Pepijn een pompoensoepje at. Enfin, schrokte.







    En poseren in bad.









    19-05-2010 om 20:55 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boe!

    Zondagvoormiddag waren we aan het wandelen hier in het dorp toen we in het schooltje een affiche zagen hangen voor de open-kijkdagen in de kinderboerderij Bokkeslot (http://www.bokkeslot.be/Joomla/) hier in de buurt. Het was prachtig weer, dus toen Pepijn 's namiddags al om 14u wakker was, besloten we eens te gaan kijken. Pepijn is gek van alle boerderijdieren, telkens hij ze in een boekje tegenkomt, of op zijn puzzel, begint hij als een bezetene te wijzen en de diertjes te benoemen. Een koe is een 'bwoe', een schaap is een 'aa', een paard is een 'paa', kip, konijn en geit worden ook herkend maar niet benoemd.
    In Bokkeslot was er erg veel volk, maar er hing een leuke sfeer. Erg veel kindjes, groot en klein. We gingen eerst naar de diertjes kijken. Pepijn werd bijna gek toen hij de koeien zag. Bwoe, bwoe, BWOE! Toen hij even later aan de koe mocht voelen, brak zijn gezicht helemaal open! Een ander kindje was er minder gek van toen de koe plots begon te loeien, Pepijn deed het niks. Hij keek vol adoratie naar die dieren. Een paard vond hij ook heel interessant maar herkende hij niet. Een varken vond hij maar vreemd. De kippen die trokken zich niks aan van alle kindjes. Toen hij de schapen herkende, was het hek helemaal van de dam.
    Na de ronde van de boerderij gedaan te hebben met een superenthousiaste Pepijn, trokken we naar de eet-en dranktent, waar er ook een speeltuin was voor de kindjes. Pepijn was snel aan het springkasteel gezet en wou er al op kruipen. Nog net iets te klein, en zijn schoenen nog aan. Daarom deed ik ze af en zette hem erop. Dol van geluk was hij weg, hij zat te wippen en te lachen en de kindjes te bekijken. Gekke man. En dan, de glijbaan. Ik kan het niet meer tellen hoeveel Pepijn 'nog' zei! Dat kan hij al goed hoor, en als we niet meteen luisteren, nognog!
    Zijn gezicht! Als snel zette hij zichzelf af, en hij lachte zich te pletter.
    Pepijn had een superdag zondag - en wij, wij waren zo dom de camera te vergeten...

    19-05-2010 om 20:33 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen
    18-05-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Allemaal beestjes revisited










    En nu met dank aan Fiona, een jaar en een week later - allemaal beestjes revisited!





    18-05-2010 om 19:58 geschreven door Vivache  


    Categorie:Onze kleine prinsen


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Foto

    Pepijn Simon Lucas
    geboren op 22/02/2009 om 0u50 in Kortrijk
    50cm (48cm) - 35cm hoofdomtrek - 3,635kg

    26/02/09 3,360kg - 50 (48)
    06/03/09 3,420kg - 49
    12/03/09 3,640kg - 50
    27/03/09 4,180kg - 52
    23/04/09 5,230kg - 57
    26/05/09 6,400kg - 59
    24/06/09 6,970kg - 63
    26/08/09 8,240kg - 68
    03/12/09 9,700kg - 73
    24/02/10 10,40kg - 75
    25/05/10 11,24kg - 77
    01/03/11 13,08kg - 86
    19/08/11 14,04kg - 89,5
    Foto

    Floris Marcel Maxim
    geboren op 10/06/2011 om 11u24 in Kortrijk
    52cm-36cm hoofdomtrek-3,820kg
    15/06 3,540kg - 52cm
    23/06 3,820kg - 53cm
    30/06 4,290kg -
    04/07 4,600kg -
    15/07 5,120kg - 56,5cm
    30/07 5,960kg -
    19/08 6,740kg - 61cm
    20/09 7,900kg - 65cm


    Foto

    Veerle Michelle Lieve
    °16/04/1983
    x04/05/2005 met Jeroen
    Zoontjes Pepijn en Floris
    Biochemicus
    Gedichten en woordseltjes


    Foto

    Jeroen Emeric Hector
    °02/08/1978
    x04/05/2005 met Veerle
    Zoontjes Pepijn en Floris
    IT'er
    Drummer
    Fietsen


    Mijn favorieten
  • Fiona & Linus!
  • Oma
  • Eline
  • Alejosa
  • Wolf
  • Saar en Titus
  • Prutsen
  • Kleine Man, kleine pruts en...
  • Noremi
  • Fien en...


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!