De kinderen van het eerste en tweede leerjaar gingen op dinsdag 2 mei naar Plopsaland. Het weer viel gelukkig goed mee, geen regen, wel wat koud. De kindjes kwamen heel enthousiast terug, het werd een superleuke dag. Bedankt aan de leerkrachten en mevrouw Rosa !
De leerlingen van het derde, vierde en vijfde leerjaar moeten nog wat geduld uitoefenen, zij gaan op 23 mei op schoolreis naar Bobbejaanland. Ze vertrekken om 8u en zijn om 19u30 terug op school. Er is mogelijkheid om vooraf reeds bonnetjes aan een voordeliger prijs te kopen voor frisdrank of ijsje, zodat het niet nodig is om geld nog op zak te hebben de dag zelf. Dit is natuurlijk geen verplichting.
Ook de kleuterklassen gaan op schoolreis, dit gaat ook dezelfde dag door nl op dinsdag 23 mei. De klasjes van juf Veerle en juf Mieke gaan naar De Bengel in Zwevezele, dit binnen de gewone schooluren.
Het tweede en derde kleuter gaan naar 't Krekeltje, 's middags kunnen ze daar frietjes met worst eten. Ze vertrekken rond 9u en zijn om 16u30 terug.
We wensen iedereen een heel leuke dag toe !
26-04-2006 om 00:00
geschreven door Webmaster 
|