Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:
Allemaal Digitaal.be De Morgen De Standaard De Redactie.be Gazet Van Antwerpen Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad Radiovisie.be Showbizzsite.be Zangtalent.be De Telegraaf Algemeen Dagblad VTM VT4 Eén 2BE RTL Nu.nl MSN Entertainment Metro Nieuws Vandaag.be Clint.be Bruno.nl Scarlet Gossip Nieuws.be Tv Facts.nl The top of music Showbizznieuws
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website! tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
02-12-2010
Floris misschien toch niet in dansfilm
Het is niet zeker of Floris Bosveld een rol gaat spelen in de dansfilm Body Language. De 18-jarige danser, die zondag winnaar werd van de danswedstrijd So You Think You Can Dance en daarmee ook een filmrol bemachtigde, zit in zijn eindexamenjaar en wil zich richten op de komende examens. Bosveld zou dolgraag zijn kunsten vertonen in de film, maar zet school op de eerste plaats, laat distributeur A-film weten. "Floris heeft door zijn deelname aan het programma veel gemist. Door de enorme achterstand moet hij zich nu echt gaan richten op zijn school." Op dit moment wordt gezocht naar een oplossing. Naast zijn aandeel in de rolprent won Floris ook een bedrag van 25 duizend euro en mag hij in de Verenigde Staten een dansopleiding naar keuze gaan volgen. Body Language, geregisseerd door Johan Nijenhuis, vertelt het verhaal van vijf dansers die naar New York vertrekken om mee te doen aan een wedstrijd. De film moet vanaf volgend najaar gaan draaien.
Jennifer Lopez vraagt de rechter de verspreiding te verbieden van een homevideo waarop haar blote geslachtsdeel te zien is. De opname werd gemaakt door haar eerste echtgenoot, en die heeft blijkbaar nog een appeltje te schillen met de multi-getalenteerde diva.Het verhaal is als volgt. Toen alles nog koek en ei was tussen Lopez en haar toenmalige echtgenoot, de Cubaan Ojani Noa, schepte de zangeres met acteerambities er plezier in om zonder ondergoed rond te rijden op een scooter. Dat speelde zich af in Cuba, waar de papparazzi blijkbaar wat minder alert zijn. Wat Jennie, die in 1997 met Ojani trouwde en een jaar later alweer van hem scheidde, toen echter niet kon weten, is dat Ojani die opname met haar blote kruis zou doorspelen aan filmproducent Ed Meyer. Die heeft van vunzige opnames van beroemdheden zijn handelsmerk gemaakt. "J-Lo rijdt op een scooter en praat tegen de camera en tal van omstanders. Daarbij zijn haar edele delen duidelijk zichtbaar, zoals we ons ook herinneren van illustere sterren als Paris Hilton, Britney Spears en Lindsay Lohan", verduidelijkt Meyer. "In de 21 uur homevideo's die ik ter beschikking heb, is er nog bloot van mevrouw Lopez te zien", stelt hij in de gerechtsdocumenten. Lopez, inmiddels 41, voert aan dat Noa met het doorspelen van de homevideo een vertrouwelijkheidsovereenkomst schendt. Noa dreigde er in het verleden al mee de vuile was (pun not intended) van de zangeres-actrice buiten te hangen. J-Lo kon dat toen verhinderen door hem een ruime som geld toe te stoppen in ruil voor de belofte dat hij de beelden niet openbaar zou maken.
Er is weer een zaak uit 'Mijn Restaurant' dicht. De Red Pepper, het restaurant van Pieter en Ghislaine in Oostende, heeft de deuren gesloten.Pieter had al laten verstaan dat de zaken minder goed gingen, maar dat de zaak definitief zou sluiten wilde hij nooit bevestigen. De website van het restaurant is nu wel duidelijk: 'Aangezien wij gestopt zijn met het restaurant, is het niet meer mogelijk om te reserveren. Onze excuses.' Pieter en Ghislaine waren gisteren niet bereikbaar voor commentaar. Uit het eerste seizoen zijn nu enkel Exquisa in Hasselt en d'Hoogeschool in Leuven nog open.
Jean-Claude van Damme (50) gaat een rol spelen in de nieuwe film rond de beroemde Muppets.De spierbundel zal een rolletje vertolken in de film met Kermit en Miss Piggy die met man en macht proberen de studio van de sloop te redden meldt Het Laatste Nieuws.Naast The Muscles from Brussels zullen ook Ricky Gervais, Emily Blunt, Jack Black en Billy Crystal de poppen van de ondergang proberen te redden. De nieuwe Muppets-film zal volgend jaar rond deze tijd klaar zijn en is daarmee de opvolger van Muppets from Space uit het jaar 1999.
Gisteravond kreeg Wesley Snipes te horen dat hij dan toch echt drie jaar de cel in vliegt wegens belastingontduiking. De 48-jarige acteur is momenteel vrij op borgtocht en had beroep aangetekend tegen de veroordeling die al dateert van 2008. De acteur werd veroordeeld omdat hij zijn belastingaangifte niet had ingediend. Zijn advocaten eisten dat hij op vrije voeten blijft tot na zijn beroepsproces, maar dat verzoek werd nu dus door een rechter in Florida verworpen. Op 9 december moet Snipes de cel in. Mocht hij zich die dag niet aan de gevangenis aanbieden, wordt een arrestatiebevel uitgevaardigd. Sinds 1999 verdiende Snipes, bekend van films als 'Blade', meer dan 32 miljoen euro.
Eminem is de grote favoriet tijdens de komende Grammy Award-uitreiking. De 38-jarige rapper is in maar liefst tien categorieën genomineerd, waaronder beste album, beste nummer en beste single.Eminem sleepte de nominaties voor Song of the Year en Record of the Year in de wacht met het nummer Love the Way You Lie. Het duet met zangeres Rihanna is afkomstig van zijn album Recovery, dat kan worden uitgeroepen tot beste album en beste rapalbum van het jaar.Love the Way You Lie werd mede geschreven door zanger Bruno Mars. Hij werd in totaal zeven keer genomineerd en is daarmee nummer twee qua aantal nominaties. Rapper Jay-Z, zangeres Lady Gaga en countryband Lady Antebellum volgen met ieder zes nominaties. Andere noemenswaardige artiesten zijn zanger Cee Lo Green, die met zijn nummer Fuck You meedingt naar de winst in de categorieën Song of the Year en Record of the Year, en tieneridool Justin Bieber die kans maakt op een Grammy Award in de categorie Best New Artist. De uitreiking van de prestigieuze muziekprijzen vindt op 13 februari plaats in Los Angeles.
Vanaf 9 december zal Lady Gaga als wassen beeld de andere sterren in Madame Tussauds vergezellen. Ze komt in acht steden, waaronder Amsterdam, in verschillende beeltenissen te staan. Madame Tussauds werkte samen met Gagas favoriete ontwerpers om acht verschillende stijlen te creëren. Dit meldt Madame Tussauds. Het is nog een groot geheim welke outfit in welke stad zal verschijnen. Bezoekers zien dit pas op de dag van de onthulling.Er is al wel bekend om welke stijlen het gaat. Zo komt er bijvoorbeeld een beeld met een kanten bodystocking van Alex Noble en een masker van Philip Treacy en een beeld waar Lady Gaga een telefoonhoed draagt van Philip Treacy.Ook bestaat een outfit uit een zwarte Armani-jas, een wijde broek en hele hoge hakken.De beelden komen in Amsterdam, Londen, Berlijn, New York, Hollywood, Las Vegas, Shanghai en Hong Kong te staan.De eerste 100 bezoekers die in een Lady Gaga outfit naar Madame Tussauds Londen komen, krijgen gratis toegang, meldt de Britse Vogue.
David 'The Hoff' Hasselhoff is door Simon Cowell aangewezen als zijn vervanger bij Britain?s Got Talent.De voormalige Baywatch-ster heeft een aanbod van ongeveer vijf ton op zak, meldt The Sun. David (58) die nog niet definitief over de streep is, heeft wel aangeven enorm uit te kijken naar de audities. 'The Hoff' was al eerder actief bij Amerikaanse variant van de show. Daar werd David echter afgelopen januari weggeschopt vanwege zijn overmatige drankconsumptie. Simon ziet de in Engeland geliefde David als zijn ideale vervanger.
Natalie Portman 'kijk niet met veel plezier terug op de masturbatiescène die ze speelt in 'Black Swan'. "Walgelijk" vindt Nathalie de scene in de film, over twee ballerina's die strijden om de hoofdrol in 'Het Zwanenmeer'....
Portmans personage Nina wordt door haar moeder betrapt terwijl ze zichzelf aan het bevredigen is. "Mijn gêne was even groot tijdens de opnames als toen ik de film bekeek terwijl mijn ouders naast me zaten", vertelde ze aan MTV News.In de film zit ook een lesbische scène tussen Portman en haar rivale Lily, gespeeld door Mila Kunis. "Toen we samen naar de film keken, heb ik mijn vader gevraagd niet naar die scène te kijken. Geen enkele vader moet zijn dochter dat zien doen".Desondanks vindt Portman de scène waar ze een stukje huid van haar vinger lostrekt, waarna die hevig begint te bloeden, de moeilijkste om naar te kijken.
Caroline Gennez, voorzitster van sp.a, zal dan toch niet deelnemen aan de VRT-quiz 'De allerslimste mens'. De politica wil niet opdraven omdat er nog steeds geen regering is."Zo'n deelname vergt een engagement. Dan kun je je niet concentreren op de vorming van een regering", aldus Gennez. De socialiste laat de deur wel nog op een klein kiertje, maar uiteraard zal ons land in januari, na de opnames, nog geen nieuwe regering hebben. Gennez had eerder wel al ingestemd om ondervraagd te worden door Erik Van Looy omdat ze dacht dat de onderhandelingen tegen december wel al zouden afgelopen zijn. Enkele partijmedewerkers vonden het naar verluidt geen goed signaal als de voorzitster tijdens een politieke crisis in de quiz zou opduiken. Productiehuis Woestijnvis heeft een vervanger klaar. Bart De Wever (N-VA) doet wel mee.
Gisteren, op Wereldaidsdag namen 550 kapsalons in België en Luxemburg deel aan Hairdressers Against Aids. Voor één keer gaven ze geen chocolaatje bij de koffie, maar wel een condoom. Ilse De Meulemeester steunde de actie en kreeg prompt een andere snit bij kapperszaak Sanké in Sint-Katelijne-Waver. 'Ik vroeg een watertje en kreeg er prompt een condoom bij geserveerd', lacht de ex-Miss België.
In Vlaanderen zoekt Pieter Lorridon de ware via VTM,in Nederland doet "flodder babe"Tatjana Simic hetzelfde maar dan op RTL 4. De 47-jarige actrice gaat in het nieuwe RTL 4-programma Wie kiest Tatjana op zoek naar een potentiële partner.De insteek wordt niet een man voor Tatjana. Ik kan genoeg mannen krijgen, net als veel vrouwen. Het gaat om de júiste man. Tatjana vond het eerst een beetje raar om het programma te doen. Ik had al twee keer eerder, een paar jaar geleden, nee gezegd. Ik vond nu dat de tijd er rijp voor was, ik vind dat ik autoriteit heb met mijn ervaringen, haha. We gaan het integer en oprecht brengen. Een man overhouden aan het tv-avontuur is voor Tatjana geen must. Overhouden is een raar begrip. Als je een goede relatie aan wil gaan, moet er veel gepraat worden. Het is een verrassing voor mij wat daar nu uitkomt. Ik wil heel graag een leuke, lieve, aardige, zorgzame man om mijn leven mee te delen. Ieder mens is dat waard. Ik ben een gevoelsdier, zonder liefde begin ik nergens aan. Ik kijk gewoon of dit experiment me de ware brengt, als het niet gebeurt, gebeurt het niet.
De nieuwe kookzender van Studio 100, Njam, gaat vanavond om 17u van start. Het wordt een kookzender, pur sang. Njam gaat naast de vijf eigen producties ook buitenlandse kookprogramma's uitzenden, waaronder die van BBC. Toch zou Stas er graag een doel van maken om voor het grootste deel eigen programma's uit te zenden in de toekomst. Daarvoor hebben zij banden gelegd met een paar grote namen zoals Peter Goossens, chocolatier Dominique Persoone en de Antwerpse topchef Roger Van Damme. De zender heeft een exclusiviteitscontract met zes chefs, maar dat wil niet zeggen dat deze gezichten enkel nog bij Njam te zien zullen zijn. Het contract houdt in dat alles via Njam gaat gebeuren. Als zij een boek willen uitbrengen dan moet de uitgeverij met Njam gaan samenzitten. Dus bijvoorbeeld Peter Goossens zal nog steeds op andere zenders te zien zijn. Hij steekt gewoon veel moeite in de zender en is ook aandeelhouder, dus hij heeft inspraak bij de programma's en de chefs van de zender.Voorlopig is Hanne Troonbeeckx de enige vrouw die we zullen zien op de zender. Stas zegt dat dat vrij normaal is want er zijn nu eenmaal niet veel vrouwelijke topchefs. Zij hebben wel concrete plannen om tijdens 2011 een vrouwelijke chef aan te stellen. Vanavond verschijnt Njam exclusief bij Telenet Digital TV, op kanaal 20.
De Pirelli Kalender 2011 bestaat dit keer uit goden en godinnen. De Duitse ontwerper Karl Lagerfeld heeft zich ermee bezig gehouden en het is een prachtige fotoshoot geworden. Hier zijn de fotos te vinden.En hier is de rest van de Pirelli Kalender 2011 te vinden.
Snoop Dogg is speciaal voor prins William de studio ingedoken. De rapper componeerde het nummer Wet voor de verloofde Britse kroonprins. Snoop wil het nummer ten gehore brengen op het vrijgezellenfeest van de prins. Britse media schreven eerder dat Williams broertje Harry Snoop Dogg wil strikken voor het vrijgezellenfeest van de pas verloofde prins. Daarop reageerde de rapper dat hij dat ook wel zag zitten. Het pr-team achter de rapper laat aan de Huffington Post weten dat het nummer 'het perfecte lijflied voor prins William of welke player dan ook om een club op zijn kop te zetten' is. Het is nog maar de vraag of de teksten van Snoop zoals 'vertel me schatje, ben je nat?' door de Britse royals gewaardeerd worden. Het is niet bekend of er al officiële communicatie tussen het koningshuis en de rapper heeft plaatsgevonden. Prins William maakte zijn verloving met Kate Middleton twee weken geleden bekend. De twee leerden elkaar kennen in hun studententijd. Het koppel trouwt 29 april in de Westminster Abbey in Londen. bron:ad.nl
MTV weigert de nieuwste videoclip van 30 Seconds to Mars uit te zenden. De Amerikaanse muziekzender vindt dat de video van de rockband te gewelddadig is en teveel seksueel getint materiaal bevat.In de clip, waarvan ook een kortere, gecensureerde versie bestaat, komen onder meer sm-scènes, topless vrouwen en vechtpartijen voorbij. MTV wil alleen de gecensureerde video uitzenden, na tien uur 's avonds. "We wisten van tevoren dat er delen in zitten die misschien moeilijk door de censuur zouden komen", vertelt voorman Jared Leto aan het Amerikaanse entertainmentprogramma Access Hollywood. "Maar dit hadden we niet verwacht." De zanger vraagt zich af waarom MTV en andere Amerikaanse zenders zoveel moeite hebben met de seksuele en gewelddadige scènes uit de clip. "Ik provoceer niet om het provoceren", stelt Leto. "Als je het nieuws kijkt, komt er ook een hoop negativiteit en geweld voorbij. Maar zodra het over seks gaat, is iedereen ineens geschokt dat mensen seksuele wezens zijn", legt de zanger uit. "Dat vind ik een dubbele standaard."
Ja, er is meer in het leven dan Facebook en Twitter. Er is bijvoorbeeld Tumblr. Hier zijn vier goede redenen om daar eens te gaan kijken. En vier goede Tumblr-blogs om mee te beginnen. Lees hier het artikel via De Standaard online.
Actrice Neve Campbell, vooral bekend van de Scream-films, ligt al sinds de zomer in scheiding. De 37-jarige brunette en haar man John Light hebben in juni een punt gezet achter hun huwelijk. Volgens TMZ is de scheiding nog in volle gang. Volgens een bron zijn de twee uit elkaar gegroeid. "Ze zijn nog steeds vrienden en de scheiding verloopt zonder problemen."Neve stapte in 2007 in het huwelijksbootje met John. Het was niet haar eerste keer voor het altaar. Eerder trouwde ze met acteur Jeff Colt.
Na eerdere mislukte solo-pogingen gaat 'Ginger Spice' Geri Halliwell het nog één keer proberen.Het lukt de zangeres maar niet om een platencontract in de wacht te slepen. Geri neemt daarom het heft in eigen handen: ze heeft een platenlabel opgericht en gaat zelf haar muziek uitbrengen. Dit meldt de Britse krant The Sun."Geri brengt veel tijd door in de studio", vertelt een bron. "Komende zomer moet haar album klaar zijn. Ze wil iedereen omver blazen door een oude cover in een nieuw dance-jasje te steken." Met haar platenlabel heeft de voormalige Spice Girl een meidengroep in de wacht weten te slepen. Volgens Geri gaan zij het helemaal maken.