www.dance4u.be
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:

Allemaal Digitaal.be
De Morgen
De Standaard
De Redactie.be
Gazet Van Antwerpen
Het Laatste Nieuws
Het Nieuwsblad
Radiovisie.be
Showbizzsite.be
Zangtalent.be
De Telegraaf
Algemeen Dagblad
VTM
VT4
Eén
2BE
RTL
Nu.nl
MSN Entertainment
Metro Nieuws
Vandaag.be
Clint.be
Bruno.nl
Scarlet Gossip
Nieuws.be
Tv Facts.nl
The top of music
Showbizznieuws

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website!
tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
05-07-2010
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Humo
Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • 100 jaar verkeersborden
  • Ruth (22) en Rutger (26), de kinderen van Michel Wuyts
  • Stilte na de storm: Werchter, één dag na het festival
  • Film: de kaskrakers van de zomer nu al voor u gezien
  • Humo's Zinderende Zomercitatenquiz (Deel 1)
  • Moslima's en seks (3): de lesbiennes
  • Macy Gray
  • De 7 Hoofdzonden volgens Bart Kaëll
  • Tussen Hemel & Hel: Maaike Neuville na haar wereldreis
  • Tour de France: Andy Schleck
  • Diego Maradona, dé ster van het WK
  • De 10 Geboden volgens Prince

  • 05-07-2010 om 18:04 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niet één maar twee nieuwe Mad Max-films!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Volgens filmwebsite Twitch werkt regisseur George Miller niet aan één maar aan twee nieuwe Mad Max-films. De twee films zouden back to back opgenomen worden. De geplande vierde film in de scifi-franchise, Mad Max: Fury Road, zou snel gevolgd worden door het vijfde deel, dat volgens Twitch Mad Max: Furiosa zal gaan heten.Mad Max: Fury Road zal zich afspelen kort na de gebeurtenissen uit Mad Max Beyond Thunderdome. De hoofdrollen zijn weggelegd voor Charlize Theron en Tom Hardy. De opnames van deel 4 en 5 starten deze zomer in Australië. De bioscooprelease van Fury Road staat gepland voor 2012.
    bron:filmtotaal

    05-07-2010 om 07:54 geschreven door Medialand  


    04-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lady Gaga meer dan 10 miljoen fans
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Lady Gaga is sinds kort de enige levende persoon met meer dan tien miljoen fans op Facebook.
    De zangeres staat daarmee boven president Barack Obama, die het met iets meer dan 9,5 miljoen fans moet doen.Michael Jackson heeft volgens de Britse website Famecount met ruim veertien miljoen nog steeds de meeste fans. Alleen de pagina's van de spelletjes Texas Hold'em Poker en Mafia Wars overstijgen dit aantal met respectievelijk ruim twintig miljoen fans en bijna dertien miljoen fans. De Facebookpagina's van animatieserie 'Family Guy' en Facebook zelf komen nog niet aan de elf miljoen en worden op den duur waarschijnlijk ingehaald door Lady Gaga.Ook op Twitter is de 24-jarige zangeres populair. Met ruim 4,7 miljoen volgers laat ze ook hier Barack Obama achter zich. Alleen Britney Spears, Ashton Kutcher en de Ellen DeGeneres Show hebben meer Twittervolgers. Gaga houdt de gemoederen bezig. De Rolling Stone-editie waarin de zangeres letterlijk en figuurlijk met de billen bloot gaat is bijna twee keer zo veel verkocht als normaal.

    04-07-2010 om 10:15 geschreven door Medialand  


    02-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Andrew Garfield wordt de nieuwe Spider-Man
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Amerikaanse acteur Andrew Garfield gaat in de huid van Spider-man kruipen. De 26-jarige man volgt Tobey Maguire op.De 3D-film, die wordt verwacht in juli 2012, wordt geregisseerd door Marc Webb. De man geeft toe dat Garfield een relatief onbekende naam is. "Maar er zijn mensen die hem hebben zien acteren en weten over welke talenten hij beschikt", klinkt het.Garfield speelde eerder al in 'Lions for Lambs', 'Boy A' en 'The Imaginarium of Doctor Parnassus'. Net als de vorige drie Spider-Man-films zullen ook Laura Ziskin en Avi Arad dit 3D-exemplaar produceren.

    02-07-2010 om 15:53 geschreven door Medialand  


    01-07-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwe luistercijfers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Het marktaandeel van Radio 2 en Q-Music, de grootste Vlaamse radiozenders, is tijdens de eerste vijf maanden van het jaar nog verder gestegen. De zenders komen uit op respectievelijk 32,3 en 15,4 procent. Radio 2 boekt daarmee een duidelijke vooruitgang tegenover de vorige meting, toen nog een marktaandeel van 28,8 procent werd opgetekend. Voor Q-Music is de stijging minder opvallend, maar de zender zag zijn marktaandeel wel toenemen van 14,7 naar 15,4 procent. Joe FM, de andere radiozender van de VMMa, zakt terug van 6,6 naar 5,9 procent.
    Een andere opvallende vaststelling is dat het marktaandeel van MNM status quo blijft op 9,8 procent. Het blijft daarmee wel nog altijd duidelijk onder het niveau van 'voorganger' Radio Donna, dat eind 2008 nog een marktaandeel van 12,5 procent haalde.De andere radiozenders van de openbare omroep gingen er volgens de recentste CIM-cijfers op achteruit. Studio Brussel daalde van 10,4 naar 9,8 procent en Radio 1 van 9,1 naar 8,7 procent. Klara klokte af op 1,95 procent, tegenover 2,4 procent bij de vorige CIM-meting. Radio Nostalgie, de derde landelijke commerciële radio, zag zijn marktaandeel dan weer stijgen van 4,6 naar 5,6 procent. De cijfers hebben betrekking op de periode van januari tot mei 2010 (golf 20).


    01-07-2010 om 18:34 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cameron Diaz gelooft niet in monogamie
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Cameron Diaz heeft verklaard dat ze het niet ziet zitten om heel haar leven het bed te delen met één persoon. De 37-jarige actrice, die onlangs gelinkt werd aan baseballspeler Alex Rodriguez, vindt dat monogamie ouderwets is. Cameron Diaz heeft verklaard dat ze het niet ziet zitten om heel haar leven het bed te delen met één persoon. De 37-jarige actrice, die onlangs gelinkt werd aan baseballspeler Alex Rodriguez, vindt dat monogamie ouderwets is."Relaties kunnen twee, vijf of twintig jaar duren. Ik geloof er niet in om heel mijn leven met dezelfde persoon het bed te delen. Dat kan voor sommigen misschien realiteit zijn, maar niet voor mij," zegt Diaz. De actrice heeft er al relaties met onder meer Justin Timberlake, Matt Dillon en Jared Leto opzitten.
    Cameron vindt dat de maatschappij te veel druk legt op mensen om te trouwen en zegt dat er niets verkeerd mee is om single te blijven. "Je vindt geen ware liefde, ware liefde vindt jou. Ergens loopt er iemand rond die perfect bij jou past. De maatschappij probeert er ons van te overtuigen dat je op je 18e jaar klaar bent voor de liefde en een paar jaar later moet trouwen, maar dat is niet waar. Sommige mensen vinden de ware pas als ze 50 zijn."

    01-07-2010 om 18:30 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Derde Twilight-film breekt openingsrecords in België
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De film "The Twilight Saga: Eclipse", die gisteren in première ging in de Belgische bioscoopzalen, heeft op de openingsdag nieuwe records inzake bezoekersaantal en inkomsten op de tabellen gezet. Dat zegt Belga Films, dat de Twilight-reeks verdeelt in België. Meer dan 100.000 mensen - van wie bijna 40.000 klokslag middernacht - gingen op de eerste dag in een Belgische bioscoop kijken naar het derde deel van de Twilight-saga, goed voor een box office van zowat 885.000 euro. "Voor de eerste maal onttroont een productie van een onafhankelijke filmstudio (Summit Ent.) de blockbusters van de Amerikaanse majors", juicht Belga Films."Twilight" verdringt "Harry Potter en de Halfbloed Prins" van de eerste plaats.  Op plaats drie van beste openingsdag staat de vijfde Harry Potterfilm (590.000 euro), op plaats vier de tweede Twilight-film (470.000 euro).
    bron:hln

    01-07-2010 om 18:28 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Paris Hilton naar Zuid-Afrika
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Paris Hilton is vertrokken richting Zuid-Afrika. Net op het moment dat haar oude vlam Christiano Ronaldo uit de competitie ligt, heeft de erfgename haar koffers ingepakt voor een reisje naar het WK. De 29-jarige erfgename is sinds april weer vrijgezel.
    Hilton plaatste woensdag een foto van haar gepakte koffers op Twitter. "Helemaal ingepakt en klaar voor het wereldkampioenschap. Ik heb er zin in", schrijft ze bij het plaatje.Een uur later zette ze een foto van haar privéjet op Twitter.Welk land het rijkeluiskindje gaat aanmoedigen is onbekend, zowel Portugal als Amerika liggen uit de competitie.De steenrijke erfgename beleefde vorig jaar een paar spannende nachten met Ronaldo. Hilton zette slechts enkele uren voor haar eerste nachtelijke ontmoeting met de Portugese voetballer een punt achter haar romance met Doug Reinhardt.Vrienden van Hilton beweren dat de sterspeler tijdens hun eerste avond samen zijn handen niet van haar af kon houden.

    01-07-2010 om 08:58 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Avatar Zoë Saldana verloofd
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Zoë Saldana is verloofd. Haar vriend Keith Britton is voor de 'Avatar'-actrice op zijn knieën gegaan. De twee zijn al ruim tien jaar samen. Wanneer Saldana en Britton in het huwelijksbootje stappen, is nog niet bekend. "Ze zijn echt altijd samen geweest en zijn een geweldig stel", vertelt een bron aan het Amerikaanse Us Weekly over het verloofde koppel. Concrete plannen voor een huwelijk zijn er nog niet. "Ze is nog niet gestopt met werken om ook maar iets te plannen."
     De 32-jarige actrice heeft tot nog toe altijd geprobeerd haar relatie met de 33-jarige Britton uit de schijnwerpers te houden. "Ze heeft hem nog nooit geïntroduceerd als haar partner", vertelt een ingewijde. "Ze zei altijd gewoon: Dit is Keith.' Ze wil dat mensen zich focussen op haar als actrice."Saldana is vooral bekend van haar rol als Neytiri in de 3D-film 'Avatar'. Verder had de actrice ook rollen in 'Pirates of the Carribean' en 'The Terminal'. Britton is bestuursvoorzitter van de website My Fashion Database, een verzameling van de grootste werken uit de mode-industrie.

    01-07-2010 om 08:55 geschreven door Medialand  


    30-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fergie blijft bij The Black Eyed Peas
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Zangeres Fergie stapt niet uit de Black Eyed Peas. "En nee, ik ben niet zwanger!", voegt ze er meteen aan toe."Vorige week belde een vriendin om te vragen of alles wel goed gaat", vertelt Fergie. "Ze had gelezen dat ik op het punt stond om uit de band te stappen, wegens een fikse ruzie met zanger Will.i.Am. Wat een onzin."Volgens de zangeres heeft ze het nog steeds naar haar zin bij de band. De laatste tijd deden er ook de geruchten de ronde dat Fergie zwanger zou zijn. De zangeres ontkent dat ze in verwachting is, maar wil verder niets zeggen over een eventuele kinderwens.
    bron:gva.be

    30-06-2010 om 17:25 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Winnares Songfestival wil niet in Playboy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De Duitse Lena Meyer-Landrut, die afgelopen maand het Eurovisiesongfestival won, wil niet naakt op de foto voor Playboy en heeft een aanbod van het mannenblad afgewezen. ''Dat is niet echt iets voor mij'', aldus de 19-jarige Nedersaksische volgens de Duitse krant Bild van woensdag.Meyer-Landrut had eerder al last van ongewenste publiciteit toen Duitse media het verleden van de songfestivalwinnares oprakelden. Zij bleek ooit halfnaakt een liefdesscène te hebben gespeeld in een soap.Meyer-Landrut, die in Oslo won met de hit Satellite, is momenteel op een promotietour naar onder meer Parijs, Londen en Wenen.Ook werkt zij aan een nieuw album waarmee zij volgend jaar op concerttournee wil gaan.

    30-06-2010 om 17:23 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vanessa Hudgens baalt van naaktfoto's
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Vanessa Hudgens vindt het vervelend dat er naaktfoto's van haar op internet hebben gestaan.Door het fotoschandaal ben ik sterker geworden, maar het doet nog steeds pijn", vertelt de High School Musical-ster. "Ik heb de kiekjes in mijn vrije tijd gemaakt en het was uiteraard niet de bedoeling dat ze op internet zouden verschijnen." Vervolgt: "In films is het de normaalste zaak om uit de kleren te gaan, maar ik weet niet of ik dat ooit durf. Ik ben toch een beetje onzeker geworden."De actrice heeft een relatie met acteur Zac Efron. In 2007 en in 2009 raakte ze in opspraak nadat er naaktfoto's van haar op internet verschenen. 


    30-06-2010 om 17:22 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Doek valt voor 'Larry King Live'
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De bekende Amerikaanse presentator Larry King zet in de herfst van dit jaar definitief een punt achter zijn 'Larry King Live'.De show loopt al sinds 1985 op nieuwszender CNN. King, 76 jaar intussen, geeft er de brui aan omdat hij meer tijd wil doorbrengen met zijn vrouw.De man hoopt nu en dan ook samen met zijn kinderen een baseballwedstrijd mee te pikken.King trekt de deur bij CNN wel niet compleet dicht. "Ik zal nog deel uitmaken van de familie en ik zal nog speciale uitzendingen over grote nationale en internationale evenementen presenteren", klinkt het.
    bron:vandaag.be

    30-06-2010 om 08:06 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Einde van Exqi Plus is nabij
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Exqi Plus, de algemene zender die Gabriel Fehervari met veel enthousiasme en ambitie opstartte, houdt er allicht mee op. Tijdens de zomermaanden verandert Exqi Plus in Exqi Sport+, volgens een persbericht om tegemoet te komen aan een ‘marktvraag'. Maar allicht keert Exqi Plus na de zomermaanden niet terug. ‘Het einde is nabij', zegt een medewerker. Op de vraag of naast de algemene programmering ook de naam zal verdwijnen na de zomer, antwoordt woordvoerder Sven Verresen: ‘Dat zal allicht zo zijn.'
    Exqi zag begin juni het contract met reclameregie RMB op de klippen lopen, waardoor er extern geen advertenties werden geronseld. De zender stapte ook uit de CIM-kijkcijfermeting, waardoor Exqi Plus uit de kijkcijferlijsten wordt geschrapt vanaf 1 juli. Er staan ook geen nieuwe programma's op til. Het Cultuurjournaal werd geschrapt, de medewerkers vertrokken naar andere mediabedrijven. Van Dragone komt geen nieuw seizoen. Kiekens, de sitcom van Peter Van den Begin en Stany Crets, moest worden verkocht om financiële redenen. Alleen de sportrechten houden Exqi recht. Het einde van Exqi Plus is de kroniek van een aangekondigde dood. De lancering ervan werd telkens weer uitgesteld, tot het er in februari dit jaar toch van kwam. Al in april werden de nieuwe programma's naar het weekend overgeheveld. Volgens Verresen betekent de omwenteling niet het einde van het Exqi-project: ‘Wij wilden een algemene zender opstarten als doorgeefzender, maar we kregen daarvoor te weinig steun. We kijken nu wat onze sterke punten zijn, en sport is voor ons erg belangrijk.'
    De vraag blijft of Telenet kan lachen met de gebeurtenissen in Lint. Er was veel kritiek op Telenet nadat het Exqi Plus op de kabel had gelaten. Blijft de licentie van Exqi Plus overeind of kan Telenet ze intrekken? ‘Geen commentaar, klinkt het in Mechelen.


    30-06-2010 om 08:05 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Deze week in Libelle
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
  • Leuke job: juwelen ontwerpen
  • Hoe? Zo! Weg met die cellulite
  • Minimooimakers voor op reis
  • Zomerse risotto's

  • 30-06-2010 om 08:01 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Shakira op tribune bij Rafael Nadal
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    De samenwerking in een sexy videoclip heeft de band tussen Shakira en tennisser Rafael Nadal duidelijk versterkt.Niet veel spelers zullen zich nog kunnen concentreren als de bloedmooie Shakira op de tribune zou zitten. Het overkwam tennisser Rafael Nadal. Hij moest ervoor zorgen dat hij tijdens zijn Wimbledon-wedstrijd vol met het spel bezig bleef, want de zangeres zat in volle glorie op de tribune. De twee wereldsterren zijn bevriend geraakt toen Shakira de tennisser vroeg om in haar videoclip te spelen. De intieme momenten die ze voor de camera hebben beleefd hebben duidelijk de basis gelegd voor een stevige vriendschap.


    30-06-2010 om 07:59 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bart Kaëll en Luc Appermont zijn al jaren een koppel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Gisteren outte Bart Kaëll (49) zich in Dag Allemaal als homo, vandaag bevestigt hij in Het Laatste Nieuws wat al jarenlang een publiek geheim was: "Ik woon al jaren samen met Luc Appermont". Die laatste is, dat begrijpt u, ook homo, maar wenst niet te reageren op de onthulling. Zo'n grote onthulling moet dat nu ook weer niet heten. Gisteren las u hier over de outing van Bart Kaëll, en al gauw kwamen de reacties. "Dat was toch al lang bekend" en "met Luc Appermont, natuurlijk".
    De reden waarom de zanger en tv-figuur zijn seksuele geaardheid en zijn relatie met Appermont (60) zo lang verborgen hield, is naar zijn zeggen simpel: "Niemand had het me ooit eerder expliciet gevraagd". Waarmee nog maar eens bewezen is hoe discreet de Vlaamse pers over het algemeen is. "Mijn seksuele geaardheid is voor mezelf nooit een issue geweest. Ik heb daar nooit een geheim van gemaakt, want ik leef niet in geheimen en ben evenmin gefrustreerd", vertelt Kaëll in Het Laatste Nieuws.
    "Weet je wat het is? Niemand heeft het me ooit op de man af gevraagd. Als iemand dat dan toch doet, ben ik niet te beroerd om eerlijk te antwoorden".
    "Overigens ging ik er van uit dat iedereen intussen wel wist dat ik op mannen val. Ik word 50 jaar en ben al 27 jaar artiest, ik dacht dat het duidelijk was. Het is wél zo dat ik er nooit mee te koop heb gelopen. Ik ben daar altijd heel consequent in geweest: zaken zijn zaken, privé is privé. Ik zal me nooit laten fotograferen, zittend in mijn bed of - godbetert - ingezeept en schuimend in een bad. Misschien willen anderen op die manier in de belangstelling komen, maar ik doe daar niet aan mee. Trouwens, waarom vraagt niemand aan een bakker van 50 waarom hij geen vrouw heeft?".Stellen dat hij en Appermont altijd discreet zijn geweest, is wel een understatement. De twee werden de voorbije decennia meer dan eens samen gespot op verre vakantiebestemmingen, maar daar stapten ze dan bijvoorbeeld op verschillende verdiepingen uit de lift om de schijn op te houden dat ze daar toevallig samen waren."Met het ouder worden stap je wel iets soepeler door het leven en ook je gedachtengang wordt wat soepeler", voegt Kaëll er nog aan toe.

    30-06-2010 om 07:57 geschreven door Medialand  


    29-06-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuwsanker Goedele Wachters is mama van dochter geworden
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    VRT-journaliste en nieuwsanker Goedele Wachters is maandagavond voor de tweede keer mama geworden. Ze beviel van een dochter, Elien. Dat meldt de VRT dinsdag in een persbericht.Elien woog bij de geboorte 3,320 kg en is 51 cm groot. Ze is de zus van Sander, die in november 2008 werd geboren.Moeder en dochter stellen het naar verluidt prima.

    29-06-2010 om 22:34 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Katy Perry vond Snoop Dogg door Wikipedia
    Klik op de afbeelding om de link te volgen
    Katy wist dat ze voor haar nieuwe nummer California Gurls wilde samenwerken met een rapper, maar kon niet zo snel bedenken welke naam ze op haar plaat wilde. De zangeres vertelt aan een radiostation in Canada dat ze toen maar online is gaan zoeken naar rappers uit de Westkust van Amerika. Nadat ze op Wikipedia had gelezen over rapper Snoop Dogg wist ze: met hem wil ik dit nummer opnemen. Dat is een goede keuze geweest, Katy heeft met het zonnige liedje veel succes.

    29-06-2010 om 22:30 geschreven door Medialand  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dit lees je in National Geographic Magazine editie Juli
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    29-06-2010 om 19:02 geschreven door Medialand  






    Zoeken in blog


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!