Medialand dankt volgende bronnen voor het medianieuws dat je op deze blog kan lezen:
Allemaal Digitaal.be De Morgen De Standaard De Redactie.be Gazet Van Antwerpen Het Laatste Nieuws Het Nieuwsblad Radiovisie.be Showbizzsite.be Zangtalent.be De Telegraaf Algemeen Dagblad VTM VT4 Eén 2BE RTL Nu.nl MSN Entertainment Metro Nieuws Vandaag.be Clint.be Bruno.nl Scarlet Gossip Nieuws.be Tv Facts.nl The top of music Showbizznieuws
Medialand
Medialand:Al het medianieuws op één website! tv,radio,film,muziek,showbizz,fashion en lifestylenieuws én Dance4U.be!
16-06-2010
Tanja Dexters bevallen van Valentina
Tanja Dexters is dinsdag bevallen van haar eerste kindje. Het dochtertje van de 33-jarige voormalige Miss België kreeg de naam Valentina. Valentina is 47,50 centimeter groot en weegt 2,9 kilogram. Het is het eerste kindje van Tanja Dexters en haar vriend Miguel Dheedene.Dexters werd op haar kamer opgewacht door haar familie en enkele vrienden, waaronder Ann Van Elsen, Gunter Van Handenhoven en hun dochtertje June. Een cameraploeg van VT4 was ook de hele dag aanwezig. In het najaar brengt de zender een reeks rond de zwangerschappen van Ann en Tanja.Dexters is niet van plan lang moederschapsverlof te nemen. In juli wil ze alweer samen met haar collega's van Jameerah op het podium staan. De geboorte paste perfect in Tanja's agenda, want in juni ligt haar meidengroep sowieso stil. Groepslid Elisa heeft dan examens en Nelly gaat in juni twee weken op vakantie naar Nieuw-Zeeland. bron:nieuwsblad
Roel Vanderstukken zal een van de hoofdrollen vertolken in de vierde telenovelle van vtm. Ook acteur Karel Deruwe zal deel uitmaken van de cast bij de nieuwe serie, die een modern Assepoester-sprookje moet opleveren. Dat schrijven de Concentra-kranten woensdag.Vanderstukken nam ook een van de hoofdrollen in de telenovelle "Louislouise" voor zijn rekening. Andere namen die worden genoemd zijn die van Ini Massez, Jits Van Belle, Monika Dumon en Amaryllis Uytterlinden. Eind september starten de uitzendingen.De laatste aflevering van "David", de huidige telenovelle van vtm, wordt op 30 juni uitgezonden. bron:de standaard
Nicole Kidman en Nicolas Cage in actiefilm 'Trespass'
Nicole Kidman en Nicolas Cage zijn de hoofdrolspelers in 'Trespass'. De 42-jarige actrice en de 46-jarige acteur vertolken in het actieavontuur een echtpaar dat wordt ontvoerd. Dat staat op de website van het Amerikaanse filmvakblad Variety. In 'Trespass' vallen de personages van Kidman en Cage in handen van vier ontvoerders. De criminelen denken zonder moeite het losgeld te kunnen incasseren, maar de situatie loopt al snel uit de hand.De film wordt geregisseerd door Joel Schumacher. Hij maakte eerder onder meer 'The Lost Boys' (1987), 'The Client' (1994) en 'A Time to Kill' (1996). Zowel Kidman als Cage werkte eerder samen met de regisseur. De actrice was te zien in het door Schumacher geregisseerde 'Batman Forever' (1995). Cage stond onder zijn regie in de thriller '8mm' (1999). De opnamen van 'Trespass' moeten in augustus van start gaan in Louisiana. bron:rtl
Jessica Simpson ontkent dat ze maandag een bezoekje aan de plastisch chirurg heeft gebracht. De 29-jarige zangeres werd gefotografeerd bij een medisch centrum in Beverly Hills, waarin ook diverse plastisch chirurgen spreekuur houden. De zangeres werd vergezeld door haar vader en een paar vriendinnen. Volgens de Amerikaanse website X17online verbleef Simpson ruim zes uur in de kliniek. Uiteindelijk reed het gezelschap in een zwarte auto weg, met Simpson op de achterbank. Simpson ontkent dat ze aan zichzelf heeft laten sleutelen tijdens haar bezoek. "Waar: ik ben gister naar de dokter geweest. Niet waar: plastische chirurgie", reageert ze via Twitter op alle commotie. Simpson gaf ooit toe haar lippen te hebben opgevuld, maar dat vond de zangeres geen succes. "Het was na vier maanden verdwenen, gelukkig. Het zag er zo nep uit. Ik vond het niet mooi."
Gamefabrikant Nintendo pakte gisteren op de Electronic Entertainment Expo (E3) uit met een nieuwe draagbare console: de Nintendo 3DS.Deze uitbreiding van de Nintendo DS laat toe 3D beelden te bekijken zónder bijpassend brilletje. De console zou tegen maart 2011 verkrijgbaar moeten zijn. De 3DS wordt niet alleen voor gamefanaten op de markt gegooid. Zo heeft Nintendo al deals met de filmstudio's Warner Bros, Disney en Dreamworks om 3D-films uit te brengen op het toestel. Ook concurrent Sony bouwt ijverig aan de technologie om 3D zo snel mogelijk de huiskamer binnen te loodsen. bron:vandaag.be
Blogger Perez Hilton heeft in Amerika een flinke rel veroorzaakt door een pikante foto van Miley Cyrus op zijn website te plaatsen.Op het kiekje is te zien dat de actrice/zangeres uit een auto stapt. Het is overduidelijk dat ze geen slipje draagt... Perez plaatste de foto op zijn blog, maar was even 'vergeten' dat Miley zeventien en dus minderjarig is. Dit meldt Bruno.nl. De blogger kreeg een golf van kritiek over zich heen en verwijderde het bericht. "Ik mag graag voor opschudding zorgen, maar ik wil niet de gevangenis in."
Ex-Transformers-babe Megan Fox heeft in een interview met MTV bevestigd dat de stripverfilming Fathom er zeker komt, zelfs als ze zelf een stap opzij moet zetten. Maar als alles goed gaat, zal Fox in Fathom de hoofdrol spelen van Aspen, een jonge vrouw die erachter komt dat ze tot een ras watermensen behoort. Ze krijgt de controle over het water en kan er bovennatuurlijke dingen mee doen. Volgens Fox zit de film momenteel in de vroege pre-productiefase en wordt er nu gewerkt aan een script. Als we IMDb mogen geloven, komt de film volgend jaar in de bioscoop.Naast Fathom wordt Fox ook verbonden met de stripverfilmingen Catwoman en producent Robert Rodriguez Red Sonja, al gaat het daarbij vooral om geruchten. Vanaf 9 september is de actrice in elk geval te zien als het personage Lilah in Jonah Hex, een bovennatuurlijke western over een man met een vervormd gezicht die door het Wilde Westen trekt om een voodoobeoefenaar te pakken te krijgen. bron:filmtotaal
Data Driven, een Vlaams onderzoeksbureau dat sinds juni 2009 resultaten van opmerkelijke onderzoeken de wereld instuurt, blijkt een creatie van productiehuis Woestijnvis.De afgelopen dagen verspreidde Data Driven verschillende frappante persberichten. Daarin stond onder meer dat Open Vld'ers het vaakst seks hebben en dat de kleding van de kiezer voor 63 procent zijn stemkeuze verraadt. Dit nieuws werd in verschillende kranten overgenomen.Uit onderzoek van onze redactie blijkt nu dat Data Driven geen echt onderzoeksbureau is, maar een creatie van Woestijnvis. Het productiehuis zou de persberichten hebben uitgestuurd om een nieuw programma uit te testen. Over de inhoud van dat programma wil Woestijnvis-programmacoördinator Olivier Goris niet uitwijken.
Katy Perry heeft haar uitlatingen over een videoclip van Lady Gaga genuanceerd. Volgens de 25-jarige zangeres werd haar uitspraak totaal verkeerd opgevat. Perry uitte vorige week via Twitter haar ongenoegen over een spraakmakende clip van Gaga. "Godslastering als entertainment gebruiken is net zo goedkoop als een komiek die een grap over scheten maakt", schreef Perry. De christelijke zangeres verwees daarmee overduidelijk naar de clip bij het nummer 'Alejandro' waarin Lady Gaga zich onder meer hult in een latex habijt en op rozenkransen sabbelt."Het was meer algemeen bedoeld", verdedigt Perry zichzelf in het Amerikaanse tijdschrift Entertainment Weekly. "Maar iedereen maakt er meteen een catfight van. Iedereen weet dat ik een enorme fan van Lady Gaga ben. Als je naar mijn tweets kijkt, gaan er tien over hoe geobsedeerd ik door haar ben."
Actrice Eva Mendes is tevreden met haar lichaam, en maakt daarom nooit gebruik van zogeheten body doubles tijdens de opnames van naaktscènes. Mendes zal alles doen om haar passie voor kunst tot uiting te laten komen, vertelt ze in een interview met W magazine. "Ik heb geen problemen met naakt zijn," zegt 36-jarige actrice, "maar ik doe het niet zonder reden. Ik weet dat ik me soms op glad ijs begeef, want ik wil serieus genomen worden als actrice en wordt soms neergezet als seksbom." Eva benadrukt dan ook dat niets toeval is als het aankomt op haar loopbaan als actrice. "Het lijkt misschien alsof ik dingen spontaan doe, maar ik ben enorm berekenend als het aankomt op mijn werk."
Mijn Restaurant ná de finale: emotionele slachtpartij! Karel en Ken: "Door het slijk gesleurd!" Kristof: "Naar afkickkliniek" Lucie en Jimmy: "En VTM kan de boom in!"
Primeur! Nieuwe liefdeshoop voor Ilse!
Stond zijn 'minnares' aan de kerk? Het huwelijk van Davy Gilles
Lucie en Jimmy, het verliezende duo van "Mijn Restaurant", zijn niet van plan om zich aan het contract met Vtm te houden. Dat meldt weekblad Dag Allemaal. Het jonge duo, dat tot voor kort het Genkse restaurant Terrae uitbaatte, wil - indien ze opnieuw een zaak openen - dat met dezelfde personeelsleden doen.De twee hebben echter één groot probleem: volgens het contract met Vtm mag dat niet. "Het kan me niet schelen tot wat Vtm ons verplicht, ze kunnen de boom in", zegt Jimmy in Dag Allemaal. "Wij houden onze mensen. Desnoods verbreken wij ons contract met Vtm."
Eva Longoria is inmiddels drie jaar getrouwd met basketballer Tony Parker, maar de twee groeien nog altijd naar elkaar toe. "Echt waar, het wordt elke dag beter", zegt de Desperate Housewives-actrice deze maand in Cosmopolitan."We doen veel moeite om tijd voor elkaar te maken. Zo gaan we vaak samen op pad."Toch is het stel op zijn gelukkigst als ze samen thuis zijn. "Mijn ideale dag? Ik verslind boeken en lig graag naast Tony op bed te lezen, terwijl hij basketbal kijkt op tv. Het is een zeldzame luxe, als we zo de dag kunnen doorbrengen."Longoria is vooral bekend van Desperate Housewives. Daarnaast heeft de actrice een eigen parfum en runt ze twee restaurants.
Ex-Spice Girl Melanie Brown, beter bekend als Mel B of Scary Spice, krijgt een eigen computerspel.Het fitnessgame Get Fit With Mel B moet eind dit jaar uitkomen. Mel B heeft aangegeven altijd al een liefde te hebben gehad voor videogames. Het fitnessgame kan op de Playstation 3, de Xbox 360 en de Nintendo Wii worden gespeeld. Mel B bracht eerder al een fitness-dvd uit met lichaamsoefeningen en adviezen over eten.
Ketnet zoekt kinderen met vragen voor nieuw programma
In het najaar lanceert Ketnet een nagelnieuw programma waarin de nieuwsgierige aard van kinderen de hoofdrol speelt. Kinderen zijn van nature vragenstellers en vooral de waarom - vraag brandt op veel kinderlippen. Voor de volwassenen is het niet altijd gemakkelijk een antwoord te geven. Een nieuw Ketnet-programma brengt redding en zal op zoek gaan naar die antwoorden die niemand anders kan geven. Kinderen tussen 6 en 9 jaar kunnen hun meest prangende of gekke vragen nu al kwijt via de website van Ketnet.Moet de koning betalen in de supermarkt? Kunnen smurfen ook blauwe plekken krijgen? Wat ligt er onder de autosnelweg? En kan een vogel ook achteruitvliegen? Kinderen hebben soms de gekste vragen. Ketnet wil ze graag voor eens en altijd beantwoorden. Hoe dat gebeurt, ziet de kijker vanaf het najaar in een nieuw programma. Zit jij met vragen? En krijg je van niemand een (bevredigend) antwoord? Ben je tussen 6 en 9 jaar? Stuur jouw vragen dan als de bliksem naar Ketnet via de Ketnet-website. Hoe gekker, hoe liever! Wie weet, zit jouw vraag dan in het programma! bron:sterrennieuws.be
De Belgische dancegroep 2 Fabiola heeft er een nieuwe zangeres bij. Voortaan vergezelt Tamara Reynders frontvrouw Viola Furleo.Ook maakte oprichter Pat Krimson bekend dat 'Push it up', de nieuwe single van de groep, op 5 juli zal worden uitgebracht. Nog geen twee weken later zal de nieuwe 'Push it Tour 2010' afgetrapt worden. bron:vandaag.be
Megan Fox verwondert zich over de constante aanwezigheid van paparazzi om haar heen. Ze vindt het vreemd, overweldigend en soms achterbaks.Hoewel de 24-jarige actrice zegt goed om te kunnen gaan met de aandacht, heeft ze ook collega's er aan onderdoor zien gaan."Elke keer als ik mijn huis verlaat is er weer die paranoia", vertelt Fox in het Amerikaanse tijdschrift Interview. "We moeten altijd uitkijken voor specifieke auto's en bepaalde aanwijzingen dat we op de foto worden gezet."De actrice werd bekend bij het grote publiek door haar rol in Transformers uit 2007. Sindsdien weet Fox als geen ander wat het is om door de paparazzi achtervolgd te worden."Je weet nooit wanneer iemand je filmt of je op de foto zet. Ik heb gezien hoe het mensen gek maakte. Het is een bizar iets."