Inhoud blog
  • Eindejaars groeten
  • Essen Motorshow
  • Classic Car Show Brussel
  • 24 H 2CV
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    BUCK SPEED RACING
    The experience of having the automobiel virus
    07-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BFOV
    In 2018 zal de Belgische Federatie voor Oude Voertuigen (BFOV) zijn dertigste verjaardag vieren tijdens een meeting op nationaal gebied.
    Hiervoor is het BFOV op zoek naar suggesties, voorstellen en mogelijkheden. Dus eigenlijk zijn ze op zoek naar ideeën betreffende locatie en wat er nog zoal kan bijdragen aan dit "feestelijk" gebeuren. Moet het een statische show zijn, met of zonder rondrit, wat is de aanvaardbare maximale kostprijs.Alle suggesties zijn welkom op het sekretariaat : sec@bfov-fbva.be. Dus is dit een oproep aan alle oldtimer liefhebbers en clubs voor zowel auto's,moto's, bromfietsen,fietsen, landbouwvoertuigen en legervoertuigen. Ik heb al een "mailke" gestuurd met mijn idee !


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per jaar
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs