PROFICIAT AAN ALEX GOOSSENS MET ZIJN 1e OVERWINNING & DE 7e BRCT ZEGE !!!
Schoondijke in Nederland vlakbij Breskens, Oostburg en Cadzand. Belooft een polderparcours te worden. Open vlakten met goed wat wind.
En zo was het ook. 2 lange stukken sterke zijwind, 1 korter stuk wind op kop en naar de finish op zat de wind recht in de rug.
De koers werd fel geopend. In het eerste stuk zijwind werden er al direct aanvallen geplaatst, maar op dat moment werd alles nog rechtgezet door het peleton. In de 2e ronde vertrekt onze clubmakker Alex (B-reeks) met 2 A-renners. Niet aan ons dus om te reageren! Maar wat niet voorzien was, was dat er in het volgende stuk tegenwind een onoverbrugbaar gat gevallen was doordat enkele renners niet tegen de wind in wilden of konden rijden. Daar zaten Giovanni Van Drom, Lieven Soens en Dave Van Roeyen in de buik van het peleton.
Reageren was de enige optie. Zo snel mogelijk vooruit en dat gat van een 80-tal meters dichtrijden. We namen dan ook snel de kopposities van het peleton in. Tot onze grote verbazing was er bij het ingaan van de 3e ronde een groot deel van het peleton verdwenen. Jammer genoeg ook onze ploegmakker Lieven Soens. Een mindere dag, enkele renners voor je die vallen en dan gebeurt het dat je eruit wordt gereden.
Op dat moment zit Alex dus nog altijd vooraan en Dave en Giovanni zaten in een beperkte groep van 9. Ronddraaien tegen een hoog tempo om het gat met het peleton dicht te rijden zat er niet in. De helft van deze groep kon dit niet aan en zo verloren we per ronde een seconde of 3.
Jammer genoeg. Zowel Giovanni als Dave hadden goeie benen bij, maar dat is niet altijd voldoende om een knappe plaats te rijden!
A-reeks
deelnemers (??) : Dave Van Roeyen (17e algemeen), Giovanni Van Drom (19e algemeen), Lievens Soens (27e algemeen)
B-reeks
deelnemers (??) : Alex Goossens (5e algemeen, 1e plaats in B-reeks)
Dave Van Roeyen 
Giovanni Van Drom en Dave Van Roeyen in de achtervolgende groep. 
Lieven Soens. 
Het einde van de wedstrijd komt eraan... Nog even bijtanken met BORN vloeibare magnesium. 
Alex Goossens 
Dave, Giovanni & Lieven 
Sprint voor het 'eergevoel'... Dave wordt 17e, Gio wordt 19e. 
Lieven eindigt op een 27e plaats. 
Nog even napraten over onze wedstrijd terwijl Alex de laatste ronde aan het rijden is... 
Alex eindigt op een knappe algemene 5e plaats en een 1e plaats in zijn B-reeks.
EINDELIJK! Hij is er dit jaar al dikwijls dichtbij geweest en nu is het er boenk op.  
|