Dit is het salon van Melissa en Stephanie. Dit is gelegen in Gzira. Heel leuke spontane mensen,leuke teamsfeer, We gaan er met plezier gaan werken. En we hebben al enkele woordjes maltees geleerd!
Hellow everybody, Vandaag hebben we de blue grotto onveilig gemaakt in de bootjes. Het was een toffe ervaring en een prachtig uitzicht. De zee was wild en helder blauw. Toen we allemaal onze zwemvestjes aanhadden konden we in 2 bootjes onze tocht verder zetten.
Hi Sweethearts, We hebben de hoofdstad Valletta bezocht. Waar we een tal van bezienswaardigheden bezocht hebben zoals; Upper Barracca Gardens, Triton Fountain, City gade... Het was een warme en aangename dag!
Vandaag 17 mei zijn we samen met de klas naar de Wella school geweest. We hebben er een toffe dag van gemaakt en natuurlijk heel wat bijgeleerd over het Maltese haar. Het was een toffe maar ook moeilijke uitdaging voor ons om hun haar heel mooi steil te krijgen, maar uiteindelijk zijn we er toch goed in geslaagd! Onze eerste dag was zeker en vast geslaagd voor ieder van ons!
Vandaag 18 mei zijn we terug naar de Wella school gegaan om een nieuwe techniek onder de knie te krijgen. Het was een demonstratie die zeer goed werd uitgelegd door de plaatselijke leerkracht genaamd Vere. De demonstratie ging over ontkrullen en kleuren, de technieken worden op 1 klant uitgevoerd. We hebben daar dan ook onze power point van ons België landje voorgesteld, en als verrassing hadden we overheerlijke chocolade mee voor de leerlingen. Het was terug een geslaagde dag!
We vertrekken op zondag 16 mei 2010 en komen terug op zondag 6 juni 2010. Dat wil zeggen 3 volle weken van huis weg. We hopen dat jullie veel lieve berichtjes gaan nalaten op deze blog. We gaan proberen om zo spoedig mogelijk op de berichten te antwoorden en jullie elke dag updates te geven van wat we allemaal beleven op Malta.
We hebben 1 dagje in De Kluis in Sint-Joris-Weert verbleven. Waar we heel wat activiteiten gedaan hebben zoals ; mountainbike, bosspel, avondquiz,... Het was een zeer toffe en aangename dag om nooit te vergeten!
We zijn samen met de klas naar de hotelschool in Brakel geweest voor het Leonardo Project. Daar hebben we onze etiquette eens opgefrist voor we vertrekken naar Malta. Het was een zeer toffe en geslaagde dag. Hier zullen we jullie een paar sfeerfoto's van die dag laten zien.